Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież zależnie od narodowości, kraju w którym gra, klubu w którym gra można spodziewać się ile będzie chciał zarabiać. U mnie najlepiej się sprawdzają młodzi Rumuni - 5 gwiazdek potencjał, kupuję ich do 1mln euro a pensje mają jak juniorzy.

U mnie moga miec i 100 gwiazdek. Przy statusie semi-pro i chujowych gruntach żadnemu nic nie wzrośnie.

Rozpoczynamy niedzielną sesję z FM. 11 kolejek do końca, pewny udział w barażach, 1 punkt do lidera. Wszyscy poza d`Onofrio zdolni do gry. Można walczyć :szermierka:

Odnośnik do komentarza

I am here to convert the lager boys

 

Simon Martin nails it ;)

e tam, Lagery są zajebiste. wczoraj kupiłem Czarną Dziurę od Pinty, nawet nie pamiętałem jaki to styl. dopiero w domu zobaczyłem, że to dark lager. była zajebista. czekoladowo-orzechowa goryczka wsparta chmielem, wypas.
Odnośnik do komentarza

No raczej chodzilo o koncernowe jasne lagery bez smaku i goryczki :) Czarna Dziura jest OK.


Wczoraj w Setce piłem Wiewióra z Artezana premierowo. Imperial Nut Ale. Orzechów nie wyczułem, ale całkiem dobre brown ale wyszło.

Odnośnik do komentarza

 

Ale przecież zależnie od narodowości, kraju w którym gra, klubu w którym gra można spodziewać się ile będzie chciał zarabiać. U mnie najlepiej się sprawdzają młodzi Rumuni - 5 gwiazdek potencjał, kupuję ich do 1mln euro a pensje mają jak juniorzy.

U mnie moga miec i 100 gwiazdek. Przy statusie semi-pro i chujowych gruntach żadnemu nic nie wzrośnie.

Rozpoczynamy niedzielną sesję z FM. 11 kolejek do końca, pewny udział w barażach, 1 punkt do lidera. Wszyscy poza d`Onofrio zdolni do gry. Można walczyć :szermierka:

 

 

a wygranie niższej ligi w Belgii daje cokolwiek?

 

Odnośnik do komentarza

Wszyscy grali pod nas, a my nie wygralismy zadnego z meczow w koncowce sezonu. Baraze i fatalne morale. Skonczy sie jak rok temu.


Jakie są poziomy zadowolenia zarządu? Czy "very pleased" jest najwyższym poziomem?

Delighted jeszcze jest wyzej i absolutely delighted.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...