Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Fenek wykłepał kombajn i teraz sprzedaje :)

 

Podejrzewam, że za kombajn dobre pieniądze ludzie zgarniają :-k

 

nie za każdy, ale te nowe nowe to są fajne, internet, gps, klima :D żyć nie umierać !

 

myślę, że za Bizona można spokojnie ze 30 tys. wziąć. pamiętam, że jeszcze ze 2-3 lata temu traktory Władimirce chodziły po 10 tys.
Odnośnik do komentarza

 

Jestem kompletnie open minded, jeśli chodzi o muzykę. Chodziłem na przeróżne imprezy z muzyką elektroniczną (minimale, glitche, itp.), ale tu nie jestem w stanie odróżnić jednego wykonawcy od drugiego :-k.

na tym polega zajebistość tego festiwalu :D

 

To chyba mało słuchaliście elektroniki. Przed chwilą jakiś hardstyle leciał, a teraz porządne electrohouse.

Odnośnik do komentarza

Daj szanse komuś innemu. To co pisałem wcześniej - postawiłem sobie cel, nie wykonałem, odszedłem.

Miałeś wahania czy zostać w klubie, czy zmienić otoczenie. Daję Ci moją podpowiedź ;)

I patrz jak niszczą wszystko to co zbudowałeś, ile razy mnie taka kurwica łapała jak sprowadzałem ludzi za małą kasę, ich wartość rosła... a następca sprzedawał ich za grosz i kupował starych pierdzieli i kmiotów, których nawet na ławce bym nie posadził :(

Odnośnik do komentarza

 

Daj szanse komuś innemu. To co pisałem wcześniej - postawiłem sobie cel, nie wykonałem, odszedłem.

Miałeś wahania czy zostać w klubie, czy zmienić otoczenie. Daję Ci moją podpowiedź ;)

I patrz jak niszczą wszystko to co zbudowałeś, ile razy mnie taka kurwica łapała jak sprowadzałem ludzi za małą kasę, ich wartość rosła... a następca sprzedawał ich za grosz i kupował starych pierdzieli i kmiotów, których nawet na ławce bym nie posadził :(

 

Ja zawsze lubię wracać, gdy następca chujowizne zrobi.

 

O teraz na Tommorowland leci bardzo przyjemna muzyka do zabawy, mógłbym na trzeźwo nawet.

 

@ Schizzm - jak sa upały to na Woodstocku wszyscy latają roznegliżowani. i nawet taplają się w błotku

Odnośnik do komentarza

Daj szanse komuś innemu. To co pisałem wcześniej - postawiłem sobie cel, nie wykonałem, odszedłem.

Miałeś wahania czy zostać w klubie, czy zmienić otoczenie. Daję Ci moją podpowiedź ;)

nie wiem, w sumie nie gralem jeszcze 20 sezonow jednym klubem... 2 sezony mi zostały do tej liczby
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...