Skocz do zawartości

Cyberdunk


Nazwa zespołu  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety wczoraj ponieśliśmy porażke ale można to było przewidzieć, na razie trochę brakuje nam do czołówki. Nie ma co się martwić.

 

Zacznijmy lepiej zastanawiać się nad tym jak zagrać dzisiaj. Słucham waszych koncepcji dotyczących wieczornego spotkania :).

 

A trzecia kwestia jest taka że mamy w teamie jedno wolne miejsce obecnie. I tu pojawia się moje pytanie, co wolicie? Zrobienie mini-draftu i ściągnięcie kolejnego forumowicza aby nasza drużyna była ekipą czystej krwi :P czy może uważacie że warto by było spróbować zakontraktować jakiegoś wymiatacza powiedzmy z value 27-28?

Odnośnik do komentarza

Sory że tak późno ale dopiero z kina wróciłem, myślałem że zdążę przed. Teraz tak tylko w skrócie napisze co i jak na dziś. Z oczywistych względów gramy na naszych podkoszowych. O ustawienie opcji Ballhog Hero prosiłbym dzisiaj centrów. Jeśli chodzi o podania to oczywiście skupiamy się na kierowaniu ich pod kosz. Play Time ustawiamy zaś na short. Zrobimy tak przez 4 najbliższe spotkania i zobaczymy jakie bedą wyniki. Potem spróbujemy z Normal i Extended. W tym sezonie tak czy siak nic nie ugramy, trzeba się skupić na taktyce bo to będzie procentowało w następnym sezonie.

 

Dziękuje. :)

O tym nie pomyślałem.

 

Też na początku nie mogłem tego ogarnąć, myslałem że jakiś bug :). Tak musisz robić za każdym razem jak ktoś nowy do teamu dołączy.

Odnośnik do komentarza

^^^

 

To chyba najlepszy typ na dzień dzisiejszy, wczoraj weszło elegancko.

 

Dziś dzień wolny, gram w turnieju w Detroit. Jutro natomiast czeka nas spotkanie z dość łatwym przeciwnikiem. Powinno być bez problemowe zwycięstwo.

 

PS: Av. Value naszego teamu podskoczyło dziś ponad 22 i wynosi teraz dokładnie 22,21. Pod tym względem mamy obecnie 14 miejsce w lidze i na minimum takie właśnie miejsce w końcowej tabeli obecnego sezonu licze :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...