Skocz do zawartości

Zajmik Polish Update


zajmik

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam uaktualnienie mojego autorstwa do polskich lig datowane na dzień 1 września 2007 roku.

 

W update zawarta została bardzo duża liczba transferów oraz wypożyczeń wykonana przez polskie kluby 1 i 2 ligi, a także niektóre z 3 ligi przez letni okres transferowy. Nieaktualne wypożyczenia zostały też usunięte. Aktualne są także zmiany na stanowiskach trenerów, a także transfery polskich graczy będących zagranicą. Zmienione zostały także budżety klubów 1 i 2 ligi, a także pojemności stadionów. Awanse i spadki oczywiście też.

 

Wszystko odnosi się tylko do ligi polskiej, więc update jest skierowany do osób, które właśnie w tą ligę chcą sobie pograć.

 

Oczywiście update może zawierać błędy transferowe. Jeżeli ktoś zdecyduje się w niego pograć i je zauważy to jestem gotowy je stopniowo poprawiać, aczkolwiek przykładałem się, do tego, żeby było ich jak najmniej. Jest to mój pierwszy update, więc proszę o wyrozumiałość:)

 

Update należy rozpakować do folderu: \Sports Interactive\Football Manager 2007\db

 

Kontakt: GG: 1859765

 

Zajmik Polish Update

 

SCREEN 1

SCREEN 2

SCREEN 3

SCREEN 4

Odnośnik do komentarza

Wersja update v.1.1 zawiera wszystko to co było w poprzedniej wersji plus zmiany między dniami 01-06.09.07r.

 

- zmiany w sztabach szkoleniowych (np: Zub w Widzewie, Chojnacki w Pelikanie)

- zmiany transferowe wśród piłkarzy 1, 2 i 3 ligi polskiej (np: Banaczek, Grzybowski)

- zmiany transferowe wśród polskich piłkarzy grających zagranicą (np: Kowalik, Łukasiewicz)

- zmiany transferowe wśród zagranicznych piłkarzy, grających w polskiej lidze w poprzednim sezonie (np: Hugo Alcantara, byli gracze Pogoni Szczecin)

 

Zajmik Polish Update v1.1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...