Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak masz coś nowszego niż 3 letnia maszyna za 1500zł to nie ma problemu z np. world of tanks i efemem jednocześnie :P.

no przy grze online w FM, koleszka narzekał że mu bardzo muliła sesja jak ja hostowałem i grałem w tanki jednocześnie :)

 

 

Ja robię tak, że na czołgi przydzielam jeden rdzeń a na fma 3, koleszka, z którym grałem nie narzekał.

 

gdzie to znajde pod windows 7 :) ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zbigniew Zjeboga już się zdążył wypowiedzieć na temat tego postrzelonego chuligana xD co to jest za palant :D

link pls

 

 

https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga/videos/vb.602190836525024/794647713946001/?type=2&theater

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

tylko ja mówię o budynkach unikalnych potrzebnych do arcydzieł - warunki populacji i tak trzeba spełnić, nie trzeba się męczyć "jedynie" z warunkami typu "50% bezrobocia przez 5 tygodni)

 

max miasto mam na 170k, komp jeszcze jakoś dawał radę, ale żałuję, że nie mam mocniejszej maszyny :( no i parę rzeczy wyłapałem jeśli chodzi o komunikację

 

chciałem sobie zrobić elegancką kolejkę miejską, ale przy maksymalnych nakładach na pociągi na każdą (sic!) stację przyjeżdżają pociągi z zewnątrz po 5-10 pasażerów, a które niemiłosiernie korkują ruch na torach - tera mam plan taki, że będą osobne tory na pasażerskie z zewnątrz, osobne na trasy towarowe, a do komunikacji podmiejskiej stworzą wydzieloną, niepołączoną z pozostałymi, siatkę połączeń między dzielnicami :)

Odnośnik do komentarza

a to ja tego to jeszcze nie ogarnąłem, podobnie jak pewnie 90 % aspektów tej gry

 

ten Stonoga jest zdrowo jebnięty, skąd on się wziął ?


KInas, a co dają te arcydzieła ? no z tą kolejką to słaba rzecz... skończę nadrabiać zaległości na youtube i odpalę te miasto korków

Odnośnik do komentarza

jak osiągniesz maksymalny pułap i pobudujesz po drodze wszystkie unikalne budynki masz możliwość postawienia arcydzieł, które działają coś więcej niż jako park :) taki projekt Eden zwiększa wartość WSZYSTKICH pól miasta, zderz acz hadronów zapewnia edukację WSZYSTKICH mieszkańcom, elektrownia zimnej fuzji daje niewyobrażalny zastrzyk energii

sprawdź opisy, a się przekonasz, że warto je mieć

Odnośnik do komentarza

Czym się różni cofnięty napastnik wsparcie od fałszywej 9? Chyba f9 cofa się kapkę głębiej po piłkę, tylko to? Bo wiem, że def nap wsparcie nie ma roamingowania z pozycji, reszta raczej mniej więcej wiadomo, ale cofnięty napastnik obie role, f9 i k10 w ataku są niejasne. No i Kompletny napastnik wiem tylko tyle, że ma bardzo dużo wolnej ręki, ale poza tym jak faktycznie porusza się na boisku to też zagadka.

No i dlatego najlepiej se odpalić FM Classic i poobczajać jak się zachowują dane role na boju. Klasyczna 9 cofa się głębiej niż CN i z tego co pamiętam ma częstszą grę z piłką. I jest bardziej statyczna, bo gra prawie wyłącznie centralnie.

Odnośnik do komentarza

Ehe, czyli f9 to bardziej defensywny napastnik grający głębiej niż cofnięty napastnik wsparcie. Jakie to jest pojebane, że trzeba zgadywać co robią dane role.

Jako ciekawostkę dodam, że już 4 taksa, która rozpierdalała mi się zjebała bo śnieg, po prostu nagle, całkowicie zaskakująco, grają gówno :lol:.

Odnośnik do komentarza

Ehe, czyli f9 to bardziej defensywny napastnik grający głębiej niż cofnięty napastnik wsparcie. Jakie to jest pojebane, że trzeba zgadywać co robią dane role.

Jako ciekawostkę dodam, że już 4 taksa, która rozpierdalała mi się zjebała bo śnieg, po prostu nagle, całkowicie zaskakująco, grają gówno :lol:.

False Nine
The False Nine is a fairly modern concept and role, with plenty of forwards in a similar manner, dropping deep to receive the ball in space, before turning and attacking the defence. The aim is to draw out the defender and quickly spin in behind him, or, if the defender stays put, to drive at him at pace.
Example: Lionel Messi (Barcelona & Argentina)
Tu masz wsio z grubsza opisane.

nie chce mi się w nic grać :/ włączyłem CK2 z modem GoT i po chwili wyłączyłem.

Ja tak mam z PS4. Ale zaraz se nakupuję gier i latem nadrobię.

Odnośnik do komentarza

A ja Hibs grałem jedną 3 lata i się nie zjebała.

Pewnie masz lepsze rzuty kością.

 

Ja się chyba zabieram za tworzenie kolejnej, bo 4-4-2 sensu zdaje się już nie mieć. Szkoda kurwa tylko, że już kupiłem 3 super napastników i 1 średniego, no ale chuj, justfmthings.

Odnośnik do komentarza

 

nie chce mi się w nic grać :/ włączyłem CK2 z modem GoT i po chwili wyłączyłem.

ja mam buga z CK2, po 850 roku nie działa mi zapis, ani autosave, ani normalny zapis.

 

 

To nie bug. Po prostu najechali Cie Wikingowie i spuścili Ci wpierdol ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...