Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Toronto, to bardzo mało prawdopodobne, żeby weszli do finału natomiast jeśli chodzi o GSW, to dopóki OKC ich nie "dobije", to nic nie wiadomo. 73 spotkań nie wygrywa się przez przypadek ;) Ale trzymam kciuki za Duranta i spółkę, żeby odesłali Warriors na ryby. 73-9 without a ring doesn't mean a thing!!

Odnośnik do komentarza

Draymond "luźno latające nogi" Green znowu pociągnął dzisiaj z pantofla. Tym razem Andre Roberson dostał w papę pantoflem Draya. Ciekawe co pizda Silver tym razem wymyśli. Pewnie Andre dostanie bana na mecz, za uderzenie pantofla Draya!

Odnośnik do komentarza

Warriors wygrywając G1, i to jeszcze w taki sposób, sprawili,że Cavs są pod ścianą i następny mecz będzie dla nich o życie. Nie potrafili wykorzystać słabszego meczu Splash Brothers, albo za bardzo skupili się na ich bronieniu, jednocześnie mocno odpuszczając resztę, i są w bardzo niekomfortowej sytuacji. Curry najprawdopodobniej nie powtórzy takiego wyniku przez kilka meczów i będzie się bawił kto, kogo przerzuci.

 

Nie wiem, pierwsze mecze w seriach są dziwne. Zastanawiasz się czy właśnie on nadał ton całej rywalizacji, czy jeden zespół (tym razem Cavs) nieodpowiednio podszedł do meczu i w kolejnym wyjdzie na boisko z innym nastawieniem. Jednak jedno jest pewne: G2 dla Cavs to must win, inaczej poznamy już nowego mistrza.

Odnośnik do komentarza

W ogole jestem zniesmaczony, a jednoczesnie zadowolony ze Lue tak se nie radzi :) Wychodzi ze jednak Blatt (nie majac Love'a i Irvinga) mial znacznie lepszy gameplan na GSW. Dwa blowouty na poczatek finalu NBA powoduja, ze ciezko sie spodziewac czegos innego niz 4-1, a moze i sweep. Przynajmniej bazujac na tym co do tej pory pokazali Cavs. I za razem chyba pokazuje to jak bardzo daleko jest WC przed EC jesli chodzi o poziom zespolow. Druzyna ktora sweepnela dwie rundy, a trzecia wygrala bez pocenia na wschodzie nie jest w stanie pierdnac przy druzynie, ktora musiala sie nameczyc na zachodzie.

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie tylko zarywałem noc. Miałem iść spać po pierwszej połowie, ale jeszcze coś mnie podkusiło, że w trzeciej kwarcie może być ciekawie... :)

 

W Oracle to na razie chłopcy grali z mężczyznami. Cavs jakiś pomysł na grę mają, ale w ogóle nie są w tym konsekwentni. W pierwszej kwarcie, kiedy jeszcze byli w grze, podkręcali tempo, grali masę picków z Irvingiem i pchali się pod kosz. Później GSW zaczęli trafiać swoje rzuty, LeBrony już biegali do ataku wolniej i ich ofensywa wyglądała jak jedna, wielka improwizacja na podstawie 1 on 1. Każdy, kto miał piłkę chciał grać. Totalnie odeszli od tego, co pozwoliło im wygrać 1Q. I zero trenera.

 

jednoczesnie zadowolony ze Lue tak se nie radzi :) Wychodzi ze jednak Blatt (nie majac Love'a i Irvinga) mial znacznie lepszy gameplan na GSW.

Ja trochę też ;) Z tego powodu, że zawodnicy nie powinni zwalniać trenera, aby ich kumpel objął posadę. Do tego dziennikarzom Blatt nie pasował, bo był spoza "ich" świata. Był z Europy (mimo że Amerykanin) i to im przeszkadzało.

 

Tylko MVP mógłby zostać ktoś inny niż Green. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...