Skocz do zawartości

Co jest z tą 13?


vonBaron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż w 12 grało mi sie świetnie więc 13 postanwiłem kupić w ciemno i teraz baaardzo żałuję. Jak można było zepsuć tak grę? Mam wrażenie że jest to beta a nie pełna wersja. Oto co mnie denerwuje(delikatnie mówiąc)

1. Czemu mimo że mam ogromną przewage w meczu mój zespół (gram Bayernem) lewdwo wygrywa mecz bądź remisuje?

2. Mimo oddawania masy strzałów tylko 1/3 jest celna a z tego i tak pada tylko jeden albo dwa gole.

3. Czemu przeciwnik nie ma najmniejszego problemu ze strzeleniem gola a mój zespół męczy się niesamowice.

4. Gdy już mój piłkarz ma dogodną szanse na gola to albo trafia w słupek albo minimalnie obok.

5. Strzały z daleka są tak nie celne że szok

 

Dodam że w 12 nic z tych rzeczy nie występowało, przez co na razie zawiesiłem grę w 13 bo nie ma się co męczyć. Może macie jakieś rady o ile są takie i nie wiecie czy może jeszcze jakiś patch wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Dodam że w 12 nic z tych rzeczy nie występowało

gówno prawda ;) wszystkie wymienione powyżej argumenty miały miejsce już w poprzednich FMach, ale fakt, 13 jest niedopracowana. No i na przyszłość tego rodzaju wywód zacznij w fristajlowym kąciku dyskusyjnym, w momencie wyczerpania wątku przeniosę posty do wcześniej wymienionego tematu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

No ja mam inen zdanie. Według mnie fm 11 był kiepski. w FM 12 tez za duzo nie popykałem. Natomaist FM 13 to jak dla mnie chyba najlepsza razem z FM10. Co do goli to też czasem pełno sytuacji. ALe pók ico gram Lechem 6 sezon w końcu w LM super mi idzie. bez problemów co roku wychodze z grupy. Tylko jeszcze brakuje zwycięstwa. A raz byłe mw finale przeciwko Chelsea. Niestety nie udało się! `

Co do taktyki to sam wkońcu od podstaw stworzyłem i idzie mi super. Kiedyś moje własne taktyki nie zawsze dawały radę. gram 4-3-3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...