Skocz do zawartości

Per Aspera Ad Astra


bleck

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje o rozgrywce :

 

Baza Danych: Duża

Ligi: Angielska, Francuska, Hiszpańska, Holenderska, Niemiecka, Polska, Ukraińska, Włoska oraz załadowani aktualni reprezentanci ze wszystkich sześciu kontynentów .

Dodatki: BRAK

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

- Zanim odejdę posłuchaj do końca tego co mam Tobie do powiedzenia..

- ....

 

 

7 czerwiec 2011

 

To był wielki dzień dla mojej kariery. Zostałem pierwszym trenerem Realu Madryt . Do dziś pamiętam jak duże wywarło to na mnie wrażenie. Ja - człowiek z małego miasta... bez perspektyw, bez możliwości, bez nadziei... a jednak. Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego treningu..treningu, który otworzył mi drogę ukazując cel mego życia......

taaa jasne..Słuchajcie dalej tego biadolenia...

 

- Ojjj pamiętam dobrze tą datę, każdy skazywał mnie na porażkę, pożarcie. Kibice protestowali, piłkarze nie chcieli brać udziału w treningu, dostosować się. Każdy wiedział, że dostałem tę robotę po znajomości i, każdy mnie za to szczerze nienawidził...

- Michał musisz przyznać, tylko kretyn porwałby się na to...

- Dobrze wiesz, że 10 tysięcy euro piechotą nie chodzi i tylko dureń odrzuciłby tą propozycję... a z resztą.. co ja będę się rozczulać...

 

8 czerwiec 2011

 

-Powiem Tobie szczerze, że nie jest ważne czy prowadzisz małych szczyli, młodzież, czy seniorów...Zawsze, ale to zawsze każdy będzie uważał się za największego gwiazdora i filar drużyny.. Jednak tak naprawdę nie to jest najgorsze.. najgorsze jest to, kiedy Ty sam jeden, ich menadżer podczas zbiórki rozglądasz się, patrzysz na nich, w ich oczy... szukasz przerażenia, strachu a sam boisz się, że nie zostaniesz miło przyjęty a oni ( mowa o piłkarzach) będą robić wszystko by jak najszybciej Ciebie zwolnić..

- Chwila... Michał... nic z tego nie rozumiem... wytłumacz mi... to jak to w końcu było, że nie wyleciałeś już po pierwszym treningu? Przecież nie miałeś ani doświadczenia, ani nawet bladego pojęcia o tym co robisz..

 

 

 

 

 

c.d.n

 

PS: Proszę administrację o wyrozumiałość. ( Z góry przepraszam za poprzedni incydent, jednak było to spowodowane nagłym "zerwaniem" z eFeM, z powodu pracy.) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Godziny popołudniowe...

 

 

Godziny mijały nieubłaganie, ciśnienie rosło w żyłach... ten moment nieustannie się zbliżał. Czułem jak śniadanie podchodziło mi do gardła, myślałem, że nie dam rady i zaraz zwymiotuję.. Oblałem twarz zimną wodą, powiedziałem sobie: "Jakby to nie było to zawsze jakoś było" i wyszedłem z domu. Na zewnątrz czekała już podstawiona taksówka ,

 

 

Przejeżdżając przez miasto próbowałem poukładać myśli. Zebrać się do kupy. W domu kilkanaście listów, w których to domagano się mojej dymisji. Przed klubem podobno zebrała się liczna grupa protestujących kibiców, więc i to nie wyglądało za różowo... z tego wszystkiego mogło się cieszyć jedynie moje konto bankowe, które miesięcznie puchło o 10 tysięcy euro...

 

Miasto... ahh te miasto.. patrząc na nie uspokoiłem się .. poczułem, jak gdybym kiedyś już tam był. Nie można było mu nic zarzucić, czyste ulice, piękne domy... i Ja... jadący na skazanie.. Z oddali można już było zauważyć cel mojej podróży. Ku mojemu zdziwieniu po dotarciu na miejsce nie zastałem nikogo..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...