Jump to content

MacOS - czyli systemy operacyjne od Apple

Recommended Posts

• 2 weeks later...
On 11/8/2021 at 12:24 PM, zovalik said:

Sprawdź sobie czy Twój monitor będzie współpracował z MBA bo współpraca MBA m1 z monitorami zewnętrznymi bywa ciężka.
Tez mam MBA i ani dobrze nie działa z moim monitorem ani z żadnym TV.

Hm? Działałem już z 4-5 monitorami i makówkami i nigdy żadnych problemów? Raz tylko miałem problem jak działałem na takim szerokim monitorze (chyba proporcje 21:9), tam rozdziałka się coś rozjeżdżała, ale ostatecznie to była chyba kwestia kabla.

@demrenfarisja używam obecnie prostego huba od GreenCell i jest spoko. Fakt, że połączenie z ekranem chyba przez niego mi coś nie działało, ale wtedy monitor wpinam w jeden port na maku, a hub w drugi i do huba podłączam ładowanie i działa spoko.

• Thanks 1
Hm? Działałem już z 4-5 monitorami i makówkami i nigdy żadnych problemów? Raz tylko miałem problem jak działałem na takim szerokim monitorze (chyba proporcje 21:9), tam rozdziałka się coś rozjeżdżała, ale ostatecznie to była chyba kwestia kabla.

[mention=4922]demrenfaris[/mention]ja używam obecnie prostego huba od GreenCell i jest spoko. Fakt, że połączenie z ekranem chyba przez niego mi coś nie działało, ale wtedy monitor wpinam w jeden port na maku, a hub w drugi i do huba podłączam ładowanie i działa spoko.

Nie wiem jak poprzednie modele ale te nowe z M1 mają spore problemy i dość dużo jest przypadków w na forach.
1 hour ago, zovalik said:

Nie wiem jak poprzednie modele ale te nowe z M1 mają spore problemy i dość dużo jest przypadków w na forach.

ja mam MBP z M1 i bez problemu póki co, podłączałem się pod 2 różne monitory chyba