Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, gdybym wiedział, że tutaj są takie spiny o tę zabawę w ogóle bym się w nią nie pakował. Panowie wyluzujcie. Wszedłem za Zibiego dla funu :)

Fun, funem, ale kurde wygrać to chcemy xD ;)

 

Imo trejd jest rabunkiem połączonym z gwałtem, ale ja zawsze uważałem, że jak dwóch dorosłych facetów się dogadało to nie mnie się w to wpierdalać :)

 

A więcej szerokości w składzie to imo można znaleźć na FA, na pewno będzie to coś grało lepiej niż Carrol ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde, gdybym wiedział, że tutaj są takie spiny o tę zabawę w ogóle bym się w nią nie pakował. Panowie wyluzujcie. Wszedłem za Zibiego dla funu :)

Lol, obraz sie jeszcze.

 

Na FA masz Turnera ktorego zwolnilem, cyferki podobne do Carrola, dales sie wychujac a ze mna nawet nie chciales gadac o trejdzie. Sorry ze nie podoba mi sie wzmacnianie potencjalnych rywali. :|

Odnośnik do komentarza

@ Kolek mam nieco inną filozofię gry :) Gra dla nie dla wygrywania, ale dla przyjemności :)

Zrozumiałem to z Twojego wcześniejszego posta, po prostu chciałem zaznaczyć, że część ligi jest tu po to, żeby ją wygrać i może się zdarzać, że po wymianach będą wąty :) Zwłaszcza jak są tak nierówne :)

Odnośnik do komentarza

 

@ Kolek mam nieco inną filozofię gry :) Gra dla nie dla wygrywania, ale dla przyjemności :)

Zrozumiałem to z Twojego wcześniejszego posta, po prostu chciałem zaznaczyć, że część ligi jest tu po to, żeby ją wygrać i może się zdarzać, że po wymianach będą wąty :) Zwłaszcza jak są tak nierówne :)

 

 

Nie no super, że ktoś się tak angażuje. Rozumiem to :)

Ja tu jestem przez przypadek w sumie :D

Odnośnik do komentarza

W porównaniu do trejdów Dzików to tu jest niewinna igraszka. Wujek potrzebuje szerokości w składzie, ja kogoś mocniejszego + miejsca na waivera. Nie widze w tym trejdzie dramatycznych dysproporcji, ale imo obiektywny nie jestem.

 

No to jako menadżer dzików czuję się wywołany do odpowiedzi :)

 

Porównywanie moich trejdów, które (również tak uważam) były dla mnie korzystne, ale do uzasadnienia (wystarczy popatrzeć na staty derozana, kantera, randolpha), do tej wymiany, gdzie oddaje się gracza z 3-4 rundy draftu za szrot (bo caroll to w tej chwili szrot i nic nie zapowiada żeby to się miało zmienić, to już drugi sezon regresu, spadku skuteczności i minut) jest co najwyżej tanią zaczepką w moją stronę ;)

 

Poszerzenie składu - buahaha, to już Wujek mógł po prostu wywalić najsłabszych zawodników na zbity pysk, zamiast oddawać vucevica. Już widzę Jason jak oddajesz mi teague i ollynyka za covingtona i joe harrisa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...