Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wreszcie miałem chwilę czasu o jakiejś normalnej porze:

 

Pierwsza piątka na dziś

 

C - Jarek Kawecki

PF - Tomasz Szramke

PG - Artur Chałkowski

SG - Pawel Jaworski

SF - Maciej Muckowski

 

Play Style

 

Ballhog Hero - PG

Special Team Player - C, PF, SG, SF

 

Play Time

 

Short - wszyscy ;)

 

Podania

 

Koncentrujemy się na graniu na naszych PG i SF, tam kierujemy wiekszość podań

 

Ku wygranej! :)

 

I tak jak patrze na inne drużyny naszej ligi to zauwazam iż stopniowo niwelujemy do nich dystans. Odpowiada za to jedna kwestia, w innych ekipach następują duża fluktuacja pracowników. Raz przyjdzie ktoś lepszy ale jednak najczęsciej następca jest słabszy od swojego poprzednika. A u nas skład jest stały i wszyscy, stopniowo podnosimy swoje skille.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Sorry, że tak nachodzę, ale widzę, że jestem w gronie specjalistów tak więc pytam. Czemu nie mogę wcześniej ustalić składu na każdą kwartę? Wyświetla mi się np. przy wyborze w drugiej kwarcie coś takiego http://www.bankfotek.pl/view/13426 . Proszę o pomoc, bo przez to komputer decyduje kto wyjdzie w składzie na kolejne kwarty a nie ja :(

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanie. Sorry, że tak nachodzę, ale widzę, że jestem w gronie specjalistów tak więc pytam. Czemu nie mogę wcześniej ustalić składu na każdą kwartę? Wyświetla mi się np. przy wyborze w drugiej kwarcie coś takiego http://www.bankfotek.pl/view/13426 . Proszę o pomoc, bo przez to komputer decyduje kto wyjdzie w składzie na kolejne kwarty a nie ja :(

Ciśnij Clear w każdej kwarcie i powinno być już dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...