Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ten dziad zawsze musi coś odwalić, kiedy już wreszcie postanowił porobić transfery, to nie wzmocnił formacji najbardziej potrzebującej wzmocnienia :eusa_clap: .

Wyślij swoje CV do ManU skoro znasz się na robocie lepiej niż Sir Alex. :) Nazywasz siebie kibicem United i używasz w stosunku do Fergusona słowa "dziad"? Co za farsa... :doh!:

Masz rację. Nie lubię United.

 

 

Obertan naprawdę ładnie gra w sparingach, mam nadzieję, że dostanie szansę albo dwie pokazania się w trakcie sezonu, bo potencjału mu odmówić nie można.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, ale jako kibic United mógłbyś jakoś inaczej określać Fergusona. MI ten pomysł z brakiem nowego pomocnika się nie podoba, ale ufam Szkotowi, a z tego okna i tak jestem zadowolony, bo nie spodziewałem się tylu interesujących transferów, jak na Sir Alexa to i tak mnóstwo kasy wydaliśmy, a ja wierzę w mojego ulubionego piłkarza Manchesteru, Andersona :).

Odnośnik do komentarza

Gdy wg. mnie zachowuje się jak dziad nie będę się powstrzymał od nazywania rzeczy po imieniu. Zgoda, szacunek blablabla ale wielokrotnie pokazywał, że bogiem transferów nie jest i w tej kwestii w mojej, subiektywnej jak cholera dodajmy, ocenie zachowuje się jak dziad ;). Więcej luzu między pośladkami panowie ;).

 

 

Na kij mu środkowy, ma Gibsona, Flethera, Andersona- Standardowo starczy.

Widzę, że Carrick osiągnął szczyt invisibility, cóż, od 2 lat jest w tej kwestii tendencja zwyżkowa :D.

Odnośnik do komentarza

Nie jest bogiem transferów? Nie każdy transfer mu wychodzi (tak jak większości trenerów), ale Ferguson jest jednym z najlepiej przeprowadzających transfery człowiekiem, możesz mu wypominać Bebe, Klebersona, Verona itp., ale jest też mnóstwo znakomitych transferów jak ostatnio Hernandez ze Smallingiem. Szkot ma swoją politykę transferowa i ja ją szanuję, szczególnie że to dzięki niej United ma na swoim koncie tyle sukcesów.

Odnośnik do komentarza

W rzucaniu nazwiskami pominiemy jeden ważny aspekt. Otóż często Ferguson nie podejmuje decyzji o transferze kiedy jest to naprawdę potrzebne. Podręcznikowym przykładem takiej sytuacji jest właśnie obecna. Już w minionym sezonie jasnym było, że najsłabszym ogniwem jest środek pomocy. Odszedł Scholes, co tej części formacji zdecydowanie nie wzmacnia. Oprócz tego ostatecznie przekreślony został Hargreaves, który w poprzednim sezonie był jeszcze brany pod uwagę jako ewentualna opcja w pomocy.

Oczywiście, możemy się uśmiechać i zachwycać, że przecież mamy Fletchera, Carricka, Andersona, Gibsona. Jestem kibicem United, nie mogę napisać nic złego o mojej drużynie, środek pomocy jest wystarczająco dobry, hurrra :eusa_dance: ! I radośnie z pieśnią na ustach znowu dostaniemy wpierdol w środku pola z Barceloną. Klasowy pomocnik był potrzebny rok temu, teraz jest bardzo potrzebny i nie mam pojęcia jak można się oszukiwać, że tak nie jest. Chyba, że równamy w dół a nie w górę, w takiej sytuacji jest wszystko wporząsiu :)))))))))))))))))).

 

Obertan rok temu też miał świetne sparingi i co z tego jak w jakimś meczu pucharowym jebał dziki. Trzeba go sprzedać, bo teraz jeszcze jest coś wart, a skrzydła i tak mamy świetnie obsadzone.

Oberek pokazał, że potrafi grać świetnie na wysokim poziomie (

od 1:10 :wub: ), pokazuje się świetnie w TEGOROCZNYCH sparingach, nie widzę powodu by go z tego powodu spisywać na straty.
Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że mamy dobry środek pomocy? Gdybym ja decydował o transferach to sprowadziłbym Adama i najchętniej jeszcze jakiegoś gracza, ale Ferguson tego nie zrobił (nie wierzę w to, że Charlie wybrał Liverpool, po prostu nie miał oferty z Machesteru, bo Adam to fan United, sam mówił, że jego marzeniem jest gra w Manchesterze) i mimo wszystko mu ufam. Rok temu mieliśmy dużo słabszy skład, a udało się zdobyć mistrzostwo Anglii oraz zagrać w finale LM. Ferguson wzmocnił skrzydła, na których rok temu nie miał najlepszego wyboru, znalazł dobrego i młodego zastępce Edwina oraz zadbrał o przyszłość na środku defensywy, gdzie za pare sezonów para Jones-Smalling powinna rządzić,a Ty i tak krytykujesz :roll:. Ja najchętniej sprzedałbym Berbatowa i kupiłbym minimum jednego klasowego pomocnika do środka, ale tego nie mogę zrobić, więc wierzę w to, że Ferguson wie co robi, ufam mu.

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że mamy dobry środek pomocy? Gdybym ja decydował o transferach to sprowadziłbym Adama i najchętniej jeszcze jakiegoś gracza, ale Ferguson tego nie zrobił (nie wierzę w to, że Charlie wybrał Liverpool, po prostu nie miał oferty z Machesteru, bo Adam to fan United, sam mówił, że jego marzeniem jest gra w Manchesterze) i mimo wszystko mu ufam. Rok temu mieliśmy dużo słabszy skład, a udało się zdobyć mistrzostwo Anglii oraz zagrać w finale LM. Ferguson wzmocnił skrzydła, na których rok temu nie miał najlepszego wyboru, znalazł dobrego i młodego zastępce Edwina oraz zadbrał o przyszłość na środku defensywy, gdzie za pare sezonów para Jones-Smalling powinna rządzić,a Ty i tak krytykujesz :roll:. Ja najchętniej sprzedałbym Berbatowa i kupiłbym minimum jednego klasowego pomocnika do środka, ale tego nie mogę zrobić, więc wierzę w to, że Ferguson wie co robi, ufam mu.

Ja nie narzekam na to kogo kupił. Narzekam na to, kogo nie kupił. A za Dimkę dobrej kasy już nie będzie, a w zeszłym sezonie wielokrotnie ratował nam tyłek, ja bym się go nie pozbywał.

Odnośnik do komentarza

Jak widać po ostatnich transferach Fergusona, chce odmłodzić drużynę. Widocznie nie znalazł w tym okienku odpowiedniego kandydata na środek pomocy za pieniądze, którymi dysponował. Chyba zapominacie, że Wasz klub nie należy do najstabilniejszych finansowo ;-)

 

Niech kupi w końcu Rodwella :eusa_pray:

Odnośnik do komentarza

Bo robił to z żoną brata?

 

Robił to zanim była żoną brata. Poza tym nie tylko on to z nią robił :)))))

 

Jako sympatyk BuLi się zapytam - czy Joshua King to jakieś realne wzmocnienie M'gladbach czy tylko to ładnie wygląda, że "mają gracza United".

 

Kojarzysz Zielera* z H96? King jest w cholerę gorszy.

 

*Trochę z dupy porównanie bramkarza z napastnikiem. :D

 

Ogląda ktoś te mecze w całości? Bo da się przeczytać, że dobrze sobie Obertan radzi. Prawda to?

 

Na ubijanie winogron w sam raz :)))))

Odnośnik do komentarza

Jak widać po ostatnich transferach Fergusona, chce odmłodzić drużynę. Widocznie nie znalazł w tym okienku odpowiedniego kandydata na środek pomocy za pieniądze, którymi dysponował. Chyba zapominacie, że Wasz klub nie należy do najstabilniejszych finansowo ;-)

 

Niech kupi w końcu Rodwella :eusa_pray:

 

Niestabilny finansowo klub kupuje za ponad 50 mln funtów :> ? To nie tak, że nie ma kasy. Ferg sam mówił w zeszłym sezonie, a także dwa temu, że nie ma piłkarzy za SENSOWNĄ ceną. SAF chciał Benzeme, miał kosztować tyle ile kosztował, a jakim graczem się na razie okazał w Realu? W zeszłym jak City sypało na potęgę, to Szkot kupił Cziczę i Smallinga, za łącznie około 15-17 mln funtów i proszę, kto lepiej na tym wyszedł? Ferguson, jak to Szkot, nie widzi sensu w kupowaniu piłkarzy za zbyt duże pieniądze. No ludzie, taki Neymar za 40 mln euro? Czy nawet 60? A co on potrafi? Poczarował w Brazylii, na CA nic nie zrobił, nie jest godny nawet lizać butów Pele czy R9 do, których jest porównywany. Rynek został zepsuty, przez Chelsea swego czasu, wcześniej przez Real, a teraz psuty jest przez City. Sami my się trochę dorzuciliśmy (ceny Roo, Berbatova, czy kiedyś Verona). Ale MIMO WSZYSTKO jeśli Ferg chciał, to dostał. Zobaczył w Carricku nowego lidera pomocy i Carra przeszedł na lajcie do United, a był wtedy jednym z lepszych MC w Anglii. Chciał zarąbiście wyszkolonego napastnika, rzucili grubą kasą i jest Berba. Zachciało mu się młodziaków i wielkich transferów - jeden sezon - OH, Ando, Nani, łącznie koło 50 mln funciaków. Mało? Teraz chciał GK, no to rzucili te 15-20 mln na Dejwida. Chciał wszechstronnego obrońcy, silnego i przyszłościowego. No to chlup, 18 mln na Jonesa. Chciał na skrzydło, to kolejne ok 20 na Younga. Do tego tygodniówki, nowa pensja ( podobno nawet 200k na week) Roo.

 

NIE NALEŻY DO NAJSTABILNIEJSZYCH FINANSOWO?!

 

TO kto qrwa? City, Pool, Chelsea, Arse? Może Hiszpania? Real i Barca z długami niewiele lepszymi niż angielskie zespoły. Inter, Juve, Roma?

 

Z takim gadaniem, to żaden klub nie należy...

 

A pod Rodwella to się podpisuję. Nadgoniłem mecze Evertonu, nadawałby się szczeniak. Chociaż będę się modlił o kogoś z pary Modric/Sneijder.

Odnośnik do komentarza

Gill stwierdził, że na transfery jest jeszcze czas i po powrocie do Anglii coś się jeszcze może wydarzyć. Zaznaczył, że będzie to piłkarz który na wejściu poprawi jakość gry drużyny.

 

Więc szykuje się jednak ten środkowy, kreatywny pomocnik ;)

Dzień czy dwa dni wcześniej sAF mówił, że transferów już nie będzie, więc oby to Gill miał rację :keke:.

Odnośnik do komentarza

Gill stwierdził, że na transfery jest jeszcze czas i po powrocie do Anglii coś się jeszcze może wydarzyć. Zaznaczył, że będzie to piłkarz który na wejściu poprawi jakość gry drużyny.

 

Więc szykuje się jednak ten środkowy, kreatywny pomocnik ;)

Dzień czy dwa dni wcześniej sAF mówił, że transferów już nie będzie, więc oby to Gill miał rację :keke:.

 

 

SAF zawsze mówi, że nikogo nie kupi :keke:

 

A na cluj nam Vucinic O.o ? Cienias przy Berbie...

Odnośnik do komentarza

http://mufc.pl/aktualnosci/16665/sneijder-otwiera-drzwi-przed-man-utd/

 

A tu dająca nadzieję wypowiedź Sneijdera. Sam już traciłem ową nadzieję na transfer Holendra, ale skoro jeszcze nie zdecydował czy zostaje w Mediolanie, to chyba możemy być pewni, że United się o niego stara :)

 

Ze skrótów nawet mi się podobała gra Lindegaarda. Dosyć pewnie się zachowywał. Bardzo ładna akcja przy golu grubaska Andiego (http://img840.imageshack.us/img840/6761/andersono.jpg) no i spokój Berby przy wbijaniu na 3-0 rewelka :D

 

Do tego Rooney w wysokiej formie i tylko kontuzja Cziczy psuje humor. Na szczęście uraz wyklucza Meksykanina z gry tylko na 2-3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...