Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, Lucas07 said:

No wiem, że na laptopie jest dostępny zawsze. Pewnie zaraz włączę Jazz z OKC na lapku i się będę tak męczył. Na konsoli po prostu mi wygodniej, większy ekran (z hdmi nie miałbym jak przewijać xD) i lepsza jakość :<

 

Btw zbrodniarz Alonso dostał 3 mecze zawiasów :)

 

Nie miałbyś jak przewijać :D? Klawiatura od laptopa by uciekła :D?

 

4 minutes ago, kuab said:

Sprzedazowiec, ktory nie jest native speakerem? Jakos tego nie widze, z calym szacunkiem. Chociaz mialem kumpla, ktory z powodzeniem pracowal przy sprzedazy telefonow komorkowych/abonamentow, no ale to byla studencka praca na pol etatu.

 

Please... zależy co i dla kogo sprzedajesz. Willi dla milionerów byś nie sprzedał, ale w Anglii "native speakerów" jest coraz mniejszy procent. Na pewno język trzeba znać w stopniu komunikatywnym, jeśli nie chcesz być robolem, ale ludzie ze średnim językiem, ale ogarnięci, normalni, bardzo łatwo awansują na kierownicze stanowiska w naprawdę różnych branżach.

 

Należy pamiętać, że niższa klasa angielskiego społeczeństwa to często baaardzo ostra patologia :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kuab napisał:

Sprzedazowiec, ktory nie jest native speakerem? Jakos tego nie widze, z calym szacunkiem. Chociaz mialem kumpla, ktory z powodzeniem pracowal przy sprzedazy telefonow komorkowych/abonamentow, no ale to byla studencka praca na pol etatu.

Trzeba mówić płynnie, ale bez przesady że to wymaga nativa. Ja tam sprzedawałem, mimo że mój angielski wtedy jakis świetny nie był. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

To założę tu i tu w takim razie. Jakieś protipy? :)

Zerknij sobie na mojego Goldena i LinkedIna - ten drugi bardziej dopieszczony. Pisz to co rekruterzy chcą zobaczyć, przejrzyj sobie oferty na wymarzone stanowiska, żeby dowiedzieć się co to jest. Na pewno dorzuć zdjęcie, bo widziałem, że na Goldenie póki co nie masz :) Nie zawyżaj sobie za bardzo stanowiska, chyba że masz tylko aspirację na kierownika/team leadera, a nie samodzielnego handlowca, bo im wyższe masz stanowisko, tym pula ofert, do których jesteś dopasowany maleje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej Maryniarze, mam może głupie pytanie ale jak dbacie o klimę w samochodzie? Pierwszy raz mam ten luksus i nie wiem co tu trzeba robić regularnie. Kwestia jest też taka że ten samochód stał w niejeżdżony ponad rok w parkingu podziemnym. Myślałem że pojadę na ozonowanie i uzupełnienie czynnika, ale teraz nie wiem czy jest sens jak poczytałem trochę na necie. Przez zimę jeździłem na nawiewie i nie było czuć żadnych zapachów.

Pomuszcie

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

@Reaper FYI sugerowanie dla Litwina, że Rosja to jego rejony (ergo jakiekolwiek porównanie Rosja = Litwa) działa na Litwina jak płachta na byka, albo Azja na FYMa :D

Bliżej masz :P no i wydawało mi się, że pisałeś kiedyś, że śmigałeś po Rosji wielokrotnie ;) 

1 minutę temu, Ingenting napisał:

Ej Maryniarze, mam może głupie pytanie ale jak dbacie o klimę w samochodzie? Pierwszy raz mam ten luksus i nie wiem co tu trzeba robić regularnie. Kwestia jest też taka że ten samochód stał w niejeżdżony ponad rok w parkingu podziemnym. Myślałem że pojadę na ozonowanie i uzupełnienie czynnika, ale teraz nie wiem czy jest sens jak poczytałem trochę na necie. Przez zimę jeździłem na nawiewie i nie było czuć żadnych zapachów.

Pomuszcie

IMHO co roku obowiązkowo robisz cały zestaw - filtry, nabicie i ozonowanie. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

A w ogóle kiedyś dzieliliśmy Marynię, bo Icon nam wmówił, że trzeba je kasować, bo obciążają bazę. Od kilkunastu (?) miesięcy nie kasujemy starych Maryń, tylko dokładamy nowe. To już nie lepiej zostać przy jednej, GIGAMARYNI? 

Ja tam lubię to, że te tematy się zmieniają, pojawia się jakiś nowy tytuł, nowa ankieta. Na pewno taka jedna Marynia nie bylaby żadną straszną zmianą, ale mimo wszystko wolę obecny system.

 

Poza tym nie po to się wysilam głosując, żeby MT się opierdalał i nawet Maryń nie otwierał.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

@ladprzy Linkedinie zwróć uwagę przede wszystkim na keywordy. Popatrz jakich używa twoja branża, pomyśl co chcesz robić i dopasuj swój opis do słów kluczy. Ja zrobiłem taka zmianę, gdzie skupiłem się na keywordach, i nagle zacząłem dostawać 1 czasem dwie oferty na tydzień, gdy wcześniej jak dostałem jedna na miesiąc to był sukces ;)

 

@Reaperwiem, że pewnie nie możesz na to odpowiedzieć, ale GL ma jakiś większy pomysł na siebie? Bo jako konkurencja dla LiN jest bez szans. Zastanawiam się, w jaka stronę mogliby pójść :-k

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

 

@Reaperwiem, że pewnie nie możesz na to odpowiedzieć, ale GL ma jakiś większy pomysł na siebie? Bo jako konkurencja dla LiN jest bez szans. Zastanawiam się, w jaka stronę mogliby pójść :-k

na polski rynek i mniejsze miejscowości GL jest nadal lepszym narzędziem niż LI, więc tutaj jest duże pole do popisu. Nie zawsze się szuka project managerów i PHP developerów, czasem trzeba znaleźć murarza czy innego spawacza w Sosnowcu czy innym Kaliszu ;) a GL do takich ludzi ma łatwiej dotrzeć niż LI, który kojarzy się z garniturami i rozmowach o biznesie.

 

dodatkowo mamy nowy produkt, który trochę zmienia zasady gry na rynku rekrutacyjnym (wymaga podania wideł kwotowych, wymuszamy to na pracodawcach), więc zobaczymy czy uda się to spopularyzować. ogólnie w Polsce GL ma nadal dużo do powiedzenia, a LI tutaj jest bo jest, nikt się specjalnie samym polskim rynkiem nie zajmuje z tego co mi wiadomo.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...