Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

O zgrozo, co Fallout 3 jest słaby (a przynajmniej podstawka, którą skończyłem), to szkoda słów. Na początku ok, ale im dalej w las, tym gorzej :(

I pisze to fan serii - dobrze kojarzę? Nie zachęciłeś mnie, a mam zamiar się wziąć za F3 i New Vegas po przejściu RDR.

Odnośnik do komentarza

Tak, fan F1 i F2 :D. F3 ma totalnie słaby i nieciekawy wątek główny (misje poboczne ciekawsze), dziwny rozwój postaci (imho trochę za szybko wymaksowałem połowe skilli ;)), słabiutki wybór broni (i ogólnie ich efektywność działania). Sam system VATS też wzbudza mieszane uczucia (niby fajnie, że jest, ale w sumie trochę na siłę) i wsadzony na siłę crafting. A, i najgorsza ostatnia misja w grach RPG ever :D (nie mówiąc już o zerowym połączeniu w pewnym przypadku jej zakończenia z jednym z dodatków, jak można tak spierdolić? :D).

 

Jak napisał szramek, klimat fajny i nawet dość dobrze wygląda ten post-apo Waszyngton (tylko wnętrza zbyt monotonne ;)). No nic, zaliczę jeszcze dodatki a potem FNV, który u miłośników F1 i F2 ma znacznie lepsze opinie. I mam nadzieję, że będzie lepszy :).

 

I jeszcze jedno. Gra jest okrutnie łatwa :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...