Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, jak się spojrzy na te kwoty to jest tylko :o Z drugiej strony jakby przeskalować te kontrakty do poprzedniego salary to aż tak wielkiej różnicy by nie było.

Co prawda jest parę perełek jak 22/2 dla Joe Johnsona czy 70/3 dla Howarda, które przy 72/4 dla Noaha czy 64/4 dla Timo wygląda jak promocja.

 

A, no i oczywiście 30/3 dla Big Ala :O Niby Pacers mieli grać szybko, ale do niszczenia rezerw rywali Al będzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Nowa umowa telewizyjna spowodowała, że salary cap znacznie poszło w górę. Chyba za rok jeszcze pójdzie, bo zamiast podbić o całą sumę rozłożono to na lata. Stąd kontrakty typu 1+1 u gwiazd, każdy się czai na maxa pod nowym capem.

Odnośnik do komentarza

sa juz jakies ciekawe oficjalne ruchy w tym okienku? :)

 

dobra, troche poczytalem i widze ze kwoty to sa jakies jajca. :lol: taki Conley, co by nie mowic bardzo solidny rozgrywajacy, dostał wlasnie 153 mln za 5 lat kontraktu :o

Taka już dola Grizzlies, że jeśli chcą zatrzymać swoje gwiazdy to muszą je przepłacić. Zresztą Conley dostał też maksa od Mavs tylko za 4 lata.

Odnośnik do komentarza

Na razie tyle:

Jeremy Lin – Brooklyn Nets ($36mln/3 lata)
Justin Hamilton – Brooklyn Nets ($6mln/2 lata)
Jerryd Bayless – Philadelphia 76ers ($27mln/3 lata)
Al Jefferson – Indiana Pacers ($30mln/3 lata)
Mirza Teletović – Milwaukee Bucks ($30mln/3 lata)
Matthew Dellavedova – Milwaukee Bucks ($38mln/4 lata)
Dwight Howard – Atlanta Hawks ($71mln/3 lata)
Kent Bazemore – Atlanta Hawks ($70mln/4 lata)
Luol Deng – Miami Heat ($72mln/4 lata)
Evan Fournier – Orlando Magic ($85mln/5 lat)
Jeff Green – Orlando Magic ($15mln/1 rok)
Chandler Parsons – Memphis Grizzlies ($94mln/4 lata)
Mike Conley – Memphis Grizzlies ($153mln/5 lat)
Solomon Hill – New Orleans Pelicans ($48mln/4 lata)
E’Twaun Moore – New Orleans Pelicans ($34mln/4 lata)
Darrell Arthur – Denver Nuggets ($23mln/3 lata)
Evan Turner – Portland Trail Blazers ($70mln/4 lata)
Joe Johnson – Utah Jazz ($22mln/2 lata)
Jared Dudley – Phoenix Suns ($30mln/3 lata)

Odnośnik do komentarza
Luol Deng – Miami Heat ($72mln/4 lata)

 

Wg The Vertical, Deng podpisał na taką kwotę, ale z Lakers.

Swoją drogą, te zwariowane kwoty byc może "wypchną" Wade'a z Miami, któremu Heat zaproponowali około 10M na sezon :lol: Wade chce zarabiać - i nie dziwię się - nie mniej niż 20M na sezon. Trochę lipna postawa teamu z Florydy - Wade już godził się na "promocje", gdy ściągani byli gracze pokroju Bosha czy LBJ, a teraz gdy różni przypadkowi ludzie zarabiają zwariowane pieniądze, to on, jako ichni franchise player dostać ma ochłapy. Być może Wade na stare lata zagra w hometown, w Chicago :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co? Jak słyszałem o tym, że Ballmer się popłakał na spotkaniu z KD, to straciłem resztki szacunku dla tej organizacji. Już w zeszłym roku sobie nagrabili, ale teraz to już dla mnie żenada.

 

Poza tym ciekawe jakby wyglądała struktura płac? Paul, Griffin i DJ zarobią w nadchodzącym sezonie ~65mln. Oprócz tego mają podpisanego JJ za ponad 7. Czyli masz czwórkę zawodników za 72 bańki. SC jest na poziomie 92 baniek? To co - dasz KD 20 baniek a resztę jako kontrakty wetów?

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak wyglądały negocjacje i jeśli faktycznie Łysy się popłakał to beczunia. Stwierdzam jedynie fakt, że po dziesiątkach lat w cieniu wielkiego sąsiada, jest w końcu tak, że Clippers siadają do stołu z #1 FA, a Lakers w tym czasie płacą dziesiątki milionów Mozgowowi, który ma słabą historię kontuzji i ostatni sezon na poziomie ~7 PPG/5 RPG xD To pokazuje jak Lakers opadli nisko, skoro żeby ściągnąć w najlepszym przypadku średniaka muszą przepłacić.

Odnośnik do komentarza

Lakers upadli nisko, bo musza zapłacić za lata budowania Kupchaka.

 

Problem w tym, że Clippsi idą, wg mnie, dokładnie tą samą drogą. Jak Durant (tfu tfu lepiej nie) do nich dołączy, to czekam, kto pierwszy zacznie zachowania a'la LAHoward :-k


Horford przejdzie albo do Wizzards albo do Bostonu ;)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co? Jak słyszałem o tym, że Ballmer się popłakał na spotkaniu z KD, to straciłem resztki szacunku dla tej organizacji. Już w zeszłym roku sobie nagrabili, ale teraz to już dla mnie żenada.

 

Poza tym ciekawe jakby wyglądała struktura płac? Paul, Griffin i DJ zarobią w nadchodzącym sezonie ~65mln. Oprócz tego mają podpisanego JJ za ponad 7. Czyli masz czwórkę zawodników za 72 bańki. SC jest na poziomie 92 baniek? To co - dasz KD 20 baniek a resztę jako kontrakty wetów?

 

Za szóstym graczem

 

 

Los Angeles Clippers teoretycznie mogliby zwolnić około $17 milionów, ale nie będą chcieli rezygnować z praw do Jeffa Greena, Jamala Crawforda i Austina Riversa, ponieważ za te $17 milionów nie dostaną lepszych graczy.

 

Green już jest w Magic.

IMO Dżej dżej wtedy też out i zapychamy resztę wetami. Chyba, żeby ogarnęli jakieś s'n't, ale nie mam pojęcia kogo mieliby w to wcisnąć, żeby to miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza

 

Jak Durant (tfu tfu lepiej nie) do nich dołączy, to czekam, kto pierwszy zacznie zachowania a'la LAHoward

Mógłbyś przybliżyć?

 

 

 

Za dużo super gwiazd na metrażu a piłka na boisku tylko jedna. Zaczęłoby się marudzenie, że ten tamtemu podał, a nie innemu i że w ogóle to ja dostaję za mało piłek. To tak w skrócie.

 

Horford podpisał kontrakt z Bostonem (113/4).

 

Durant odrzucił Clipperów.

 

Ryan Anderson podpisał 80/4 z Rockets.

 

Eric Gordon podpisał też Rockets (53-54/4).

 

Biyombo podpisze kontrakt z Orlando (72/4).

 

Trevor Booker przenosi się z Utah do Nets.

 

Arron Afflalo (25/2) dołączy do Sacramento Kings.

 

W tym samym kierunku Anthony Tolliver (wcześniej Detroit).

 

Marvin WIlliams podpisał nowy kontrakt z Hornets na kolejne cztery lata.

 

Clipps mają dzisiaj podpisać nowe kontrakty z Austinem Riversem (35/3) i Wesem Johnsonem (18/3).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...