Skocz do zawartości

Ostatni raz...


lks lodz

Rekomendowane odpowiedzi

21 lipiec 2011 roku- konferencja prasowa na Emirates Stadium w Londynie. Po odejściu z zespołu Arsene Wengera właśnie dziś mamy poznać nowego trenera Arsenalu. Na konferencję prasową wchodzi Peter Hill-Wood w towarzystwie trenera U-18 Karola Szulca!!!

 

Peter Hill-Wood: Z największą przyjemnością pragnę poinformować państwa, że nowym managerem Arsenalu Londyn został Pan Karol Szulc. Został wybrany jednomyślnie przez cały zarząd. Mam nadzieję, że zespół wraz z nim będzie święcił największe tryumfy. Teraz zostawiam Państwu do dyspozycji Karola Szulca, który odpowie na pytania.

 

DZ: Gratuluję mianowania Trenerem pierwszego zespołu Arsenalu Londyn. Zastanawiam się jednak, czy wierzy Pan, że zespół pod Pana wodzą będzie odnosił sukcesy?

KS: Głęboko wierzę, że mogę stać się katalizatorem przemian w zespole.

 

DZ: Zastąpienie kogoś takiego jak Arsene nie będzie łatwe. Wiemy jednak, że to on namaścił Pana swym następcą. Czy zamierza Pan, zatem w ten sam sposób budować zespół jak Wegner?

KS: Nie. Chcę, by Arsenal za moich czasów nie był jedynie wylęgarnią talentów, które są sprzedawane. Chcę by Arsenal stał się jedną z najlepszych klubów Europy, dlatego, planuję zbudowanie mocnej kadry, która będzie się liczyła nie tylko na ligowym podwórku, ale także w Europie.

 

DZ: Czyli twierdzi Pan, że Arsenal był źle zarządzany?

KS: Każdy manager zaczynający pracę w nowym klubie wprowadza do klubu coś nowego. Pragnę również zaznaczyć, że z klubu nie będą odchodziły największe gwiazdy. Moim celem zbudowanie jest Arsenalu takiego, jakiego każdy życzyłby sobie oglądać. Uważam, że pracę Wengera nie mnie oceniać. Mój sposób prowadzenia klubu będzie jednak się znacząco różnił.

 

DZ: Jednak przyzna Pan, że zastąpienie kogoś takiego jak Wenger będzie bardzo trudne?

KS: Moim celem jest zbudowanie mocnego zespołu. Niech to murawa zweryfikuje te wszystkie pytania.

 

DZ: Jakich transferów w najbliższym czasie możemy spodziewać się do klubu?

KS: Zapoznam się z kadrą zespołu, zobaczę gdzie mamy braki i te pozycje postaramy się wzmocnić.

 

DZ: Wiele osób twierdzi, że konieczny jest w klubie nowy bramkarz.

KS: Nie sądzę. Akurat tą pozycję mamy bardzo dobrze obstawioną.

 

DZ: Czy w tym roku Arsenal będzie walczył o mistrzostwo?

KS: Dla mnie najważniejsze jest to, by zespół czynił postępy tak jak sobie to zaplanowałem. Chcę zbudować odpowiednie fundamenty, na których powstanie bardzo mocny zespół.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy przybyli na tą konferencję. Dziękuje również zarządowi, który obdarzył mnie zaufaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...