Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie potwierdziłeś że jesteś hejtem, bo wypisujesz to co bezmózgi na wszystkich badziewnych forach, żeby zwrócić na siebie uwage, zamiast napisać coś konkretnego, dawno po gimnazjum jestem... nawet nie pamietam tamtych czasów za bardzo, a gimnazjaliści co najwyżej nie mogą odebrać kasy u buka bo zagrać może nawet gnój

Odnośnik do komentarza

No to jak taką wiedzę posiadasz, że Cavs już nie wygrają to powiedz mi po czym to wnosisz?
Po record-breakerze Warriors? Po ich PO?
Póki co Warriors są trochę poobijani. Klay ma problem z udem (jakiś mięsień), Curry nawet w calu nie jest sobą (przed G3 ogłosił, że z powodu kontuzji nie jedzie na IO) i to Dray z ekipą (która jest kozacka) musi ciągnąć W's do wygranych. Nie sądzę, że Cavs się poddadzą, a tym bardziej zostaną zjechani "gładziutko" przez Warriors.

BTW Cavs grają kolejny mecz u siebie, tanio skóry nie sprzedadzą.

I błagam nie zaśmiecajcie tego tematu takimi pierdołami, że LBJ jest done bo to tylko świadczy o oglądaniu highlightów i czytaniu wiadomości na onecie. God damn it.

Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam Ci nic zabraniać bo mam na to wywalone, w sumie nie mam. Krew mnie zalewa jak czasami czytam takie bzdury.

Pytanie - co ma sezon regularny do PO ?

I na podstawie tego jak oglądasz mecze i skróty, wnioskujesz nadal, że Dubs powiozą Kawalerzystów z palcem w dupie? :)

Odnośnik do komentarza

właśnie potwierdziłeś że jesteś hejtem, bo wypisujesz to co bezmózgi na wszystkich badziewnych forach, żeby zwrócić na siebie uwage, zamiast napisać coś konkretnego

No tak, u Ciebie same konkrety typu

przeciez wiadomo ze gsw wygra

głęboka refleksja poparta dziesiątkami analiz i setkami godzin zarwanych nocy nad NBA.

 

Ja też uważam, że GSW są faworytem, ale w życiu pewna jest tylko śmierć. Chyba, że się nazywasz Marty McFly i masz ten jego słynny almanach, to zwracam honor ;)

 

Odnośnik do komentarza

dwóch zdecydowanych liderów w gsw przy jednym po stronie cavs, już nie wypowiadam się w temacie NBA, bo koszykówkę to lubię tylko oglądać i to czasem, nie lubie grać

Po tym co właśnie napisałeś widać jak oglądasz NBA. Jeśli to robisz "czasem" to nie wygaduj głupot, nie zabieraj głosu. Proste.

Odnośnik do komentarza

T-m - trzeba przyznać, że miał bdb mecz :/

Zaskoczył mnie nie tyle fakt że GSW przegrało, co sam sposób i jakość gry z ich strony. Oby to był tylko wypadek przy pracy :).

Wy też macie wrażenie, że sędziowie kilka razy pomylili się na korzyść CC? Nie tylko zresztą w tym meczu. Czy to tylko moje przypuszczenia związane z awersją do Cavs :D?

Odnośnik do komentarza

jeszcze tylko jedno, nie jestem białym murzynem i racja tylko czasem oglądam nba na nc+, bo nie przystoi mi tak fascynować się tą ligą nie będąc ani trochę związanym z USA, nigdy tam nie byłem i kropka, w Radomiu mamy wicemistrza - Rosę Radom, i co z tego? Kiedy drugoligowy Radomiak ma więcej kibiców, a Rosa gra na zapyziałej sali, to świadczy o zainteresowaniu koszykówką w naszym kraju, dla mnie troche sztuczne jest zapatrywanie się na nba w Polsce, małolaty mają szał pyty na dobrego dunka, to tak jak białas powie do czarnucha nigga, od razu wyłapie na twarz, bo nigga mogą do siebie tylko czarnuchy na wzajem mówić, zaraz jak odszukam filmik to pokaze wam na czym polega jaranie się koszykówką w USA.

 

http://www.cda.pl/video/10212778- to jest zajawka

Odnośnik do komentarza

T-m - trzeba przyznać, że miał bdb mecz :/

Zaskoczył mnie nie tyle fakt że GSW przegrało, co sam sposób i jakość gry z ich strony. Oby to był tylko wypadek przy pracy :).

Wy też macie wrażenie, że sędziowie kilka razy pomylili się na korzyść CC? Nie tylko zresztą w tym meczu. Czy to tylko moje przypuszczenia związane z awersją do Cavs :D?

 

Ja mam wrażenie raczej w drugą stronę. Ilość ruchomych zasłon, która przechodzi u GSW przestała bawić już dawno. Nawet w Startersach stwierdzili, że nie warto nad tym się rozwodzić. Czyli pewnie prawda jest gdzieś po środku.

 

Green zawieszony na G5 za kolejny F1. Szkoda, że to już po wrotkach ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy tak od razu po wrotkach? Greena będzie trudniej zastąpić niż Stefka czy Klaya, a jak nie wygrają teraz to może się nawet skończyć w siódmym meczu. Mimo wszystko trzymam kciuki za GSW i się zastanawiam czy Kerr nie spróbuje line-upu w stylu Stef-Livingston-Klay-Barnes-Iggy :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...