Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Floor Shooting: 16

Inside Shooting: 60 (+8)

3PT Shooting: 19

Dribbling: 14

Passing: 15

Stealing: 28

Rebounding: 40 (+10)

Blocking: 42 (+11)

Strength: 36 (+10)

Speed: 27 (+9)

Jumping: 21 (+3)

-----------------

Confidence: 22 (+6)

Stamina: 18 (+4)

Improve

Energy: 96%

 

Value 22.85, cły czas ćwicze :>

do wzięcia jestem za 150.000 :/ Kurde przez jakies 8-9 meczy, grałem całe 4 minuty :|

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie zapytanie...

W profilach zawodników są te gwiazdki:

"Attacker Rating", "Defender Rating" i "Playmaker Rating".

Zależą one od skillów czy od statystyk? Albo inaczej: Od czego w ogóle zależy ilość posiadanych gwiazdek? :)

Od skillów. Jeśli chodzi o ilość gwiazdek to wydaje mi się, że są poziomy np. 10-20, 20-30, 30-40, 40-50 value i ilość posiadanych przez nas gwiazdek zależy od skillów. I np. jak mamy value 25 (poz. 20-30) i dobre skille odpowiadające za attack to wtedy mamy więcej tych gwiazdek w Attacker Rating.

 

Tak, wiem nikt nie zrozumiał :keke:

Odnośnik do komentarza

mvp! mvp! ;-)

Wreszcie jestem pierwszym kandydatem do nagrody mvp ligi. Dobrze, że sezon już się kończy, w drugiej lidze będzie dużo ciekawiej.

Został nam jeszcze jeden trudny mecz. Zagramy z Luton Ballers, drużyną, która ma taki bilans jak my. Na szczęście są trochę gorsi, poza tym nasz menago jest dobrym taktykiem. Raz nawet ustawił taktykę jakiemuś obcemu zespołowi, który grał z okupującym wtedy pierwsze miejsce Grimsby Reapers. Wygrał :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...