Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym tylko podziękować wszystkim, za aktywną grę, najstarsze działania są z wczoraj

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/36451/teams

 

Wiele osób gra po raz pierwszy, więc dwa małe tipy (być może dla większości oczywiste)
Na przykładzie Płock Tigers:
http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/36451/10
1. Zawodnicy będący na ławce (BN) nie punktują, żeby dostać punkty za mecz gracz musi być ustawiona na PG,SG,G,SF,PF,F,C albo Util
2. Jeśli ma się gracza kontuzjowanego (tu Reggie Jackson), można go przerzcić na slot IJ (injury list), a w to miejsce brać kogoś z FA. Na IJ danego dnia można mieć tylko jednego gracza. Po wyleczeniu kontuzji można wstawić gracza w roster, tylko trzeba będzie kogoś wywalić.

Odnośnik do komentarza

to szanuje dawanie po 20-30$ za jednego zawodnika na poczatku sezonu :D

Po prostu nie sadze, zeby wiecej TOP80 graczy w lidze lezalo na waiverze w trakcie sezonu.

 

Hell, jakby Collison lezal w mojej II lidze na E-nba to bym go bral za caly budzet :)

 

Btw. Bolesławiec wygra tą ligę w cuglach jak dalej będziecie mu oddawać graczy za pół darmo :D Gość ciupcia rywala w drugiej wymainie z rzędu.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi coś po głowie i jestem ciekaw Waszej opinii. Mam nadzieje, że większość z Was będzie chciało też grać w przyszłych sezonach, może zrobimy z tego ligę dynasty?

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/17367/keeperintro

 

Opcja np z 3 keeperami po każdym sezonie + opcja trejdowania pickami w drafcie mogłaby być ciekawa.

 

Do tego niezależnie od powyższego - proponuje, żeby kolejność przyszłorocznego draftu była odwrotnością zajętych pozycji w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi coś po głowie i jestem ciekaw Waszej opinii. Mam nadzieje, że większość z Was będzie chciało też grać w przyszłych sezonach, może zrobimy z tego ligę dynasty?

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/17367/keeperintro

 

Opcja np z 3 keeperami po każdym sezonie + opcja trejdowania pickami w drafcie mogłaby być ciekawa.

 

Do tego niezależnie od powyższego - proponuje, żeby kolejność przyszłorocznego draftu była odwrotnością zajętych pozycji w tym sezonie :)

Osobiście nie będę grać ani komiszować keeperowi który nie ma draftów aukcyjnych i salary cap na kolejne sezony.

 

Już nie mówiąc o tym, że na pewno każdy by inaczej draftował mając na myśli, że to będzie liga wielosezonowa :)

Odnośnik do komentarza

A da rade zrobic SC bez aukcji?

Strasznie dużo pierdzielenia się z tym. Taki keeper jak Ci podesłałem jest najprostrzy do ogarnięcia i śmiało mógłbym go prowadzić. Wszystkie inne formy to masa roboty której się na pewno nie podejmę.

 

A aukcji nie ma się co bać. Jest dużo ciekawsza, na pewno trudniej team ułożyć i zbalansować, ale masz miliony opcji taktycznych. Chcesz mieć KD i Curryego w ekipie? Możesz. Curry, Klay i Draymond w jednej drużynie? Proszę bardzo. Połączyć znowu KD z Wesbrookiem? Nic nie stoi na przeszkodzie. Odnośnie frajdy z draftu i miodności z ustalenia teamu dokładnie tak jak chcesz aukcja bije snake'a jak Tyson Gołotę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...