Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Noah jest Free Agentem. Ciekawe czy Bulls go podpiszą.
Według plotek Miami bardzo mocno działa by pozyskać Jimmy'ego Butlera. Szukają trzeciej drużyny do wymiany.
Czyżby w Chicago szli w ostrą przebudowę?

Swoją drogą nie wiem co w głowie ma Phil Jackson, że zdecydował się na taki ruch. Nie zdziwię się jeśli faktycznie podpiszą Howarda. Tylko co z tego jeśli ten zespół może nie wejść do PO (kontuzje, brak chemii, różne powody) a Salary Cap będzie zapchane na lata....

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw ile jest prawdy w tym, że GSW "agresywnie" będą działać, żeby ściągnąć do siebie Duranta, bo takie plany ma managment zespołu z Oakland. Dołożyć do ekipy 73-9 Duranta...

Mimo wszystko pewnie KD podpisze dwuletni kontrakt z OKC, po czym w drugim sezonie zrobi opt out. To mu daje o wiele większe możliwości - w 2017 wzrasta salary cap, a on sam przechodzi do najwyższej kategorii płacowej. Dodatkowo gdyby zrobił opcję kontraktu 1+1, to mógłby w 2017 ruszyć na podbój rynku razem z Westbrookiem. I na taki duet sieci mogliby zarzucić np. Lakers :-k

Odnośnik do komentarza

 

Według plotek Miami bardzo mocno działa by pozyskać Jimmy'ego Butlera. Szukają trzeciej drużyny do wymiany.

Czyżby w Chicago szli w ostrą przebudowę?

 

.

A to info nie było z fejkowego konta?

 

Właśnie doczytałem, masz rację. Info było podane z fejkowego konta Wojnarowskiego.

 

Na Duranta obecnie cała lilga zarzuca sieci. Podobno główni faworyci to oczywiście OKC i Wizards, natomiast według rumorsów na faworytów wyrastają podobno właśnie GSW i uwaga Spurs. 1 lipca tuż, tuż.

 

@Jason - Ainge GM Bostonu ponoć ma 4 cele transferowe właśnie na draft - Hayward z Jazz, Antek i Parker z Milwaukee oraz Butler z Chicago.

Odnośnik do komentarza

@Ainge wysłał zapytanie do Jazz w sprawie Sarenki, do Chicago w sprawie Jimmiego oraz do Bucks w sprawie albo Parkera albo Khrisa Middleton'a a nie Antka. Zewsząd dodstał "nie". Wg mnie stara się podbić cenę, którą Philly da za ten pick :-k

Fakt, nie wiem skąd mi się zabrał Antek.

Philly nic więcej niż Noel/Okafor nie da bo nie mają kogo. Zresztą Ainge tak jak w zeszłym roku nie zrobi nic i zostanie z gwardią rookasów :D

Odnośnik do komentarza

Wg mnie Durant nie ruszy tyłka z OKC i tak jak pisał Michu - najbardziej prawdopodobne będzie 1+1. Ale, pomijając GSW i Spurs, to Celtics mogliby być dla niego jednym z ciekawszych kierunków.

 

Poza tym, to nie jest kwestia tego, w co ja wierzę (w KG i Sugar Raya też zresztą nie wierzyłem), tylko co się uda wyrwać Ainge'owi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...