Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

http://lmgtfy.com/?q...pool+zawieszony

do wyboru do koloru, nawet jest wasz dewilpejcz, jeśli chcesz poczytać teksty, o tym, że powinni dać mu dożywocie ;)

 

Dla mnie kara jest zdecydowanie za wysoka, i uważam, że gdyby Evra był biały, to Suarez dostałby z 3 mecze.

 

Tak z ciekawości, ma ktoś jakieś statystyki dotyczące tego, kto za co na ile wylatywał w Anglii, bo nie mogę zbytnio znaleźć.

Oprócz tego i dwu-meczowego zwieszenia Rooneya za bluzgi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak z ciekawości, ma ktoś jakieś statystyki dotyczące tego, kto za co na ile wylatywał w Anglii, bo nie mogę zbytnio znaleźć.

Oprócz tego i dwu-meczowego zwieszenia Rooneya za bluzgi.

 

  • 1964: David Layne, Peter Swan and Tony Kay (life bans for betting on their team to lose, later reduced to 7 years)
  • 1988: Paul Davis (9 matches for punching opponent)
  • 1995: Eric Cantona (9 months for attacking supporter)
  • 1998: Paolo di Canio (11 matches for pushing referee)
  • 2003: Mark Bosnich (9 months for failed drugs test)
  • 2003: Rio Ferdinand (8 months for failing to take drugs test)
  • 2005: David Prutton (10 matches for pushing referee)

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości, ma ktoś jakieś statystyki dotyczące tego, kto za co na ile wylatywał w Anglii, bo nie mogę zbytnio znaleźć.

Oprócz tego i dwu-meczowego zwieszenia Rooneya za bluzgi.

  • 1964: David Layne, Peter Swan and Tony Kay (life bans for betting on their team to lose, later reduced to 7 years)
  • 1988: Paul Davis (9 matches for punching opponent)
  • 1995: Eric Cantona (9 months for attacking supporter)
  • 1998: Paolo di Canio (11 matches for pushing referee)
  • 2003: Mark Bosnich (9 months for failed drugs test)
  • 2003: Rio Ferdinand (8 months for failing to take drugs test)
  • 2005: David Prutton (10 matches for pushing referee)

A jakieś podobne przewinienia, czyli werbalne. Bo ciężko mi porównywać karę za obrazę, z zawieszeniem za doping czy za pobicie...

Odnośnik do komentarza

Ale w tym momencie FA sama jest rasistowska. Latynos dostał osiem meczów, a Terry nie dostał nic i nawet nie wiem czy jest jakieś postępowanie. A ośmiu na pewno nie dostanie.

To jest ciekawa sprawa bo na Terrego, ktoś 'doniósł' na Policje i jego sprawa trafiła do sądu, gdzie roprawa odbędzie się 1ego lutego.

Odnośnik do komentarza

pięć zero do przodu na wyjeździe, szósty z siedmiu meczów Lindegaarda z czystym kontem, bramka Ryana w kolejnym 20 sezonie, gol Rooneya w 300. wystepie w Premiership i trafienie Berbatova. cudo :)

 

To ja może nieco uzupełnię te statystyki. 5/6 czystych kont Lindegaarda w tym sezonie i 6/8 w ogóle w barwach MU oraz 50 bramka Berbatowa w barwach MU.

Odnośnik do komentarza

Wrócę, do wypowiedzi Fasola o przyjemnym oglądaniu Suareza. Ja tam nienawidzę patrzeć jak przez pół meczu lata z rostawionymi rękami dyskutując z sędziami.

 

Mecz, cudowny. A na decyzję w sprawie Terry'ego poczekajmy, choć też wydaje mi się, że jak dla Anglika to kara będzie łagodniejsza o ile w ogóle będzie :)

Odnośnik do komentarza
pięć zero do przodu na wyjeździe, szósty z siedmiu meczów Lindegaarda z czystym kontem, bramka Ryana w kolejnym 20 sezonie, gol Rooneya w 300. wystepie w Premiership i trafienie Berbatova. cudo :)

Cieszy to wszystko (nawet pomimo tego, że od 46 do 88 minuty gracze United głównie spacerowali po boisku, a Lindegaard sporą część swoich interwencji poświęcał na nieco nieudolnie wyglądające odbijanie piłki - np. po strzałach z dystansu graczy Fulham), martwią kolejne urazy. Jones ma ponoć ok. 6 tygodni z głowy (czyt. wróci dopiero w lutym), połowę tego czasu poza boiskiem może spędzić Young. Do kadry meczowej na spotkanie z Rovers, jak stwierdził Ferguson, ma już wrócić Ferdinand. Na ławce jest też już gotowy do gry jeden z bliźniaków da Silva.

Odnośnik do komentarza

No skoro wystarczyło to do sprawy w sądzie. ;) Zresztą chyba nadal nie rozumiesz tego co piszę. A piszę przez pryzmat kary dla Suareza. Tam nie ma nawet idiotycznego nagrania w którym otwiera usta. To jest mniej niż nagranie czegokolwiek.

 

Dokładnie. Nie można zawieszać piłkarza na tak dużą ilość spotkań tylko i wyłącznie, że ktoś coś powiedział. Choćbym nie wiem co zrobił Suarez potrzebują na to więcej dowodów, a z tego co czytam to więcej niż zeznanie poszkodowanego nie ma. Chyba, że Ci co go ukarali specjalnie dowalili taką karą, bo wiedzieli, że ten się odwoła i mu ją prawdopodobnie zmniejszą. Więc przykładowo daliby 5, to by mu zmniejszyli do 2, dali 8 to od 5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...