Skocz do zawartości

CM 03/04 Club Update 13/14


szkodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Welcome everyone.

As you probably know i was not really active in last 10 weeks. It was caused by my issues in private life. First time since ages i had no chance to even do simple things on my computer. Unfortunately CM Club Update has been postponed. I am glad to announce that everything went back to normal now an i can continue finishing our update.

Thanks a lot for you patience and hopefully happy playing in March.

I hope you will wait for that, even it is gonna be late.

Once again - my apologies.

Bart aka szkodi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Tego typ trening zwiększa występowanie kontuzji szczególnie tych mięśniowych, przypadek z pachwiną był na ori bazie a z tego co wiem prawdopodobieństwo jej występowania zostało zmniejszone przez Szkodiego. Zmień trening na mniej intensywny i zobacz co się będzie działo

2. Aby to zrobić trzeba ingerować w kod gry. Ja się na tym nie znam. Szkodi z tego co pamiętam szukał kogoś kto byłby w stanie to ogarnąć ale niestety mu się to nie udało....

Odnośnik do komentarza

tak Krzysiu. Zdecydowałeś się odpowiedzieć... Ja nie dlaczego?

Panie Kubecks, czy to jest temat na takie pytania? NIE! więc nie zaśmiecaj poszczególnych tematów.

A po 2 wszystkie odpowiedzi znajdziesz w naszym dziale.... wystarczy szuuuukać!!!... wiem, że łatwiej zapytać, ale ciężej znaleźć odp. bo kto po raz setny jej udzieli?! :/

Odnośnik do komentarza

Panie Boiskos,

Nie uważam, że zaśmiecaćm temat, ponieważ myślałem, że problem kontuzji wiąże się z update szkodiego,a co za tym idzie - wolalem poinformować o tym problemie w tym temacie. Co do powiekszenia ligi - wiem, że wątek programowania byl poruszony (sam w nim z reszta wzialem udział) - zapytałem, ponieważ liczyłem na to, że cos w tej kwestii się zmieniło.

 

@Krzysztof_Nowak: Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Raczej wątpię aby kiedykolwiek zmieniło się to w pozytywną stronę. Dopóki nie znajdziemy wielkiej głowy do zabawy w kodzie to raczej nic nie znajdziemy i nie zaradzimy na liczbę obcokrajowców, zespołów w lidze czy ilość zawodników na ławce rezerwowej.

 

Co do samych kontuzji kubecks to czy mógłbyś powiedzieć przez ile używasz najnajnaj w swoim zespole, czy edytowałeś ten trening i czy mógłbyś wrzucić skrin lub sejw z Twojego timu dla wglądu dla mnie? Chętnie się przyglądnę jak będę miał nieco więcej czasu.

Odnośnik do komentarza

A poza tym, można spróbować wysłać takiego delikwenta na rehabilitacje... Ja miałem takie kontuzje u 2 najlepszych napastników, wysłałem ich na rehabilitacje i 1 zacząła się odnawiać, a 2 jak na razie sezon beż kontuzji pachwiny :)

 

Jak ktoś nie wie jak wysłać na rehabilitacje to macie krótki opis postępowania:

1.taki delikwent musi mieć kontuzje

2. klikamy na zawodnika, prosimy fizjoterapeutę o raport

3. w przypadku takiej pachwiny zaleci usunięcie kontuzji operacyjnie

4. wtedy pojawi się wam w opcjach zawodnika, taka opcja jak "wyślij na rehabilitacje"

 

w przypadku konkretnej kontuzji, czyt. uraz pachwiny, rehabilitacja będzie trwała 6miechów :)

Odnośnik do komentarza

Boixos, jeśli chodzi o mnie to w CM-a gram z przerwami juz z 10 lat. Wysyłanie zawodnika na fizjoterapie jest dla mnie "od pewnego czasu" jasne ;)

szkodi - taki problem byl w kazdym klubie, ktory prowadzilem. Screena postaram się przy najbliższej okazji zrobić.

 

Btw - czy ktoś z Was wie do jakiego stopnia można podnieść reputację klubu z Ekstraklasy? Caly czas mam krajowa, chociaż kilkukrotnie wygrałem puchary europejskie. Czy ma na tę reputację wpływ pozycja reprezentacji w rankingu FIFA?

Odnośnik do komentarza

Btw - czy ktoś z Was wie do jakiego stopnia można podnieść reputację klubu z Ekstraklasy? Caly czas mam krajowa, chociaż kilkukrotnie wygrałem puchary europejskie. Czy ma na tę reputację wpływ pozycja reprezentacji w rankingu FIFA?

Jak wygrasz ligę mistrzów około 20x to może będziesz miał reputację kontynentalną. Miałem tak z Wisłą Kraków. Do globalnej też pewnie da się dojść ale na to nie wystarczyło mi zapału ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...