Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż mam problem może drobny, ale niezwykle uciążliwy i nie dający cieszyć się grą. Gra toczy się normalnie, wszystko idzie płynnie. Wtem, gdy chce przejść dalej, gra sama 'schodzi' mi do paska i w lewym górnym rogu monitora pojawia się malutki czarny pasek. Jedyne polecenie, na jakie reaguje komputer, to ctrl+alt+del, gdzie mogę tylko wyłączyć FM. Dzieję się to dość często i w różnych sytuacjach np. Gdy nie ma mnie przez dłuższa chwilę na komputerze i komputer przechodzi w stan wstrzymania, ale również w normalnej rozgrywce, gdy po prostu zejdę do paska, a po powrocie zaczynają dziać się takie 'cuda'. Ma ktoś jakiś pomysł, jak ten błąd wyeliminować?

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Chciałbym się zapytać, w jaki sposób w FM 2012 można grać polską II ligą? Wiem, że na cmrev są łatki, ale jak je ściągam i wrzucam to folderu, do którego powinienem, to i tak nic mi nie wykrywa.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co muszę zrobić? Muszę ściągnać jakąś łatkę? Uaktualnienie? Inną wersję?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Chciałbym się zapytać, w jaki sposób w FM 2012 można grać polską II ligą? Wiem, że na cmrev są łatki, ale jak je ściągam i wrzucam to folderu, do którego powinienem, to i tak nic mi nie wykrywa.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co muszę zrobić? Muszę ściągnać jakąś łatkę? Uaktualnienie? Inną wersję?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś jakiś działający link do tego dodatku ? Bądź posiada wersje do 2012 ?

http://www.cmrev.com...ga-2011_12.html

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-Polska-Liga-Update-2012-1_1.html'>http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-Polska-Liga-Update-2012-1_1.html

 

 

Cześć.

Chciałbym się zapytać, w jaki sposób w FM 2012 można grać polską II ligą? Wiem, że na cmrev są łatki, ale jak je ściągam i wrzucam to folderu, do którego powinienem, to i tak nic mi nie wykrywa.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, co muszę zrobić? Muszę ściągnać jakąś łatkę? Uaktualnienie? Inną wersję?

Z góry dzięki

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/CM-Revolution-Polska-Liga-Update-2012-1_1.html

powinienes posiadać grę zaktualizowaną do najnowszej wersji, a plik należy wkleić do: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2012/editor data

 

Witam! Otóż mam problem może drobny, ale niezwykle uciążliwy i nie dający cieszyć się grą. Gra toczy się normalnie, wszystko idzie płynnie. Wtem, gdy chce przejść dalej, gra sama 'schodzi' mi do paska i w lewym górnym rogu monitora pojawia się malutki czarny pasek. Jedyne polecenie, na jakie reaguje komputer, to ctrl+alt+del, gdzie mogę tylko wyłączyć FM. Dzieję się to dość często i w różnych sytuacjach np. Gdy nie ma mnie przez dłuższa chwilę na komputerze i komputer przechodzi w stan wstrzymania, ale również w normalnej rozgrywce, gdy po prostu zejdę do paska, a po powrocie zaczynają dziać się takie 'cuda'. Ma ktoś jakiś pomysł, jak ten błąd wyeliminować?

możesz podać konfigurację sprzętową sprzętu ? masz najnowsze sterowniki do karty graficznej ? masz grę zaktualizowaną do aktualnie najnowszej wersji ?

Odnośnik do komentarza

W FMRTE sobie zmień :) A ja chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś wie jaki skin do fm 2012 ma opcję wyłączenia grafiki ?

w menu można wylączyć loga, koszulki, twarze, skin jest od tego niezależny ...

 

Smetek-

1. Konfiguracje? Mogę Ci powiedzieć, jaki mam sprzęt. Win 7, Intel Core i5 2500k, Radeon 6900HD ...

2. Tak

3. Tak

od samego początku tak masz ? najnowszy sterownik do chipsetu płyty głównej masz ?

 

ja bym sprawdził dysk twardy, programem HD Tune, kiedyś miałem podobne objawy, wadliwy okazał się dysk twardy .... i tyczyło się to właśnie tylko CM 01/02 (lata temu ... ;) )

Odnośnik do komentarza

W FMRTE sobie zmień :) A ja chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś wie jaki skin do fm 2012 ma opcję wyłączenia grafiki ?

w menu można wylączyć loga, koszulki, twarze, skin jest od tego niezależny ...

 

A możesz powiedzieć mi w którym miejscu w menu ? Bo jakoś nie widzę. Wiem, że się da wyłączyć twarze, ale koszulek i herbów się chyba nie da :( ?

Odnośnik do komentarza

Od niedawna mam FM,moje pytanie jest takie co zrobić żeby dostawać całą kase za sprzedanych piłkarzy?Gdy kogoś sprzedaje to tylko część tej kwoty mogę wykorzystać do zakupu nowych graczy.

poprawić sytuację finansową klubu, jak będziesz miał spory zapas w budżecie, to i 100% wpływów z transferów będziesz mógł wydawać...

 

No cóż pozostaje mi poczekać do poniedziełku.

musisz je fizycznie usunąć, z poziomu menu w fm12 nie ma opcji wyłączyć koszulek i logosów

 

A mam pytanie czy ktoś wie jak zmienić czcionkę w FM ?

tu poczytaj: http://forumcm.net/index.php/topic/887-fm-2007-stop-chcesz-o-cos-spytac-zrob-to-tutaj/page__view__findpost__p__151359

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...