Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole, oglądam powtórkę tego dokumentu o Korei Płn... ciary przechodzą jak słucham o zwłokach z obozów, które zimą wrzucają do magazynów a wiosną rozłożone już zbierają szuflami i wrzucają do dołów :|

 

Aż kimnąć nie mogę, pykne w fma...

Odnośnik do komentarza

To ile tam u Ciebie jest?

Bo u mnie standardowo noce zimne niestety, ale w dzień to nawet jak dla mnie przesada, choć ostatnio mieliśmy ochłodzenie tak po 32-35, więc lajt :P

Jak w dzień jest te ~35 tak w nocy spada gdzieś do 25-28... jak dobrze pójdzie trochę mniej. Dla mnie to za dużo, tym bardziej, że powietrze stoi w cholerę i jest za duszno. ;)

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, tutaj pogoda jest trochę lipna, bo w dzień aktualnie koło 40, a nad ranem nawet do 15 spada, więc różnice zbyt duże jak dla mnie. Zdecydowanie bardziej podchodzi mi pogoda z Costy, więc Barcelońską też bym polubił, że w dzień ciepło ale bez przegięcia te 30-35 stopni, a w nocy tak z 25 ;) No i morska bryza...

 

Granada <3

Odnośnik do komentarza

 

Na swój sposób zabawne jest to, że ten łysy koleś na przedniej szybie wygląda jak mój znajomy, który jak się okazało był wtedy tam na miejscu i był świadkiem tej masakry. Może na jakieś after-foto się załapał i grafik postanowił go dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...