Skocz do zawartości

Święci - Walka o Puchary


Conjure

Rekomendowane odpowiedzi

10.09.2016, Liberty Stadium

 

4/38, Barclay's Premier League

 

[16]Swansea - [2]Southampton 1:5 (Dybala, Tello, Traore, Dos Santos, F.Fernandez sam.)

 

Romero - Bertrand, Jose Fonte, Alderweireld, Clyne - Wanyama, Schneiderlin(Samper), Ward-Prowse(Dos Santos), Tello, Traore - Dybala(Rodriguez)

 

 

Pierwszy mecz w tym miesiącu wyszedł nam świetnie. Praktycznie nie daliśmy szans gospodarzom. Łukasz Fabiański przy każdej bramce był bezradny, ponieważ obrona gości była dziś wyjątkowo dziurawa. Gospodarze potrafili co prawda odpowiedzieć na nasze dwa trafienia, to później mecz był już tylko do jednej bramki.

 

 

 

 

15.09.2016, Borussia Park

 

1/6, Liga Europejska

 

Borussia M. - Southampton 1:4 (Traore, Tello, Fonte, Dos Santos)

 

Romero - Targett, Fonte, Alderweireld(Ilori), Clyne - Wanyama, Schneiderlin, Ward-Prowse(Dos Santos), Tello, Traore - Rodriguez(Dybala)

 

 

 

Bardzo obawiałem się wyjazdu do Niemiec. Borussia to nieobliczalny zespół, który w tamtym roku zajął 5 miejsce w Bundeslidze. Wiadomo nie od dziś, że liga niemiecka należy do najsilniejszych lig. Na szczęście: "Nie taki diabeł straszny..." i udało się gładko wygrać. Nie daliśmy złudzeń Niemcom i pewnie wygraliśmy na ich terenie. Zawodnikiem meczu został Cristian Tello, który szybko zrozumiał czego się od niego oczekuję.

 

 

 

18.09.2016, St.Mary Stadium

 

5/38, Barclay's Premier League

 

[3]Southampton - [14]Bornemouth 2:0 (Tadic x2)

 

Romero - Bertrand, Ilori, Alderweireld, Clyne - Wanyama(Samper), Ward-Prowse, Dos Santos, Tello(Traore), Tadic - Osvaldo(Dybala)

 

 

Ciężki mecz dla naszego zespołu. Goście postawili bardzo dobry autobus przed polem karnym, który pierwszy raz udało się sforsować po rzucie karnym, który wykorzystał rekonwalescent Tadić. Później ten sam zawodnik, podwyższył wynik pięknym strzałem zza pola karnego i wydawało się, że było wszystko już jasne. W 75 minucie Ilori doznał kontuzji i przez ostatni kwadrans graliśmy w osłabieniu.

Odnośnik do komentarza

@ dyurf - Póki co, rzeczywiście wszystko wygląda dobrze. Mam nadzieje, że dobra forma zostanie u nas na dłużej.

 

-------------------------------------

 

 

 

21.09.2016, St.Mary Stadium

 

3 runda, Capital One Cup

 

Southampton - West Ham 2:0 (Osvaldo 50', 52')

 

Forster - Targett, Gardos(McCarthy), Lascelles, Kaderabek - Samper, Lucas Silva, Piatti, Dybala, Mayuka - Osvaldo(J.Rodriguez)

 

 

 

W meczu Capital One Cup pozwoliłem sobie na rotację w składzie. Zmiennicy oczywiście nie zawiedli, chociaż pierwsza połowa to było walenie głową w mur.. Cieszy dobra postawa Lascellesa. Obrońca wypożyczony z Newcastle zagrał na prawdę bardzo dobre spotkanie i skutecznie odcinał od podań Graziano Pelle. Zawodnikiem spotkania został oczywiście Pablo Osvaldo. Dodam, że w następnej rundzie zagramy na Anfield.

 

 

 

 

25.09.2016, Britannia Stadium

 

6/38, Barclay's Premier League

 

[7]Stoke - [1]Southampton 1:0 (Reyna 58')

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Wanyama(Samper), Schneiderlin, Tello(Mane), Ward-Prowse, Traore - Dybala(Rodriguez)

 

 

Na koniec ligowego miesiąca wybraliśmy się na ligowy mecz na Britannia Stadium. Wszystko wyglądało dobrze, do momentu w którym Fonte nie podał na wolne pole do zawodnika Stoke. Będący sam na sam z naszym bramkarzem Reyna mógł tylko podziękować za asystę w tak niegroźnej sytuacji. Poza porażką, powody do zmartwień daje nam Wanyama, który będzie pauzował przez 4 tygodnie.

 

 

 

29.09.2016, St.Mary Stadium

 

2/6, Liga Europejska

 

[1]Southampton - [2]Basel 3:1 (Dybala 30', Tello 45' Osvaldo 64'- Djuricin 20'

 

Romero - Targett, Lascelles, Fonte, Clyne - Samper, Schneiderlin, Tello, Dos Santos(Ward-Prowse), Tadic(Traore) - Dybala(Osvaldo)

 

 

 

W drugim meczu Ligi Europejskiej podejmowaliśmy u siebie zespół ze Szwajcarii. Mimo, że na papierze nasz skład wygląda lepiej, to nie można lekceważyć drużyny gości, który w pucharach ma większe obycie od nas. Początek był bardzo nerwowy w naszym wykonaniu, czego dowodem jest stracona bramka w 20 minucie. Ta bramka idzie na koszt Fonte, który chyba musi odpocząć od gry w pierwszym składzie. W 30 minucie do wyrównania doprowadził Dybala i po tym golu grało nam się już łatwiej. Przed Przerwą na prowadzenie wyprowadził nas Tello, który wprawił zachwyt kibiców pięknym rajdem między obrońcami. Nasze zwycięstwo przypieczętował nasz super joker Osvaldo. Dzięki tej wygranej utrzymaliśmy się na prowadzeniu w naszej grupie i nasze szanse na awans są bardzo duże.

 

 

 

Tabela Barclay's Premier League

Odnośnik do komentarza

2.10.2016, St.Mary Stadium

 

7/38, Barclay's Premier League

 

[4]Southampton - [9]Fulham 1:1 (Dybala 6' - Kavanagh 51')

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Schneiderlin, Ward-Prowse(Lucas Silva), Mane, Dos Santos, Traore(Tello) - Dybala(Osvaldo)

 

 

 

Początek miesiąca nie jest dla nas zbytnio udany. Liczyłem na to, że mimo dobrej gry beniaminka na początku sezonu, to uda nam się zdobyć komplet punktów. Mecz zaczęliśmy wręcz wzorowo. Szybko zdobyta bramka, kreowanie kolejnych sytuacji bramkowych, ale fatalna skuteczność. Po przerwie było podobnie, pełna kontrola, do momentu rzutu wolnego dla Fulham. Wtedy Kavanagh uderzył nie do obrony dla Romero i zaczął się nasz wyścig, za trzema punktami. Niestety przez 40 minut nie potrafiliśmy sforsować obrony rywali i większość strzałów, które oddawaliśmy były zza pola karnego. Ciekawostką z tego spotkania jest Rafał Janicki, który grał pełne 90 minut i zagrał na prawdę dobry mecz w zespole Fulham.

 

 

 

 

15.10.2016, Old Trafford

 

8/38, Barclay's Premier League

 

[1]Manchester U. - [4]Southampton 2:1 (Falcao 10', Mata 86' - De Gea 46' og.)

 

Romero - Bertrand, Ilori, Alderweireld, Clyne - Schneiderlin(Lucas Silva), Samper, Tello, Dos Santos(Ward-Prowse), Traore - Rodriguez(Dybala)

 

 

Kolejny mecz w tym miesiącu gramy poniżej oczekiwań. Wiem, że wynik na to nie wskazuje, ale nasza gra dawała bardzo wiele do życzenia. Czerwone Diabły całkowicie nas zdominowały, a to co robił Falcao z obrońcami wołało o pomstę do nieba. Nasza ofensywa zagrała poniżej wszelkiej krytyki i tylko dzięki bramkarzowi gospodarzy mamy zapisaną w statystykach jakąś bramkę. Następny mecz gramy w Lidze Europejskiej. Mam nadzieję, że nasza gra będzie lepiej wyglądała.

 

 

 

 

20.10.2016, Grolsch Veste

 

3/6, Liga Europejska

 

[3]Twente - [1]Southampton 1:3 (Shadrach 38' - Ward-Prowse 21', Rodriguez 56', Dybala 90')

 

Romero - Targett, Alderweireld, Fonte, Clyne - Schneiderlin, Lucas Silva, Mane(Piatti), Ward-Prowse, Tadic(Traore) - Rodriguez(Dybala)

 

 

Kolejny wyjazd, tym razem do Enschede wyszedł nam bardzo dobrze. Graliśmy piłką, wyszliśmy na prowadzenie po strzale Rodrigueza i dobitce Ward-Prowse'a. Co prawda, gospodarze po rzucie rożnym odpowiedzieli na naszą bramkę, ale po przerwie już mało kiedy schodziliśmy z ich połowy. Brawa dla zmienników Dybali i Traore. Świetne wejście. To zwycięstwo przybliża nas do awansu.

 

 

 

 

23.10.2016, St.Mary Stadium

 

9/38, Barclay's Premier League

 

[5]Southampton - [9]Tottenham 2:1 (Dybala 37' 79' - McEvoy 88')

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Wanyama(Lucas Silva), Schneiderlin, Tello(Mane), Ward-Prowse(Dos Santos), Traore - Dybala

 

 

Kolejny z tych ciężkich meczy. Mimo, że graliśmy u siebie. To oglądałem go na stojąco. Mecz był bardzo wyrównany i mógł się skończyć równie dobrze naszą porażką. Na szczęście w naszym składzie mamy Dybalę, który pokazał po co go kupiliśmy. Dzisiaj Argentyńczyk był nie do zastąpienia.

 

 

 

 

26.10.2016, Anfield Road

 

4 runda, Capital One Cup

 

Liverpool - Southampton 4:1 (Lallana 16', Sturridge 45' 72', Coutinho 79' - Tadic 26')

 

Forster - Targett, Ilori, Fonte, Kaderabek - Samper, Lucas Silva, Piatti(Mane), Dos Santos, Tadic - Rodriguez

 

To, że pożegnaliśmy się z rozgrywkami pucharowymi nie boli tak bardzo jak fakt, że zagraliśmy żenująco. Martwi również fakt, że za kilka dni gramy kolejny mecz na Anfield..Warto Dodać, że Piatti doznał kontuzji i będzie pauzował 6 tygodni.

 

 

 

29.10.2016, Anfield Road

 

10/38, Barclay's Premier League

 

[4]Liverpool - [5]Southampton 1:3 (Sturridge 56' - Tello 5', Ward-Prowse 19', Dybala 48')

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Wanyama(Samper), Schneiderlin, Tello, Ward-Prowse, Traore(Dos Santos) - Dybala(Rodriguez)

 

 

Fantastyczny mecz w naszym wykonaniu! Zespół zmazał plamę z meczu pucharowego. Świetne pierwsze 20 minut w których wbiliśmy The Reds dwie bramki. Najwyższe słowa uznania dla naszej obrony, która była dziś monolitem. Co ciekawe, graczem meczu został...Coutinho. Za asystę przy bramce Sturridge'a. No nic, ta gra jeszcze nie raz mnie zaskoczy.

 

 

 

Tabela Barclay's Premier League

Odnośnik do komentarza

3.11.2016, St.Mary's Stadium

 

4/6, Liga Europejska

 

[1]Southampton - [4]Twente 4:0 (Dybala 3', 8', 42', Ward-Prowse 31')

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Ilori, Clyne - Samper, Lucas Silva, Tello, Ward-Prowse, Tadic(Traore) - Dybala(Rodriguez)

 

 

 

Kolejny fantastyczny mecz w naszym wykonaniu. Dybala pokazał jaki z niego "kozak". Można powiedzieć, że w pojedynkę wygrał nam spotkanie. Nie ma co się rozpisywać nad tym spotkaniem. Od początku do końca mieliśmy pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania. Jedyny minus to drobny uraz Tello, który będzie pauzował tydzień czasu.

 

 

 

6.11.2016, St.Mary's Stadium

 

11/38, Barclay's Premier League

 

[3]Southampton - [16]West Brom 2:0 (Ward-Prowse 27', Traore 50')

 

Romero - Targett, Alderweireld, Fonte, Clyne - Wanyama, Schneiderlin, Tadic, Ward-Prowse, Traore - Dybala

 

 

Kolejny mecz ligowy i kolejna wygrana! Bardzo mnie to cieszy, jak i włodarzy klubu. Dostałem propozycję z Romy i Monaco. Obie oferty odrzuciłem. Póki co to nie jest pora na opuszczenie tego pięknego miasta.

 

Odnośnik do komentarza

20.11.2016, St.Mary's Stadium

 

12/38, Barclay's Premier League

 

[2]Southampton - [17]Crystal Palace 2:1 (Traore 51' 90' - McArthur 3')

 

 

Romero - Targett, Ilori, Fonte, Kaderabek - Samper, Lucas Silva, Tello(Mane), Ward-Prowse(Gallagher), Traore - Dybala

 

 

 

 

24.11.2016, St.Mary's Stadium

 

5/6, Liga Europejska

 

[1]Southampton - [3]Borussia 3:2 (Traore 15', Ilori 27', Dybala 67' - Hermann 62', Hrgota 89')

 

 

Romero - Targett, Ilori, Fonte, Kaderabek - Samper, Lucas Silva, Tello, Dybala, Traore - Gallagher(Tadic)

 

 

 

 

27.11.2016, Loftus Road

 

13/38, Barclay's Premier League

 

[9]QPR - [2]Southampton 0:4 (Traore 15', Tadic 42'k, 45', Alderweireld 69')

 

 

Romero - Bertrand, Alderweireld, Fonte, Clyne - Wanyama(Samper), Schneiderlin(Lucas Silva), Mane(Tello), Tadic, Traore - Dybala

 

 

 

 

 

W tym meczu zagraliśmy bez kilku podstawowych graczy i było widać różnicę. Na szczęście w naszych szeregach był Traore, który załatwił nam trzy punkty. Kontuzji w tym meczu doznał Ward-Prowse i będzie pauzował do początku grudnia. W kolejnym meczu graliśmy u siebie w Lidze Europejskiej i odnieśliśmy kolejne zwycięstwo. Nasza forma jest na prawdę dobra, obyśmy utrzymali ją jak najdłużej! W lidze zagraliśmy pod koniec miesiąca na Loftus Road. Kolejny mecz, kolejna wygrana. Grający na środku Tadić świetnie się spisał, zastępując Ward-Prowse'a.

 

 

Odnośnik do komentarza

GRUDZIEŃ 2016

 

 

 

 

 

Barclay's Premier League:

 

 

14/38 Newcastle - Southampton 2:3 (Ayoze Pereze 49', 90' - Mane 3' Dybala 8', Schneiderlin 27')

15/38 Southampton - Bolton 4:0 (Dybala 8', 26', Tadic 36', Rodriguez 76')

16/38 Hull - Southampton 2:0 (Jenkinson 26', Elmohamady 41')

17/38 West Ham - Southampton 0:3 (Wanyama 30', Traore 44', Lucas Silva 76'k)

18/38 Southampton - Man City 2:0 (Traore 26', Dybala 51')

19/38 Arsenal - Southampton 1:1 (Sanchez 17' - Tadic 72'k)

 

 

Liga Europejska:

 

6/6 Fc Basel - Southampton 2:3 (Streller 72', Sio 90' - Traore 36', 64', Rodriguez 86')

 

 

To był bardzo długi, ale udany miesiąc. Najpierw graliśmy mecz w Lidze Europejskiej, gdzie naszym przeciwnikiem był zdeterminowany FC Basel. Szwajcarzy wygrywając z nami mecz, mogli awansować do następnej fazy rozgrywek. Jednak to my w tym meczu zdobyliśmy komplet punktów, głównie za sprawą Adamy. Młody Hiszpan jest w fenomenalnej formie od dłuższego czasu i w tym meczu to potwierdził. Losowanie kolejnej rundy to dla nas wyjazd do Bilbao na mecz z Athletic. Baskowie to dobry zespół, a mecze na San Mames to zawsze ciężka przeprawa dla każdego zespołu.

 

Reszta miesiąca, to były już rozgrywki ligowe. Najpierw w bardzo emocjonującym meczu wygraliśmy z Newcastle. Później był piękny mecz z Boltonem i popis Dybali. Następny mecz, to nasza niespodziewana porażka z Hull City. Do tej pory nie wiem, jak to możliwe. Do tego, kontuzji doznał Schneiderlin i będzie pauzował od 4 do 5 miesięcy. Kolejnym przystankiem był mecz z West Ham na wyjeździe. Zespół powetował sobie niepowodzenie w Hull i w dobrych nastrojach szykował się do meczu z City, który udało nam się po raz kolejny wygrać! Dybala i Traore, czyli w młodych sila! Na zakończenie miesiąca graliśmy jeszcze z Arsenalem, udało nam się w ostatnich 20 minutach zagrać na miarę oczekiwań i dzięki temu wracamy do domu chociaż z 1 punktem.

 

Pod koniec miesiąca dowiedziałem się, ze zostałem ogłoszony Polskim Menadżerem Roku. W końcu krajanie mnie docenili. To miłe, bo wiadomo jak trudno o to w tym kraju :D

 

 

Tabela Barclay's Premier League

 

Odnośnik do komentarza

@Draken - proszę bardzo Ward-Prowse

 

 

 

 

 

STYCZEŃ 2017

 

 

Barclay's Premier League:

 

20/38 Southampton - Aston Villa 3:1 (Samper 3', Tadic 59', Gallagher 89' - Pazzini 72')

21/38 Everton - Southampton 0:1 (Ward-Prowse 70')

22/38 Chelsea - Southampton 0:2 (Rodriguez 70', Pepe 90' sam.)

23/38 Southampton - Swansea 3:1 (Dos Santos 4', Rodriguez 17', Tadic 71'k - Kim Shin-Wook 78')

24/38 Bournemouth - Southampton 1:0 (Wilson 61')

 

 

Puchar Anglii:

 

3 runda Southampton - Everton 3:1 (Tello 38', 56', Dos Santos 80' - Baines 31'k.)

4 runda Southampton - Burton 3:0 (Ward-Prowse 7', Gallagher 25', Tadic 44')

 

 

 

Miesiąc byłby wzorowy gdyby nie ostatnia porażka z Bournemouth. Do momentu rozegrania zaległych meczy przez Manchester United jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Jest to świetny wynik, którego chyba nikt się po nas nie spodziewał. Z początkiem miesiąca zacząłem romansować z Ac Milanem i Interem Mediolan. Ci drudzy oferowali mi nawet kontrakt w którym będę miał 15 mln na transfery i całkiem ciekawą kadrę. Na moje szczęście o tych romansach dowiedzieli się właściciele Świętych i chcąc mnie zatrzymać zaoferowali inne warunki kontraktu. Dostałem 13 mln na transfery:D.

 

Jeżeli chodzi o same mecze, to cholernie cieszą zwycięstwa z Chelsea i Evertonem na wyjeździe. Oba te mecze wprawiły kibiców w ekstazę. Wygrana z Aston i Swansea była koniecznością. W Pucharze Anglii ciągle walczymy o trofeum. Po pokonaniu Evertonu i Burton w 5 rundzie zagramy na wyjeździe z Manchesterem United.

 

Jak co rok w styczniu przeglądam zawodników którym kończą się kontrakty lub są wystawieni na sprzedaż. W grupie tych pierwszych znajduję się Thiago, któremu Bayern nie zaproponował jeszcze kontraktu. W drugiej grupie m.in. Erik Lamela(Bayern), W.Bony(Man.City), Może, któryś wpadnie w moje szpony :D

 

 

 

Tabela Barclay's Premier League

Odnośnik do komentarza

@Draken - proszę bardzo Ward-Prowse

 

 

 

 

 

STYCZEŃ 2017

 

 

Barclay's Premier League:

 

20/38 Southampton - Aston Villa 3:1 (Samper 3', Tadic 59', Gallagher 89' - Pazzini 72')

21/38 Everton - Southampton 0:1 (Ward-Prowse 70')

22/38 Chelsea - Southampton 0:2 (Rodriguez 70', Pepe 90' sam.)

23/38 Southampton - Swansea 3:1 (Dos Santos 4', Rodriguez 17', Tadic 71'k - Kim Shin-Wook 78')

24/38 Bournemouth - Southampton 1:0 (Wilson 61')

 

 

Puchar Anglii:

 

3 runda Southampton - Everton 3:1 (Tello 38', 56', Dos Santos 80' - Baines 31'k.)

4 runda Southampton - Burton 3:0 (Ward-Prowse 7', Gallagher 25', Tadic 44')

 

 

 

Miesiąc byłby wzorowy gdyby nie ostatnia porażka z Bournemouth. Do momentu rozegrania zaległych meczy przez Manchester United jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Jest to świetny wynik, którego chyba nikt się po nas nie spodziewał. Z początkiem miesiąca zacząłem romansować z Ac Milanem i Interem Mediolan. Ci drudzy oferowali mi nawet kontrakt w którym będę miał 15 mln na transfery i całkiem ciekawą kadrę. Na moje szczęście o tych romansach dowiedzieli się właściciele Świętych i chcąc mnie zatrzymać zaoferowali inne warunki kontraktu. Dostałem 13 mln na transfery:D.

 

Jeżeli chodzi o same mecze, to cholernie cieszą zwycięstwa z Chelsea i Evertonem na wyjeździe. Oba te mecze wprawiły kibiców w ekstazę. Wygrana z Aston i Swansea była koniecznością. W Pucharze Anglii ciągle walczymy o trofeum. Po pokonaniu Evertonu i Burton w 5 rundzie zagramy na wyjeździe z Manchesterem United.

 

Jak co rok w styczniu przeglądam zawodników którym kończą się kontrakty lub są wystawieni na sprzedaż. W grupie tych pierwszych znajduję się Thiago, któremu Bayern nie zaproponował jeszcze kontraktu. W drugiej grupie m.in. Erik Lamela(Bayern), W.Bony(Man.City), Może, któryś wpadnie w moje szpony :D

 

 

 

Tabela Barclay's Premier League

Dzięki za Ward-Prowse

Lamela jest wart każdego centa, którego na niego wydasz. Będzie zdolny ratować wyniki w meczach z niewygodnymi rywalami i ma dosyć stabilną formę.

Odnośnik do komentarza

@Reggi1991 - , Ross Barkley

 

@Draken - Dzięki, za info o Lameli :D Jak zostanę w klubie to może go kupie :D ale zobaczymy jak to będzie...

 

 

 

---------------------------

 

Trochę byłem chory, więc musiałem zrobić sobie przerwę od grania, ale teraz wracamy do grania :D

 

 

 

LUTY 2017

 

 

Barclay's Premier League:

 

25/38 Southampton - Stoke 1:1 (Dybala 44' - Ngoy79')

26/38 Fulham - Southampton 0:3 (Dos Santos 16', Wanyama 46', Traore 74')

27/38 Southampton - Manchester Utd 5:2 (Dybala 23' 64', Alderweireld 32', Traore 52', Ward-Prowse 72' - Fierro 2', Bradley 14')

28/38 Southampton - Liverpool 0:0

 

 

 

Liga Europejska:

 

1/2 Athletic - Southampton 1:2 (Guillermo 61' - Dybala 19' 62')

2/2 Southampton - Athetic 2:0 (Rodriguez 25', Gallagher 66')

 

 

Puchar Anglii:

 

6 runda Manchester Utd - Southampton 0:2 (Bertrand 47', Mane 89')

 

 

 

 

 

 

To był dla nas ciężki miesiąc. Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, to dwukrotnie traciliśmy punkty na własnym stadionie. Remis z Liverpoolem można jeszcze zrozumieć, ale pojedynek ze Stoke powinniśmy wygrać. Świetne spotkanie rozegraliśmy z Manchesterem United. To było prawdziwe widowisko! Co prawda przegrywaliśmy 0:2, ale później zespół odpowiedział w odpowiedni sposób. W pozostałych rozgrywkach ciągle jesteśmy w grze. W Pucharze Anglii nie pozostawiliśmy złudzeń Czerwonym Diabłom, wygrywając pewnie na Old Trafford. Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Tottenham z którym zagramy na wyjeździe. W Lidze Europejskiej dwukrotnie poradziliśmy sobie z zespołem z Bilbao. Naszym kolejnym rywalem w tych rozgrywkach będzie stary znajomy z fazy grupowej, czyli Borussia M'Gladbach. Mam nadzieje, że zagramy z nimi tak jak w fazie grupowej (4:1, 3:2).

 

 

W marcu będziemy musieli radzić sobie bez Alderweirelda, który doznał kontuzji.

Odnośnik do komentarza

Marzec 2017

 

 

 

Barclay's Premier League:

 

 

29/38 Tottenham - Southampton 0:0

30/38 West Brom - Southampton 0:2 (Traore 6', Rodriguez 24')

 

 

 

 

Liga Europy:

 

1/2 Borussia M. - Southampton 1:2 (Hermann 34' - Tadic 37', 74')

2/2 Southampton - Borussia 4:1 (Rodriguez 2', Tello 4', Tadic 64', Gallagher 75' - Raffael 15')

 

 

 

Puchar Anglii:

 

 

Tottenham - Southampton 2:2 (Douglas Costa 21', Gomez 39'k - Traore 12', Piatti 88')

Southampton - Tottenham 1:0 (Dybala 54')

 

 

 

To był kolejny miesiąc w którym walczyliśmy na trzech frontach. W lidze remis z Tottenhamem trochę komplikuje nam sytuację, ale ciągle mamy przewagę nad Chelsea. Wyprzedził nas niestety zespół Czerwonych Diabłów, który miał zaległe mecze. Mecz z West Bromem zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie co dało nam możliwość wygrania tego spotkania.

 

W Lidze Europy zrobiliśmy to co powinniśmy. Nic innego jak pokonanie Niemców nie wchodziło w grę. Pierwszy mecz na wyjeździe można nazwać wyrównanym, ale mecz na naszych "śmieciach" był już jednostronnym widowiskiem. Świetny mecz mojego zespołu, który pokazuje że warto się z nim liczyć. W ćwierćfinale zagramy z kolejnym niemieckim zespołem, a konkretnie z Hoffenheim. Jeżeli przejdziemy Niemców, to trafimy na kogoś z pary Braga/Manchester Utd.

 

W Pucharze Anglii spotkaliśmy się z Tottenhamem. Mecze z Kogutami nigdy nie należą do łatwych i tak było tym razem. Na White Hart Lane bramka w końcówce spotkania dała nam remis. Co oznaczało, że mecz zostanie powtórzony. W "powtórce" oba zespoły grały ospale, ale Dybala raz zrobił swoje i jak się okazało Tottenham po tym ciosie już się nie podniósł.

 

 

 

Barclay's Premier League

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kwiecień 2017

 

 

 

Barclay's Premier League:

 

 

31/38 Southampton - QPR 1:0 (Tello 79')

32/38 Crystal Palace - Southampton 2:2 (Ali 54', 71' - Ward-Prowse 3', Tello 33')

33/38 Bolton - Southampton 0:1 (Dybala 35')

34/38 Southampton - Newcastle 6:3 (Dybala 2', 17', 34', Tadic 51', Ward-Prowse 64', Alderweireld 73' - Gouffran 5', Schar 48'k, Ferreyra 89')

35/38 Southampton - West Ham 1:1 (Dybala 78' - Sakho 24')

 

 

 

Liga Europy:

 

 

1/2 Southampton - Hoffenheim 1:0 (Tello 32'k)

2/2 Hoffenheim - Southampton 1:2 (Kruse 62' - Dybala 2', Tello 31')

 

 

Puchar Anglii:

 

Southampton - Chelsea 5:2 (Dybala 7', 39', 54', 56', Targett 82' - Oscar 29', Konopylanka 33')

 

 

Tabela Barcaly's Premier League

 

 

 

W kwietniu rozegraliśmy 8 spotkań i wygraliśmy aż 6 z nich. Chłopaki wiedzą o co grają i forma w końcówce sezonu jest naprawdę bardzo dobra. Co prawda widać coraz większe zmęczenie wśród moich zawodników, ale walczą do końca. Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe w tym miesiącu, to szkoda remisu u siebie z West Hamem, bo byliśmy lepszym zespołem, ale zabrakło nam skuteczności. W meczu z Newcastle błysnęliśmy skutecznością, ale straciliśmy również 3 gole, więc pozostaje lekki niesmak. w Lidze Europy awansowaliśmy do półfinału i zagramy w nim z Manchesterem United. Nasz stary znajomy z ligi będzie na pewno ciężkim przeciwnikiem w walce o finał tych rozgrywek. W Półfinale Pucharu Anglii na Wembley wygraliśmy z Chelsea, a popis swoich umiejętności dał Paulo Dybala, strzelając aż 4 gole!

Odnośnik do komentarza

Maj 2015

 

 

Barclay's Premier League:

 

 

36/38 Southampton - Hull 3:1 (Dos Santos 21'k, Tello 27', 45' - C.Rodriguez 33'k)

37/38 Manchester City - Southampton 1:2 (Barker 12' - Ward-Prowse 31', Schneiderlin 55'k)

38/38 Southampton - Arsenal 3:1 (Dybala 24', Tadic 51', Ospina 90' sam. - Ramsey 53')

 

 

Liga Europy:

 

Półfinał:

 

1/2 Manchester Utd - Southampton 4:0 (Falcao 5', 24', 65', Rojo 76')

2/2 Southampton - Manchester Utd 2:2 (Dybala 1', Tadic 15' - Falcao 5', Bradley 47')

 

 

 

Puchar Anglii:

 

Finał

 

Southampton - Newcastle 2:1 (Dybala 2',Tadic 7' - Gouffran 17' )

 

 

 

Tabela Barclay's Premier League

 

 

 

 

Maj zaczęliśmy od wyjazdu na Old Trafford w ramach półfinału Ligi Europy. Nie był dla nas to udany wieczór i chyba wszyscy chcemy o nim szybko zapomnieć. Falcao aż trzykrotnie upokorzył moją obronę, a swoją cegiełkę dołożył po rzucie rożnym Rojo. Rewanż był już dla niczym innym jak meczem o honor, ale niestety i ten mecz nam nie wyszedł i musieliśmy pożegnać się z rozgrywkami w półfinale. Nikt się od nas nie spodziewał, że tak daleko uda nam się powędrować w tych rozgrywkach, ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

 

W lidze musieliśmy wygrać wszystkie mecze i liczyć na to, że Manchester przegra jeden z trzech meczy. Niestety tak się nie stało i to Czerwone Diabły zostały Mistrzem Anglii. Nam na osłodę zostaje drugie miejsce, które też jest ogromnym sukcesem naszego zespołu! Druga pozycja w najmocniejszej lidze świata! Coś pięknego i niesamowitego!

 

Na osłodę został nam Puchar Anglii w którym poradziliśmy sobie z Newcastle i zdobyliśmy trofeum!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie sezonu

 

 

 

 

Bramkarze: występy/zawodnik meczu/czyste konto/ocena

 

Sergio Romero 47/0/15/7.00

Fraser Forster 25/0/8/6.93

 

 

 

Środkowi Obrońcy: występy/bramki/asysty/Zawodnik Meczu/ocena

 

Toby Alderweireld 47/3/3/2/7.28

Tiago Ilori 33(2)/1/1/0/7.13

Florian Gardos 1/0/0/0/6.80

Maya Yoshida 1/0/0/0/8.00

Jose Fonte 22/0/0/0/6.95

Jamaal Lascelles 22/0/0/0/6.95

 

 

 

Lewi Obrońcy:

 

Ryan Bertrand 33/2/4/1/7.41

Matthew Targett 30(1)/1/3/0/7.28

 

 

 

Prawi Obrońcy:

 

Nathaniel Clyne 50/0/6/4/7.47

Pavel Kaderabek 13(2)/0/2/0/7.13

 

 

 

Defensywni Pomocnicy:

 

Sergi Samper 20(20)/1/3/1/6.95

Lucas Silva 21(16)/1/4/1/6.97

Victor Wanyama 42(3)/2/1/3/7.22

Morgan Schneiderlin 27(4)/2/9/1/7.22

 

 

 

Ofensywni Pomocnicy:

 

James Ward-Prowse 46(4)/10/17/2/7.10

Giovanni Dos Santos 11(8)/5/4/2/7.09

Pablo Piatti 5(6)/2/1/0/6.79

 

 

 

Skrzydłowi:

 

Sadio Mane 17(22)/4/8/0/7.08

Cristian Tello 49(3)/14/15/7/7.32

Adama Traore 25(19)/16/12/8/7.48

Dusan Tadic 36(5)/17/7/3/7.23

 

 

 

Napastnicy:

 

Jay Rodriguez 20(29)/9/5/0/6.95

Paulo Dybala 48(9)/36/9/9/7.29

Sam Gallagher 2(11)/4/1/0/7.05

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...