Skocz do zawartości

Cel? Utrzymanie! A może coś więcej...


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: FM 12.0.2

Baza danych: mała

Ligi: Bundesliga + Ekstraklasa

Uaktualnienia: by bartekr -FINAL-

Zasady: własne

 

Klub: Eintracht Frankfurt

 

51573637859731214001.png

 

Własne cele:

Bundesliga: Minimum 10 miejsce

DFB-Pokal: Minimum 3 runda

 

 

Transfery(aktualne na 6 sierpnia 2011!):

 

Przybyli:

Didier Ovono(wolny transfer)

Flavio Amado(wolny transfer)

Jores Okore z FC Nordsjaelland za 850 tysięcy euro

Kevin Pezzoni(wolny transfer)

Christian Tiffert z Seattle Sounders Academy za 170 tysięcy euro

 

Odeszli:

~~~nikt~~~

 

Sparingi:

vs SV Seekirchen 5:0(Agbossoumonde, Flavio x2, Okore, Aigner)

vs FC Kopenhaga 2:1(Demidov, Kohler)

vs Soachaux 1:1(Occean)

vs Stade de Reims 3:3(Hoffer, Demidov, Lanig)

 

 

DFB Pokal 1 runda

vs Wismar 4:0(Okore, Tiffert x2, Hocker sam.)

 

Jestem zadowolony z zawodników na początku sezonu. Na plus napewno Flavio, Okore, Occean i Tiffert. Na "lekki minus" Ovono który wszedł w 45 minucie meczu z Reims kiedy prowadziłem 2:0. Didier puścił 3 gole i zremisowałem...

 

 

Commerzbark Arena, Frankfurt

 

Pierwszy mecz w Bundeslidze. Na naszym stadionie gości Fortuna Dusseldorf.

Już od początku meczu było widać kto tu rządzi. W 5 minucie Flavio Amado strzelił w słupek po dośrodkowaniu Oczipki. Flavio zszedł w 28 minucie z urazem. Zastąpił go Erwin Hoffer. Minutę po tym zdarzeniu Tiffert uderzył piekielnie mocno, bramkarz rywali ledwo sparował ten strzał na rzut rożny. W 35 minucie huknął z bliska Hoffer, bramkarz obronił to, wybijając futbolówkę przed siebie, Tiffert drugi raz uderzył mocno zza lini pola karnego. Znowu jego strzał został obroniony.

W 45 minucie Oczipka dośrodkował pięknie prosto na głowę Schweglera, który pokonał w końcu Fabiana Giefera. Radość na trybunach! Jest jeden do zeeeraaa!!! Piłkarze zeszli odpocząć w szatni.

Pięć minut po wznowieniu meczu Erwin Hoffer minął stoperów Fortuny, wyprzedził Giefera i posłał piłkę do siatki!!! 2:0.

W 53 minucie Kevin Pezzoni huknął z lini pola karnego w słupek, było tak blisko.

Fortuna wzięła się w garść, minutę potem po kontrze Voronin był bliski strzelania nam gola, lecz Kevin Trapp nie dał się wykiwać i obronił jego strzał. w 67 minucie Levels, który dopiero co wszedł na boisko ominął Pezzoniego i huknął atomowo w poprzeczkę bramki Trappa.

W 86 minucie Kittel minął Levelsa i bezradnego Giefera i podwyższył wynik na trzy do zera! Kibice w euforii!

Wygrana. Pierwszy mecz i 3:0 z Fortuną! Bardzo pomógł nam Giefer, który przy marnej grze obrony Fortuny wychodził często z bramki i zostawał wykiwywany przez Hoffera i Kittela.

 

Bundesliga. 1 kolejka

Eintracht - Fortuna 3:0

1:0 45' Schwegler

2:0 50' Hoffer

3:0 86' Kittel

 

Frk: 49. 916

Odnośnik do komentarza

Mam kurde dość...

Nie ważne jak dobrą gram taktyką to i tak dostaję w kość. 1:3 z Nunberg, 1:5 z Borussią Dortmund, 2:6 z Werderem Brema i 1:4 z Mainz...

Proszę o zamknięcie tego tematu. Nie przemyślałem dobrze wyboru klubu chyba... Przepraszam czytelników(o ile ktoś to czytał).

Odnośnik do komentarza

Trzeba było przemyśleć wybór drużyny ;) . W ogóle od nazwy mnie zniechęciło wchodzenie tutaj, ale chciałem zobaczyć czym Nas chcesz przytrzymać tutaj. Tutaj okazuje się, że rezygnujesz, bo dostajesz w dupę? No proszę Cie stary, jak jest pod górkę, to większa zabawa ;). A jak masz problem, to wybierz lepszą drużynę i tyle ;).

Odnośnik do komentarza

@Loczek - Wkurzasz mnie od samego początku. Kiedyś napisałeś mi, że moja kariera reprezentacją Polski nie będzie miała więcej niż 2 strony, a ma - zauważ 4 i będzie w przyszłości kontynuowana, bo rozegrałem już 4 mecze do eliminacji ME i kilka meczy towarzyskich.

Nigdy nie używałem zapisz - wczytaj, nigdy drugi raz nie przystępowałem do tego samego meczu, więc odwal się!

Odnośnik do komentarza

Po co się unosić? Krytyka to rzecz normalna, tym bardziej, jeżeli pokrywa się ona w stu procentach. W tym przypadku tak jest, więc się nie denerwuj ;) . Następnym razem zastanów się kilka razy zanim zaczniesz pisać. Każdy, a może większość, zaczynała różne kariery, ale od razu nie zaczynaliśmy o nich pisać tutaj, żeby po trzech meczach powiedzieć, nie bo dostałem w dupę... Kontynuuj to co zacząłeś, będzie większa satysfakcja, gdy Twoi podopieczni się odblokują i zaczną coś grać :). Powodzenia! Take it easy! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...