Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Sneijder jest już bardzo blisko przejścia do United, a Manchester ma zapłacić za Holendra 35 milionów funtów, moim zdaniem to dobra cena za takiego zawodnika, szczególnie patrząc na to co dzieje się na rynku transferowym. Jeśli transfer wypali to będe zadowolony z tego okienka transferowego, prawie (John ;().

Źródło jakieś? :P

 

Mi do zadowolenia z tego okienka potrzebny jest jeszcze transfer jakiegoś zapchajdziury. Chyba, że z Evansa SAF kogoś takiego zrobi ;)

Odnośnik do komentarza

Goal.com ;).

 

Nie jest to jeszcze oficjalne, ale większośc portali o United mówi o tym, że Gill poleciał do Mediolanu uzgadniać warunki transferu. Evans ma chyba własnie zostać takim naszym nowym Johnem, ale moim zdaniem nie będzie potrafił zastąpić O'Shea i odejdzie w następnym okienku transferowym, a po zakupie Wesa nikogo już nie kupimy, jak na Fergusona to i tak wydalismy już mnóstwo pieniędzy na wzmocnienia.

 

Wujek, ciężko powiedzieć, gdzieś czytałem że John chciał odgrywać większa rolę w drużynie, może poszło o pieniądze?

 

W nocy (o 2 czasu polskiego) pierwszy letni sparing, mecz z New England Revolution.

Odnośnik do komentarza

Goal.com ;).

 

Nie jest to jeszcze oficjalne, ale większośc portali o United mówi o tym, że Gill poleciał do Mediolanu uzgadniać warunki transferu. Evans ma chyba własnie zostać takim naszym nowym Johnem, ale moim zdaniem nie będzie potrafił zastąpić O'Shea i odejdzie w następnym okienku transferowym, a po zakupie Wesa nikogo już nie kupimy, jak na Fergusona to i tak wydalismy już mnóstwo pieniędzy na wzmocnienia.

 

Wujek, ciężko powiedzieć, gdzieś czytałem że John chciał odgrywać większa rolę w drużynie, może poszło o pieniądze?

 

W nocy (o 2 czasu polskiego) pierwszy letni sparing, mecz z New England Revolution.

 

 

Podobno w mediolanie spotykają się prezesi kilku klubów, między innymi Barcelony, Milanu, Interu i jakiegoś tam jeszcze, nie pamiętam skąd info, ale nie jarałbym się za bardzo, bo może być masa powodów ;) aczkolwiek byłoby miło. Do tego może Tunnicliffe żeby łatał dziury i będzie ok :-k

 

http://therepublikofmancunia.com/fergie-oshea-epitomises-uniteds-approach/

 

Nathan ma rację, dokładna wypowiedź SAFa

Odnośnik do komentarza

 

 

Say whaaaaa? A właśnie znalazłem... damn, to w takim razie czekam na Sznajdera i fullbacka/zapchajdziurę jakąą...

Odnośnik do komentarza

Ferguson podobno zdementował wszystkie plotki o zainteresowaniu Sneijderem i rzekomo zasugerował, że Scholesa są w stanie zastąpić młodzi pomocnicy z Manchesteru. Sam nie wiem co o tym myśleć. Wszystko wskazuje na to, że Ferguson nie będzie się bał postawić na Cleverley'a, czy też Morrisona, ale z drugiej strony, może to kolejna zagrywka Szkota?

Odnośnik do komentarza

To na pewno bullshit mający na celu dodać pewności młodziakom i uspokoić prasę. Ja się boję, że jako naszego playmakera SAF widzi Younga.

 

http://mufc.pl/aktualnosci/16588/ferguson-pod-wrazeniem-debiutu-younga/

 

Żeby się nie skończyło na tym, że Anglik będzie rozgrywał, bo choć jest w tym niezły, to do najlepszych mu daleko :-k

Odnośnik do komentarza

A Anderson to ofensywny pomocnik, Roo to napastnik, Ronaldo dto skrzydłowy, O'Shea to obrońca, a Giggs to skrzydłowy :P

 

Chodzi mi o to, że przy dzisiejszych umiejętnościach piłkarzy łatwo ,, przerobić " zawodnika by spełniał inną rolę, tylko tyle. Co prawda pojawiła sie wypowiedź SAFa, że ,, szukają następcy Scholesa ", ale to nie znaczy, że są rozmowy prowadzone czy coś. Szkot nas nie raz zaskakiwał i mam nadzieję, że finałem tego będzie transfer Sneijdera albo chociaż Nasriego/Modrica, ale nie zaskoczy mnie bardzo, gdy stwierdzi, że ,, obecna kadra jest wystarczająca ".

Odnośnik do komentarza

On był od wszystkiego, a nie do niczego :keke:. John to po prostu nie był zawodnik na pierwszą jedenastkę takie klubu ze względu na odrobine za małe umiejętności piłkarskie, ale jako rezerwowy w linii obrony, pomocy, a nawet na bramce dawał radę. W dodatku był ulubieńcem kibiców, przynajmniej moim no i wychowankiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...