Skocz do zawartości

Video Kariera Tony'ego Montany


Damian Brog

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejny odcinek kariery Tony'ego Montany. W tym odcinku dowiecie się jak mu się wiedzie w pierwszych meczach sezonowych, czy ma szanse na awans, jak przedstawiają się poszczególni piłkarze i oczywiście mecz !

 

 

Miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza

#Jacelinho

 

Hehe glupio sie przyznac ale zapomnialem Twojego nicka that's all :P Jednak, dzięki za wsparcie i oczywiście zachęcam do oglądania ;)

 

A teraz mam pytanie do ogółu.

 

Jest tak, że na początku odcinka czasami nie wiem co pokazać, lub pokazuje czegoś za dużo. Więc macie może ochotę na zobaczenie czegoś innego ? np. tabele innych lig, wiecej taktyki, a może jest ok tak jak jest :P

 

Możliwe, że jeszcze dziś w nocy pojawi się nowy odcinek, a jak nie to jutro do południa.

Odnośnik do komentarza

Hej dziś nie mam dobrych wiadomości. Wyobraźcie sobie, że grałem sobie jak zawsze i miałem już do końca sezonu kilka meczy. Wygrywałem prawie wszystko jak się dało i miałem już tylko stratę 3 punktową do lidera i ładną przewagę nad goniącymi mnie drużynami. Gdy nagle... Komputer po prostu mi się wyłączył i nie dość że straciłem gardło na darcie ryja ze złości to jeszcze będę musiał od nowa k***a wszystko grać. Oczywiście nie pomyślałem o tym, żeby w między czasie zapisać grę, bo co się może stać... Jednak teraz będę regularnie savevował fma żeby podobna sytuacja nie miała już miejsca.

 

Tak czy owak odcinek pojawi się później niż planowałem więc mniej więcej jutro wieczorem... Aż odechciało mi się grać przez to...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...