Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Posłuchaj Gacku zatem. Iran nie miał nic do gadania. O tym, że Polacy trafili do Iranu zadecydowano podczas negocjacji pomiędzy Wielką Brytanią, a ZSRR. Brytyjczycy chcieli mieć polskich żołnierzy u siebie. Między innymi po to, żeby ci przykręcili nieco śrubę grupie miejscowych, która w ówczesnym zaczęła się wierzgać. Anders stwierdził, że on armię do Iranu poprowadzi, ale pod warunkiem, że z nimi pójdą bliscy żołnierzy. I te rodziny, to są właśnie ci rzekomo dobrowolnie przygarnięci przez Iran.

 

Kolejny, co przeczytał jeden artykuł i myśli, że jego wiedza jest coś warta...

Cała gościnność w Iranie to był wymóg Brytyjczyków? Na miejscu opiekowali się Polakami Persowie czy Anglicy? I jak się opiekowali?

Poza ignorancją trzeba Ci wytknąć też to, że umyka Ci podstawowy fakt: Iran to jedynie przykład państwa i społeczeństwa, które Polaków przyjęło, podany na zasadzie analogii celem uwypuklenia hipokryzji Polaków, co to się burzą, że kogokolwiek do Polski przyjąć powinni. Państwa i społeczeństwa z zupełnie innego kręgu kulturowego, które jednak nie miało żadnego problemu z taką gościnnością i tolerowaniem polskich zwyczajów czy obrządku religijnego. W tym samym czasie wolę przyjęcia Polaków wyrazili również - spośród kilku innych państw najodleglejsi - Meksykanie. Jeśli faktycznie sytuacja była tak zerojedynkowa, jak to sobie uroiłeś, to tym lepiej dla analogii - Polska też uchodźców przyjąć MUSI ze względu na przymus międzynarodowy. I choć ma taką przeszłość, bogatą w rządy na uchodźstwie i exodusy tysięcy obywateli do innych państw, nie jest zupełnie w stanie zrozumieć idei solidarności czy pomocy bliźniemu.

Odnośnik do komentarza

swoją drogą najlepszym argumentem za jest argument ekonomiczno-demograficzny. Społeczeństwo nam się starzeje, i naszym priorytetem powinno byc przyjmowanie jak największej ilości dzieci, aby w przysżłosci miał kto pracować. Ponadto dzieci łatwiej się asymilują niż dorośli.
@lad - dziwko bez szkoły :keke: Nie wiem, ale ty chyba masz w tej chwili tak jak ja licencjat (jeśli robiłeś mgr-a to przepraszam)
@scorp - kurna, jaki bład zrobiłem, polski nigdy nie był moją specjalnoscią.

Odnośnik do komentarza

 

 

feanor, znalbys może jakąś książkę napisaną jezykiem dla laikow o historii Etiopii?

ogarnij kurwa historię polski najpierw a nie udawaj zainteresowanego jakimś gównem :D

 

kurwa uwielbiam te alternatywne zainteresowania.... to jest tak fajne jak grubas z brodą w koszuli w krate

 

kurna jestem olimpyjczykiem z historii w klasie gimnazjalnej, przypuszczam, że historię Polski znam lepiej niż 90% ludzi na forum (poza historykami z zawodu), zwłaszcza tą z okresu I RP. Późniejsze okresy są dla mnie jakieś takie dziwne, bezduszne.

 

"Olimpyjczyk" :lol:

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=rLjMrM5N6xM

 

Tu nie ma węgierskich skurwysynów esesmanów gestapowców i jest spokojnie.

http://wpolityce.pl/swiat/264428-mieszkancy-greckich-wysp-blagaja-o-pomoc-imigranci-wchodza-do-naszych-domow-musicie-nas-chronic-nie-mamy-wojny-a-to-my-jestesmy-ofiarami-wideo

 

Skurwysyn Orban, jego macki sięgają już Grecji.

Nie mam warunków.

Patrz, to zupełnie tak jak Europa :)

Odnośnik do komentarza

Czy to nie Ty aby broniłeś kiboli mówiąc, że w tłumie zawsze znajdą się agresywne jednostki? To dołóż do tego traumę wojny. A filmików propagandowych neonazistowskich jest sporo. Goebbels klaszcze zza grobu, a faszyści pokroju Orbana i Farage się cieszą. Szykuje się drugi holokaust.


Europa nie jest jakimś bytem jednorodnym ani organizmem. LUDZIE CHCĄ przyjąć uchodźców. Na własny koszt. Jak zwykle problemem jest państwo. Kiedy w końcu idioci z prawa i z lewa to zrozumieją?

Odnośnik do komentarza

Czy to nie Ty aby broniłeś kiboli mówiąc, że w tłumie zawsze znajdą się agresywne jednostki? To dołóż do tego traumę wojny. A filmików propagandowych neonazistowskich jest sporo. Goebbels klaszcze zza grobu, a faszyści pokroju Orbana i Farage się cieszą. Szykuje się drugi holokaust.

Oczywiście Ty byłeś na miejscu i wiesz lepiej, co się dzieje :D

 

Argument o tłumie to inwalida. Ja się nie kieruję niechęcią do obcych, tylko zagrożeniem jakie z tego wyniknie. Jeżeli teraz tego nie zahamujemy, to czeka nas potop.

Odnośnik do komentarza

 

Czy to nie Ty aby broniłeś kiboli mówiąc, że w tłumie zawsze znajdą się agresywne jednostki? To dołóż do tego traumę wojny. A filmików propagandowych neonazistowskich jest sporo. Goebbels klaszcze zza grobu, a faszyści pokroju Orbana i Farage się cieszą. Szykuje się drugi holokaust.

Oczywiście Ty byłeś na miejscu i wiesz lepiej, co się dzieje :D

 

Argument o tłumie to inwalida. Ja się nie kieruję niechęcią do obcych, tylko zagrożeniem jakie z tego wyniknie. Jeżeli teraz tego nie zahamujemy, to czeka nas potop.

 

No zobacz. Podobnie jak Ty.

 

Największym zagrożeniem są nacjospierdoliny i rasiści.

Odnośnik do komentarza

Gacek, Ty naprawdę jesteś psychiczny. Nie masz nawet odrobiny kompetencji, żeby mi zarzucać urojenia czy ignorancję. Za przeproszeniem, ale kim Ty qrwa jesteś? Tak, przeczytałem artykuł. Tak, na tym opieram swój obecny stan wiedzy na ten temat. Mam podstawy do wypowiedzenia się. Jakie Ty masz podstawy? Niezależnie od tematu dyskusji, czy jest to sprawa imigrantów czy zbiory manioku w Hondurasie Twoim znakiem firmowym jest pierdolenie (sorry, trudno to nazwać inaczej), że Twój oponent się nie zna, ma błędną wiedzę, urojenia, ADHD, wysypkę na czole, etc. :doh!: Z kolei sam pojęcia o tym nie masz. Od święta napiszesz coś z sensem, jak chodzi o sprawy prawne i tyle. Ogarnij się do qrwy nędzy. Chcesz dyskutować, to zrozum, że po drugiej stronie może być ktoś mądrzejszy od Ciebie (co wydaje się być zazwyczaj bardzo prawdopodobne patrząc na Twoje występy) i nie masz monopolu na posiadanie racji. Nie jesteś nawet tego blisko.

Odnośnik do komentarza

Ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie nawiązuję do ich zachowania (ten filmik był odpowiedzią na Twoje manipulacje - jak widać są dwie strony), tylko do tego co wyniknie z masowego przyjęcia takiej rzeszy ludzi do Europy. Kurwa, nawet gdyby to było 5 milionów chrześcijan to i tak stanowiłoby to wielki problem.

 

Pominę już naiwność, że chodzi im o ratowanie życia, a nie o Germoney.

 

Gacek, Ty naprawdę jesteś psychiczny. Nie masz nawet odrobiny kompetencji, żeby mi zarzucać urojenia czy ignorancję. Za przeproszeniem, ale kim Ty qrwa jesteś? Tak, przeczytałem artykuł. Tak, na tym opieram swój obecny stan wiedzy na ten temat. Mam podstawy do wypowiedzenia się. Jakie Ty masz podstawy? Niezależnie od tematu dyskusji, czy jest to sprawa imigrantów czy zbiory manioku w Hondurasie Twoim znakiem firmowym jest pierdolenie (sorry, trudno to nazwać inaczej), że Twój oponent się nie zna, ma błędną wiedzę, urojenia, ADHD, wysypkę na czole, etc. :doh!: Z kolei sam pojęcia o tym nie masz. Od święta napiszesz coś z sensem, jak chodzi o sprawy prawne i tyle. Ogarnij się do qrwy nędzy. Chcesz dyskutować, to zrozum, że po drugiej stronie może być ktoś mądrzejszy od Ciebie (co wydaje się być zazwyczaj bardzo prawdopodobne patrząc na Twoje występy) i nie masz monopolu na posiadanie racji. Nie jesteś nawet tego blisko.

No przecież z taką narracją mamy do czynienia od lat. TO jest jakieś upośledzenie, bo on nie potrafi dyskutować i tylko pluje jadem. Dlatego powinno się go zbanować w pizdu.

Odnośnik do komentarza

Nie. Nie stanowi to dla nikogo problemu, poza ksenofobami, islamofobami i rasistami. I teraz dokładnie widać, dlaczego w latach 30-tych tylu normików poparło Hitlera. A do tego nie miał masowych mediów...

:laugh: Argumentum ad hitlerum - brawo.

 

To teraz odwróćmy sytuację i powiedz czy np. powrót wszystkich Polaków z emigracji nie stanowiłby dla nas problemu? Jaka jest różnica?

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=_gAxpQEm6Mk- Vami, to są ci węgierscy essesmani?

A czytałeś całą historię? Esesmani okłamali uchodźców, że jadą do Niemiec, a potem zawrócili pociąg i zawieźli ich do obozu. Gdy ci ludzie się zorientowali, głowa rodziny wolała zabić siebie i rodzinę, niż być przetransportowanym do obozu. W żadnym stopniu się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=xZgbg8GgYSk

 

Esesmańskie kurwy


 

Nie. Nie stanowi to dla nikogo problemu, poza ksenofobami, islamofobami i rasistami. I teraz dokładnie widać, dlaczego w latach 30-tych tylu normików poparło Hitlera. A do tego nie miał masowych mediów...

:laugh: Argumentum ad hitlerum - brawo.

 

To teraz odwróćmy sytuację i powiedz czy np. powrót wszystkich Polaków z emigracji nie stanowiłby dla nas problemu? Jaka jest różnica?

 

Argumentum ad absurdum i ad rectum - brawo.

Odnośnik do komentarza

@Vami kurwa obudz się! :D

załóżmy, ze kraj to twoja kawalerka.. budzisz się rano i chcesz opierdolić ciabate z oliwką i przepircze jaja na pamenskiej długo dojrzewającej szynce a w kuchni masz kurwa 40 brudasów. Mają do Ciebie pretensje że w lodówce chujnia, od tego nasrali Ci na stół :D Rozumiem, że proponujesz im prace?

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=xZgbg8GgYSk

 

Esesmańskie kurwy

 

Nie. Nie stanowi to dla nikogo problemu, poza ksenofobami, islamofobami i rasistami. I teraz dokładnie widać, dlaczego w latach 30-tych tylu normików poparło Hitlera. A do tego nie miał masowych mediów...

:laugh: Argumentum ad hitlerum - brawo.

 

To teraz odwróćmy sytuację i powiedz czy np. powrót wszystkich Polaków z emigracji nie stanowiłby dla nas problemu? Jaka jest różnica?

 

Argumentum ad absurdum i ad rectum - brawo.

Zatem słucham. Pomińmy aspekt narodowościowy i odpowiedz czy taki nagły zalew nie wiąże się z problemami ekonomicznymi. Gdzie chcesz im zapewnić lokum, jak zapewnić im utrzymanie i jak znaleźć pracę? I nie mów, że to odsetek bo jak raz popuścimy pasa to będzie jeszcze gorzej - tendencja już jest zwyżkowa jeśli chodzi o liczby.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...