Skocz do zawartości

Czarno to widzę


xkasztanx

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżonym DOMEM i odświeżonym WYJAZDEM rozegraliśmy 3 ostatnie sparingi. Ze Stade Africain, z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza i z rezerwami Bayernu Monachium. Gueye, który pojawił się na testach od 1 lipca będzie naszym piłkarzem. Wcześnie grał m.in. w Millwall i Evertonie.


Pierwszy mecz o punkty rozgrywaliśmy w ramach Pucharu Konfederacji z Young Africans z Tanzanii. Do łask powrócili Afful i Camara, którzy do końca tego sezonu będą zmiennikami, są dość wszechstronnymi zawodnikami, a że nigdzie nie odeszli to jakąś tam pociechę z nich mogę mieć, po sezonie kończą się obu kontrakty i nie będziemy ich przedłużać. Obaj zagrali w tym meczu i pokazali się z niezłej strony. Wyszliśmy nowym DOMEM. Przez całą pierwszą połowę nie daliśmy gościom zrobić nic. W drugiej trochę się obijaliśmy i rywale strzelili gola. Mimo to wygraliśmy wysoko i mogłem pochwalić drużynę.


Rewanż był zwyczajnie nudny. Szybka bramka podcięła skrzydła gospodarzom i cieszyliśmy się z nikłej wygranej. Kolejnym rywalem w tych rozgrywkach będzie mocne SuperSport United z RPA.



Odnośnik do komentarza
Pierwszy mecz ligowy po powrocie to od razu derby. Wyszliśmy WYJAZDEM, był to pierwszy prawdziwy test tej taktyki. Wygraliśmy po meczu słabym dla kibiców, ale najważniejsze, że piłkarze dobrze wypełniali zadania, które im nakreśliłem.


Aby poprawić jakość treningu zakontraktowałem Walida Magdy'ego i Djebara Akroura. Pierwszy będzie się zajmował treningiem ofensywnym, a Akrour treningiem technicznym.


W spotkaniu z ES Zarzis wypuściłem na boisko kilku zmienników, musieliśmy rotować składem, bo jak to zwykle w Afryce bywa wiosna jest maratonem gry co 3 dni. Oczywiście DOM. Długo nie potrafiliśmy sforsować obrony rywali, ale wreszcie w 71 minucie Chehoudi strzelił z rzutu wolnego nie do obrony. W doliczonym czasie dostaliśmy karnego i Chahed przypieczętował nasze zwycięstwo.


1 marca na wyjeździe podejmowaliśmy EGS Gafsa, znowu wyszliśmy WYJAZDEM. Zaczęło się dla nas źle, ale szybko wyrównał Sassi. Na początku drugiej połowy znowu straciliśmy bramkę, przeszliśmy na DOM. Stwarzaliśmy sobie naprawdę wiele sytuacji, ale wynik się nie zmienił.
Odnośnik do komentarza
SuperSport było niezłym zespołem, mogli z nami powalczyć, ale nie mogliśmy zawieść kibiców. Wyszliśmy DOMEM, liczyłem na szybką bramkę. W pierwszej połowie niemal nie stworzyliśmy sobie sytuacji, nie wyglądało to na nasze dążenie do wygrania. Druga połowa nie była lepsza, mimo zmian nie potrafiliśmy zdobyć gola. Bezbramkowy remis u siebie to nie był dobry wynik.


8 maraca podejmowaliśmy u siebie EM Mahdia. Rywal bił się o utrzymanie, a my graliśmy u siebie, musieliśmy zdobyć 3 punkty. DOM. Już w 12 minucie Moncer uderzył nie do obrony z rzutu wolnego. Zaczęło się dobrze, dalej atakowaliśmy, rywale byli zamknięci na swojej połowie. Mimo prowadzenia na drugą połowę wyszliśmy jeszcze ofensywniej. W 65 minucie Kamoun dośrodkował wprost na głowę Coly'ego, a ten zdobył gola. Na szczęście bardzo dobrze na to zareagowaliśmy i chwilę później wyrównał Chahed z karnego. Powrót do kontroli. Kwadrans przed końcem gola zdobył Jouini, byłem już niemal pewny zwycięstwa. W samej końcówce na 4:1 trafił Gherieni. I nawet drugi gol Coly'ego już w doliczonym czasie gry nie mógł nam zagrozić. Pewne zwycięstwo.


Odnośnik do komentarza

Obudziłem się w jakimś pomieszczeniu, gliniane ściany, w nich małe dziury przez które wpadało światło, strasznie bolała mnie głowa. Po chwili do pokoju weszła Karen z Janem.

 

Karen: Wszystko się udało, i to bez twojej pomocy.

Kas: Jak to, przecież ty zaginęłaś, a Jan nas zdradził, a ja byłem menadżerem w kilku klubach piłkarskich, o co tu chodzi?

Jan: Helio miał cię zabrać do naszego biura, ale ty zachowywałeś się jakoś dziwnie i wyskoczyłeś z samolotu i się rozbiłeś. Od razu mnie wezwał i przewieźliśmy cię tutaj - do najbliższego lekarza. Byłeś przez kilka godzin nieprzytomny, to o czym opowiadasz to musiał być sen.

Kas: A jak się znalazła Karen?

Jan: Tuż po twoim wypadku znów zalogował się jej odbiornik w okolicach podmiejskich ruin, wysłaliśmy tam kilku ludzi i odbili ją z rąk kilku terrorystów.

Kas: Czyli co? Te wszystkie piękne chwile w tych klubach to tylko sen?

 

----------------------

 

Niestety muszę zakończyć tę karierę. Nie wiem czy to z powodu niekompatybilności dodatku z patchem 15.3, ale bugują się niektóre rozgrywki, w tym Puchar Tunezji : 1 2 3, w ogóle nie odbywa się losowanie kolejnych rund, mimo, że w grze jestem już w dniu 11 marca 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...