Jump to content

Recommended Posts

Witam, mam problem ze swoją grą. W wyszukiwaniu sztabu pojawiają mi się tylko trenerzy lub scouci z polskich klubów. Tak jakbym miał wyłączoną możliwość wyszukiwania zagranicznych współpracowników. Także jeśli chce zobaczyć współpracowników z zagranicznych klubów w profilach tych klubów nikt mi się nie wyświetla. Proszę o pomoc, może ktoś wie gdzie to zmienić bo ja próbowałem już wszystkiego i nie mogę znaleźć rozwiązania. 

Link to comment

Może masz gdzieś zaznaczone, by asystent automatycznie nie pokazywał nierealnych transferów (nie mam pojęcia czy jest takie coś, wcześniej było). Bo rozumiem, że nie pokazuje nawet tych najsłynniejszych, typu... Zidane w Realu, nie chodzi Ci o sztab drugoligowego zespołu z Brazylii, bo to od rozmiaru bazy danych zależy.

Link to comment

Chodzi o to że w wyszukiwaniu współpracowników pokazuje mi tylko współpracowników z polskich drużyn. Gram już 50 sezon i przez 45 nie było z tym problemu. Nie wiem czy dziecko mi coś przez przypadek zmieniło ale wyszukiwanie współpracowników mam ograniczone tylko do polskich klubów. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...