Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno http://www.blendman.pl/  on coś miał, ale często wegańskie rzeczy są. Zajebiste lody mango bez mleka swoją drogą tu były. Ale ogólnie jak wpiszesz w YouTube Smoothie albo poszukasz na kwestiach smaku itp to na pewno znajdziesz. Jak chcesz coś konkretnego to mogę Ci na PW rozpisać parę fajnych smakowo opcji.

Nie wiem co za chory gnój uknuł terminarz, ale mamy to:

 

mOe9TxW.jpg

 

Real ma punkt mniej. No i Soler wypada na 3 dni przed meczem. Nie chcę by grał na przeciwbólach bo potem jest finał LM, także za niego pewnie zagra Cancelo :/

Odnośnik do komentarza

No właśnie chodzi mi o jakieś sprawdzone przepisy/od sprawdzonych ludzi. Uwierz, potrafię korzystać z wyszukiwarek w internecie, ale teraz większość wyników to "zdrowe, mega pyszne" itd., więc moje zaufanie do tychże wyników jest ograniczone ;)

Odnośnik do komentarza

Garść statystyk z La Liga:

 

azOe6cU.jpg

 

Nasza absurdalnie dobra ofensywa była głównie dziełem genialnych napastników i wonderkida Carlosa Solera. Także Quintana swoje dorzucił, ale naturalnie największym hitem byli napastnicy. Będę walczył o przedłużenie wypożyczenia Cutrone, ale wątpię czy Milan się zgodzi.

 

9zwSeE9.jpg

 

Napastnicy spisywali się nie tylko świetnie w zdobywaniu bramek, ale także kolekcjonując asysty i kluczowego podania:

 

CN6evxF.jpg

 

awh18rx.jpg

 

b0QCkoK.jpg

 

W samej lidze nie szaleliśmy z nie traceniem bramek bo 36 w 38 meczach (Real stracił zaledwie 28), ale za to zachowaliśmy aż 16 razy czyste konto.

 

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...