Skocz do zawartości

Gwiazda w kratę - Nowa Potęga z przedmieść Splitu.


Livertadores

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przepraszam za porzucenie poprzedniego Save'a z Brindisi, ale padł mi komp i nie dało się nic odzyskać. Dlatego teraz postanawiam rozpocząć nowe story.

 

 

Football Manager 11

 

Baza Danych: Duża

 

Brak dodatków

 

 

---------------------------------

 

- Po wysłuchaniu pana argumentów ma pan tą pracę, panie Kitarovic.

 

- Dziękuje. Może być pan pewien, że pana nie zawiodę.

 

 

Ucieszony wyszedłem z biura prezesa i stanąłem pod stadionem, to właśnie tutaj skończyła się moja kariera zawodnicza. Z juniorami Hajduka przyjechaliśmy tutaj po łatwe zwycięstwo i prowadziliśmy już 8-0, gdy w 50 minucie obrońca wściekły po moim kolejnym zagraniu wyciął mnie i złamał nogę w trzech miejscach. Złączali mnie śrubami, a o powrocie na boisko nie było mowy. Zacząłem uczyć się na AWF, a następnie szybko zdobyłem wszystkie licencje, mógłbym prowadzić nawet największe klubu ! Gdyby mnie chcieli ... no, ale teraz ważna jest tylko druga liga chorwacka, awans do pierwszej, a następnie puchary, jak pięknie by było. A ja ? Nazywam się Luka Kitarovic, mam 25 lat. Chorwat, rodzicie Czarnogórcy, niespełniony jako piłkarz, czekający na wielką szansę jako trener. A mój klub ? NK Solin, założony w 1919 roku, rozgrywający spotkania na stadionie o ciekawej nazwie k.Jadra. Solin tylko raz wygrał drugą ligę chorwacką, a i tak szybko spadł, bo w Chorwackiej Ekstralidze zajął ostatnie miejsce i od nowa musi walczyć o awans. Eksperci szacują, że zakończy ligę na drugim miejscu, może utrzemy im nosa. Następny krok, zobaczmy na naszą kadrę.

 

 

Bramkarze

 

Ante Topic - 260 tys.

 

Dante Stipica - 5 tys.

 

Opinia: Topic jest na 100% numerem jeden, trudno w to uwierzyć, ale Stipica jest tylko wypożyczony, więc trzeba się zatroszczyć o bramkarza.

 

 

Boczni Obrońcy

 

Igor Cerina - 40 tys.

 

Toni Klapez - 300 tys.

 

Ivan Glavina - 60 tys.

 

Branimir Anic [biH] - 45 tys.

 

Ivan Celikovic - 450 tys.

 

Opinia: Miejsce w jedenastce powinni mieć Klapez (prawa) i Celikovic (lewa), ich zmiennikami będą Glavina i ktoś z dwójki Cerina, Anic.

 

 

Stoperzy

 

Milan Micic - 30 tys.

 

Tonci Raduvnikovic - 60 tys.

 

Ante Vukusic - 60 tys.

 

Opinia: Tylko trzech środkowych obrońców ? Na tą chwilę na środku duet Vukusic - Raduvnikovic, ich zmiennikiem Milcic.

 

 

Pomocnicy

 

Marin Kostnic - 500 tys.

 

Tomislav Mijak - 500 tys.

 

Mirko Zaja - 400 tys. [biH] (wypożyczony z Hajduka)

 

Zvonimir Bekavac - 350 tys.

 

Stipe Plazibat - 350 tys.

 

Miro Grubisic - 300 tys.

 

Josip Boznovic - 75 tys.

 

Kresimir Makarin - 50 tys.

 

Bozo Predojevic - 45 tys.

 

Tomislav Karin - 5 tys.

 

Opinia: Dobra, bardzo dobra formacja, Kostnic i Mijak będą podstawowymi zawodnikami, Zaja, Bekavac, Plazibat i Grubisic będą walczyć o miesjce w składzie.

 

 

Napastnicy

 

Adrian Russel Kekec [KAN] - 160 tys.

 

Ivan Vuletic - 50 tys.

 

Ivan Mamic - 350 tys.

 

Branimir Borozan - 45 tys.

 

Branko Curiblo - 35 tys.

 

Opinia: Nie jest tragicznie, w pierwszym składzie spokojnie powinni zadomowić się Russel Kekec i Mamic, chociaż tym drugim interesuje się RNK Split.

 

 

Trzeba zajrzeć na rynek transferowy. Tutaj nasz kontrakt zaakceptował Dusan Djorsic, 32-latek z Czarnogóry - stoper, który grał na zapleczu Bundesligi w Padeborn. Próbujemy także negocjować z Chrobrym Głogów transfer Radka Kałużnego, z którym prowadzimy już rozmowy dotyczące kontraktu. Dzisiaj może pojawić się w drużynie Dejan Rusmic. Serbski skrzydłowy jest o dwie klasy lepszy od Ivana Celikovica.

 

 

-------

 

 

Djurisic pojawił się w klubie i podpisał kontrakt. Problemy na pozycji stopera rozwiął ostatecznie Radek Kałużny podpisując z nami kontrakt. Nasz skład jest coraz lepszy. Do klubu dołączył także Dejan Rusmir, coraz bardziej się wzmacniamy.

 

-------

 

Do klubu dołączył Roberto Carboni, może grać na pozycji ofensywnego pomocnika i skrzydłowego. To chyba koniec zakupów, brakuje nam funduszy.

 

-------

 

Solin 1:1 Mladost

34' Roberto Carboni (pen.)

50' Hrvoje Lozo

Opinia: Mecz w naszym wykonaniu dobry, w przerwie zdiąłem Kekeca i brakowało go na boisku, dlatego tylko remis.

 

Solin 5:1 Damianica (BŁG)

3' Dejan Rusmir

10' Roberto Carboni

23' Dusko Djursic

79' 88' Mirko Zaja

85' Alexandar Kasabov

Opinia: Dobry mecz z Bułgarami, możemy być zadowoleni.

 

Od Autora: W następnym poście liga

Odnośnik do komentarza

Solin 0:1 Hask

Typ: Niewielkie zwycięstwo Solin.

45' Zaja (in) - Kekec (out)

64' Plazibat (in) - Bozinovic (out)

70' Roberto Carboni (offside + goal)

92' Ivica Kosic (gol)

 

Po meczu porozmawiałem z chłopcami w szatni, doszło do ostrego starcia w szatni Mirko Zaja powiedział, że gdyby zagrał od początku to wynik byłby inny, Kekec stanął przed kolegą z drużyny i zapytał co ten ma na myśli, obu panów próbował rozdzielić Bozinovic, ale Zaja odepchnął go i został przyparty do ściany przez Kekeca. Bośniak spokojnie odepchnął go. Postanowiłem, że Zaja wróci do Hajduka, nie będzie mi rozwalał atmosfery, Hajduk zaproponował mi wypożyczenie innego zawodnika, miłe. Pomyśle nad jakimś napastnikiem.

 

----

No i mamy gwiazdę wartą ponad milion złotych ! Ivan Dzoni z Hajduka podpisał z nami kontrakt (wypożyczenie sześciomiesięczne), opłaca się mieć mocny klub filalny. Może wezmę bramkarza ? Mają mocnego Radosevica (450 tys.), który nie mieści się w składzie.

----

Dzisiaj pierwszy raz od wielu lat pojawiłem się na stadionie Hajduka. Dobrze wrócić na stare śmieci, przywitałem się z moim dawnym trenerem, obecnie również szkoleniowcem juniorów Goranem Vucevicem. Minęło sześć lat, a on dalej mnie pamiętał, poczułem się doceniony.

----

Zostały dwa dni do pojedynku z MV Croatia, trzeba się sprężyć. Dzoni zagra w wyjściowym składzie, na ławce usiądzie Kekec. Może w bramce pojawi się Radosevic, zakasałem rękawy i wziąłem się do pracy.

----

No cóż, Hajduk odrzucił propozycję wypożyczenia, kontuzji doznał pierwszy bramkarz i Radosevic wskakuje w jego miejsce, szkoda. Ciężko u nas z golkiperami, ale trzeba się przyzwyczaić.

 

Solin 1:1 MV Croatia

Typ: Zwycięstwo Solin

9' Igor Bilicic

26' Ivan Dzoni

 

Nie udało się zwyciężyć, zamierzam zmienić sposób gry, zupełnie nam nie idzie, potrzebujemy skutecznego napastnika i prawego pomocnika - liczę na pomoc Hajduka.

Odnośnik do komentarza

Szykuje się spotkanie dwóch najważniejszych drużyn w 2 lidze, zmierzymy się z Pomorecem, który jest jeszcze za nami na 11 miejscu. Zamierzam wypożyczyć zawodnika z Polski, może Michał Chrapek ? Tymczasem dostałem propozycję z Wisły Kraków, Podbeskidzia i BATE Borysow i tą trzecią ofertę przyjąłem. Dzisiaj opuszczam Solin, prezes nie robił przeszkód. A ja ? Zamierzam walczyć o wyższe cele na Białorusi.

 

------

 

Mińsk 2:2 BATE

4', 40' Maksim Skavysh

10' Aliksandr Satvichko

36' Donatas Navikas

 

Dobry mecz Skavysha, którego nawiasem mówiąc chce zostawić na ławie i sprowadzić jakiegoś zawodnika, który nastrzela nam bramek, może Artur Sobiech ? W drodze może być też Mateusz Klich. W tabeli mamy 9 punktów przewagi nad drugim Dinamo Mińsk i 11 nad trzecim Mińskiem.

 

Czeka nas jeszcze spotkanie z Olympiakosem.

 

-----

Klich nie przyjdzie do klubu, gdyż jego agent chciał astronomiczną kwotę dla siebie. Nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na środkowego pomocnika.

 

BATE 0:0 Olympiakos

 

Udało się nam uratować remis, a mogilibyśmy wygrać, gdyby sędzia nie popełnił błędu odgwizdując "spalonego". A następny mecz za ... dwa dni ...

 

BATE 4:2 Niemen Grodno

2', 19' Artem Kontsevoy

47' Artem Radzkov

54', 57' Dmitry Kovalenov

72' Solomon Owello

Odnośnik do komentarza

BATE po prostu zwolniło trenera i się zgłosiłem, a do wyboru mieli samych anonimowych Białorusinów :) Kontrakt mam do końca sezonu (16.12.2010) i raczej go nie przedłużę, a wygląda na to, że pozycja Zielińskiego w Lechu nie jest za dobra. Może wrócę do Polski :)

 

Edit. Zobaczyłem na skład Lecha i mi kopara opadła. Dudek, Begovic i Dubravka na bramce. W obronie min. Rafael, Boenish, Rafael Toloi czy Banaś. W pomocy takie tuzy jak Matip, Luis Gustavo, Matuszczyk czy Obraniak. A w Ataku Ogbache, Sikora, Sikorski i Sosin :o

Odnośnik do komentarza

No i koniec sezonu z BATE, mistrzostwo i wyjście z grupy Ligi Europejskiej. Dla kierownictwa to jednak za mało i pożegnałem się ze stołkiem w klubie, nie przedłużono ze mną kontraktu. Na rynku jest kilka ciekawych firm, między innymi Red Bull Salzburg, Austria Wiedeń, Cracovia czy New York RB, zastanawiam się gdzie pójść, jakieś propozycję ?

Odnośnik do komentarza

@Zachowaj Dystans - Dzięki, chłopie ! Ale skład ! Ale zacznijmy od początku.

 

Zacząłem wychodzić po schodach widząc przed sobą światło i nagle znalazłem się na najwyższym miejscu stadionu, siadłem na krzesełku i w zadumie popatrzyłem na jedenaście tysięcy takich samych krzesełek

- Taki kameralny - pomyślałem - a takie ma tu być piekło.

Czekałem właśnie na mojego nowego asystenta:

- Spóźnia się, niezły początek - mruknąłem pod nosem.

Pomyślałem, że jeśli nie przyjdzie za pięć minut to go zwolnię, bo co jak spóźni się na mecz ? Dwadzieścia minut później dalej go nie było.

- No cóż, zostawię karteczkę, skoro on się nie pofatygował to ja nie zamierzam.

Pisząc karteczkę już wiedziałem kogo zatrudnię.

 

-------------

 

Już następnego dnia siedziałem dokładnie w tym samym miejscu, a obok mnie znajdował się John Harkes, były reprezentant USA. Omawialiśmy nasz skład, mamy mocny zespół, który ma realne szanse na mistrzostwo. Oto właśnie on

 

Bramkarze

Ivan Kelava

Grzegorz Sandomierski

Par Hanson

- Szczerze mówiąc mam dylemat, Kelava i Sandomierski stoją na podobnym poziomie - stwierdził John

- Niby racja, ale Ivan ma troszkę większe doświadczenie, na początku postawimy na niego. - odpowiedziałem

Prawi Obrońcy

Stanislav Manolev

Nemanja Rnic

Adam Danch

- Tutaj wszystko jasne, Manolev jest najlepszy. - powiedziałem z przekonaniem.

- Gorzej w przypadku kontuzji, zostają nam Danch grający jako pomocnik i Rnic, który jest jednym z niewielu stoperów. - odpowiedział John

Stoperzy

Nemanja Rnic

Adam Danch

Mateusz Siebert

- Mówiłem, przy kontuzji Manoleva nie mamy prawego obrońcy, chyba, że postawisz na młodego Olivera ze szkółki. - oznajmił John - zawsze możemy przejść na 3-5-2

- Będziemy stawiać na Sieberta i Rnica przez cały sezon, jeśli któryś będzie pauzował cofniemy Dancha.

- A co w przypadku pauzy obu stoperów ?

- W takim przypadku na środek przesuniemy Klukowskiego, nie jest to jego wymarzona pozycja, ale trudno.

Lewi Obrońcy

Michael Klukowski

Seweryn Gancarczyk

- Tu jest dobra sytuacja, Klukowski nie gra, gra Gancarczyk.

- Zgadzam się

Prawe Skrzydło

Stanislav Manolev

Elrio van Heerden

Xherdan Shaqiri

- Shaqiri będzie grał na sto procent, dla mnie jego zmiennikiem będzie Elrio. - głośno myślał John

- Racja, Stanslavowi zostawmy grę na prawej obronie.

Środek Pomocy

Adam Danch

Adem Kocak

Elrio van Heerden

Neil Kilkenny

Dmitry Torbinsky

Onur Kaya

- Na początek odpada Dmitry, on ma jeździć po lewym skrzydle.

- Mam wrażenie, że lepiej byłoby także zostawić Elrio na prawe skrzydło.

- Więc zostają Onur, Neil, Adem i Adam. - powiedziałem z zafrasowaną miną.

- Przy grze trzema środkowymi to wcale nie tak dużo, ale tym który nie będzie się mieścił jest chyba Neil.

Lewe Skrzydło

Seweryn Gancarczyk

Dmitry Torbinsky

Xherdan Shaqiri

Dusan Tadic

Elrio van Heerden

- Dima na pewno, nie ma co tu gadać - postawiłem sprawę jasno.

- Też mam takie wrażenie, na zmiennika Tadic, co ? - w odpowiedzi na to pytanie Johna pokiwałem głową.

Napastnicy

Eren Derdiyok

Tim Matavz

Bas Dost

- Cholera, ale mamy napad - mruknąłem

- Problem ze zmiennikiem, Tim i Bas są na podobnym poziomie.

- Słuchaj, zależy mi na twojej opini, jesteś moim asystentem, do cholery.

- Tim będzie grał ogony i w pucharze, Bas będzie tym trzecim.

 

SC Parndorf 0:1 FK Austria Wiedeń

63' Dimitry Torbinsky (czerw/k)

76' Adam Danch (czerw/k)

87' Tim Matavz (0:1)

Już w drugiej minucie po chwili rozgrywania piłki genialnym podaniem popisuje się prawo skrzydłowy Xherdan Shaqiri, a do sytuacji sam na sam dochodzi Eren Derdiyok, jednak jego lob przerzuca nad poprzeczką golkiper Parndorf. W 10 minucie z rzutu rożnego wrzuca piłkę Dimitry Torbinsky, a w walkę w powietrzu wygrywa Eren Derdiyok, który uderza w slupek ! Tylko jęk zawodu. Dziesięć minut później kontra dwa na cztery, Klukowski i Shaqiri wyszli przeciw czwórce obrońców Parndorf, Shaqiri po zakręceniu kilku kółek oddał piłkę na skrzydło, tam Klukowski położył obrońcę i dograł piłkę na piaty metr, gdzie piętą uderzył ją Xherdan, ale futbolówka odbiła się od słupka i została wyłapana przez golkipera. Nudna druga połowa przybrała zły obrót dla Austrii w 63 minucie, gdy czerwoną kartkę obejrzał Dimitry Torbinsky. W 76 minucie drugą żółtą kartkę obejrzał Adam Danch i on także udał się do szatni. W 87 minucie wreszcie komuś chciało się ruszyć ! Po wrzucie piłki z autu Tim Matavz wrócił się pod swoje pole karne, przejął futbolówkę, minął kilku rywali i przerzucił ją podnad bramkarzem, prosto do bramki.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka ? LASK Linz zatrudniło Mario Gotze ...

 

Austria Wiedeń 4:2 SV Grodig

13' Olaf Lettenblincher (0:1)

34',55', 57' Eren Derdiyok (1:1,2:1,3:1)

80' Marc Adiyaman (4:1)

81' Ingo Ertl (4:2)

W 13 minucie zaczyna się koszmar Austrii ! Po fatalnym błędzie Rnica do piłki przed samym Kelavą doszedł Lettenblincher i dał prowadzenie Grodigowi. W 32 minucie widzimy prawdopodobne zagranie sezonu, Eren Derdiyok wrzuca piłkę z połowy boiska, a wbiegający w pole karne Torbinsky fenomenalnie złożył się do przewrotki i trafił w okienko bramki, dobiegła do niego cała drużyna i rzuciła się na strzelca bramki, gdy sędzia odgwizdał spalonego drużyna wpadła w szał, jak pokazały powtórki to właśnie moi zawodnicy mieli rację. Na spalonym był Shakiri, ale na drugiej stronie boiska. Gdy sędzia uspokajał zbyt krewkich zawodników mojej drużyny obok naszej ławki rezerwowej przechodził Torbinsky ze spuszczoną głową. Wiedziałem co muszę zrobić, przywołałem zawodnika do linii bocznej i powiedziałem mu, żeby wszystkim, że sędzia się mylił i, że jest świetnym zawodnikiem. Zadziałało. Już minutę później mogliśmy cieszyć się z bramki po wspaniałym podaniu właśnie Torbinsky'ego piłkę w bramce umieścił Derdiyok. W 55 minucie ponownie Torbinsky do Derdiyoka, a ten z dwudziestu metrów nie do obrony. W 57 minucie Eren Derdiyok wykorzystuje rzut karny i strzela hat-tricka ! A w 80 minucie jest już chyba po wszystkim, Adiyaman pakuje piłkę do własnej bramki. Ale już minutę później straty zmniejszono, Ertl pokonuje Kelave z najbliższej odległości. Ale nic więcej nie zostało ugrane.

Odnośnik do komentarza

AGF 4:3 Austria Wiedeń

1' Mikkel Halling

5' Lasse Khan

27' Klaus Overgaard

31'|52' Eren Derdiyok

42' Adem Kocak

85' Toke Thygesen

Co można zrobić w minutę ? Rozmontować obronę Austrii Wiedeń ! A zrobił to niejaki Mikkel Halling i umieścił piłkę obok Kelavy. Jeśli radością można było nazwać zdobycie pierwszej bramki, to co się działo pięć minut później ? Istne apogeum ! Do bramki trafił Lasse Khan, a zszokowani gracze AW mogli tylko stać i podziwiać. W 27 minucie AGF jeszcze powiększyło swoją przewagę ! Po fatalnym błędzie Kelavy do bramki trafił Klaus Overgaard. A w 31 minucie chyba wszystko zaczyna wracać do normy, Eren Derdiyok położył całą obronę AGF i trafił w dolny róg bramki. W 42 minucie mamy bramkę kontaktową, cudowny strzał z dystansu Adema Kocaka. W 52 minucie zamieszanie pod bramką AGF i gol dla Austrii ! Piłkę z najbliższej odległości wpycha Eren Derdiyok ! W 86 minucie jednak NaPi Stadion oszalał ! Bramkę zdobywa Thygesen, a ten gol rozstrzyga losy meczu, 4:3 dla duńczyków.

 

Trzeba wzmocnić linię obrony, do klubu może przyjdzie Marcin Drzymont, liczę także na współpracę z Realem i Borussią. Mimo takiego składu może być ciężko patrząc na składy pozostałych.

 

Austria Wiedeń 3:0 AKA Austria Wiedeń

35'|44' Tim Matavz

76' Eren Derdioyok

Sparing raczej na podbudowanie piłkarzy przed Ligą Europejską. Można nie wierzyć, ale przez pierwsze 30 minut nic się nie działo. W końcu w 35 minucie do bramki piłkę kieruje Tim Matavz. Matavz po raz drugi zdobył bramkę przed przerwą. W 76 minucie Eren Derdiyok umieścił piłkę w okienku po wspaniałym rajdzie.

Odnośnik do komentarza

Quarabag 3:2 Austria Wiedeń

13'|63' Eren Derdiyok

30' Baxitar Izmaiylov

64' Emil Sadiqov

88' Rahman Agayev

To ma być łatwa przeprawa w kwalifikacjach Ligi Europy. Już w 13 minucie bramkę po rzucie rożnym zdobywa Eren Derdiyok. 30 minuta przynosi wyrównanie ! Strzelcem bramki Baxitar Izmaiylov. Eren Derdiyok jest dziś nieuchwytny, a remis przychodzi w ciągu minuty ! Wyrównuje Emil Sadiqov. Agayev trafia do siatki na dwie minuty przed końcem i to jest chyba koniec !

 

Austria Wiedeń 2:0 Sturm Graz

28' Dimitry Torbisky

35' Mateusz Siebert

Debiut w lidze i od razu świetna pierwsza połowa. A to głównie zasługa skrzydłowego naszej drużyny, Torbinskiego. Najpierw zdobył bramkę z ponad 35 metrów uderzeniem pod porzeczkę, a następnie z rzutu wolnego wrzucił piłkę idealnie na głowę Mateusza Sieberta. Wynik się nie zmienił i ligę zaczynamy od zwycięstwa.

 

Austria Wiedeń (2) 5:0 (3) Quarabag

25' Xherdan Shaqiri

33'|50'|57' Eren Derdiyok

80' Adem Kocak

Współpraca Torbinsky - Siebert układa się świetnie. Torbinsky dośrodkowuje z rzutu rożnego, Siebert genialnie uderza, jednak zanim piłka wpadła do bramki odbiła się od nogi bramkarza i wyszła na aut. Bardzo podoba mi się gra Sieberta, wychodzi wysoko i rozgrywa piłkę, asekuruje go wtedy Danch. 25 minut i 1:0 ! Shaqiri wpycha piłkę do pustej bramki po świetnym podaniu Derdiyoka. Ten sam Derdiyok 8 minut później przedziera się przez defensywe Quarabag i strzela piękną bramkę. W 50 minucie trafia ponownie Derdiyok, tym razem z rzutu wolnego i Derdiyok ustrzeliwuje hat-tricka ! Eren wbiega do narożnika i ustawia się przy chorągiewce. Przed nim stają Siebert, Van Heeren i Shaqiri. Derdiyok udaje rzut kulą do krągli, a koledzy upadają na wszystkie strony, nawiasem mówiąc zbił wszystkie trzy. W 80 minucie bramkę zdobywa spokojnym strzałem Adem Kocak !

Odnośnik do komentarza

Austria Wiedeń 2:0 SV Mattersburg

10' Onur Kaya

24' Mateusz Siebert

Mija 10 minuta, Austria rozgrywa piłkę na trzydziestym metrze, nagle Onur Kaya uderza po ziemi i gol ! Żeby wszyscy tak się rozumieli jak Torbinsky z Siebertem, kolejny już raz Dima dośrodkowuje, a Mateusz umieszcza piłkę w siatce. Później już nic się nie zmieniło.

 

HNK Szybenik 1:1 Austria Wiedeń

29' Mateusz Siebert

30' Damir Cibenic

44' Adem Kocak

18 minuta, Torbinsky przedziera się skrzydłem i wbiega do środka, obrońca Szybenika wycina go równo z trawą i nie ma faulu ? Fatalna decyzja sędziego. Najlepszy strzelec zespołu odwala nie swoją robotę. Kolejny gol Sieberta, co za snajper. Damir Cibenic jednak zaskakuje już minutę później Sandomierskiego i zdobywa bramkę. Ależ się nam mecz zrobił. Minutę później Derdiyok trafia w poprzeczkę ! Jednak czerwoną kartkę dostaje Kocak. Na szczęście utrzymaliśmy remis.

Odnośnik do komentarza

Red Bull Salzburg 0:0 Austria Wiedeń

20' Klukowski

Zapowiada się ciężki mecz. W 20 minucie Klukowski odbiega piłkę Rakiticowi i mijając go przypadkowo uderza go w twarz, sędzia pokazuje czerwoną kartkę ! Mocno kontrowersyjne. Bardzo nudny mecz. Bez bramek dzisiaj to widowisko.

 

W świetnej formie jest Mateusz Siebert, trzeci mecz z rzędu został MoM i jego średnia ocen wynosi 7.75. A w drodze do klubu jest kolejny środkowy obrońca Atilla Bojte.

 

(1) Austria Wiedeń 2:0 HNK Szybenik (1)

33' Eren Derdiyok

85' Mateusz Siebert

33 minuta i 1:0 dla Austrii ! Ze skrzydła dogrywa van Heerden a Eren Derdiyok umieszcza piłkę w siatce. A super-współpraca Siebert-Torbinsky przynosi kolejną bramkę na dwa zero.

Odnośnik do komentarza

- Słuchaj Luka zmienia się właściciel - powiedział John

- Wiem, i co w związku z tym ? - odpowiedziałem.

- Przywozi swojego trenera.

 

Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba, chyba sobie jaja robicie. Nie przegrałem żadnego meczu w lidze, awansowałem do czwartej rundy Ligi Europejskiej, a teraz muszę czekać do końca sezonu, nie zamierzam nikogo szkolić, teraz odpoczywam do końca sezonu i wracam w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...