Skocz do zawartości

Video Kariera Tony'ego Montany


Damian Brog

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Postanowiłem zacząć prowadzić karierę jednak w nieco inny sposób niż opowiadania. Nie mam zbytnio umiejętności wystarczających do opisywania w fajny sposób meczów, kariery itd. Lepiej mi kręcić filmiki. I powiem wam, że robi to na prawdę niezłą frajdę. Dzięki temu na żywo możecie śledzić poczynania w karierze na żywo. Nie owijając w bawełnę zachęcam do oglądania i komentowania, negatywy jak najbardziej do przyjęcia, trzeba się poprawiać :)

 

Odnośnik do komentarza

Za mało k***a k***a ;)

 

A tak serio to fajny pomysł. Tylko nie wiem czy komuś się będzie chciało oglądać półgodzinne odcinki. Może lepiej sam mecz oraz krótki wstęp przed meczem co się działo między meczami. Możesz nawet pokazać swoją twarz i opowiedzieć o transferach, itd. A już sam mecz jako video z gry.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dzięki za pozytywne komentarze. Motywują do nagrywania.

 

Do rad się zastosowałem i kolejny odcinek jest już krótszy ;)

 

#Jacelinho

 

Scarface jeden z najlepszych filmów gangsterskich x)

Właśnie szukałem wolnych transferów a piłkarzy zagranicznych muszę sprowadzać tylko najlepszych. Nie ma miejsca na cudzoziemców wałęsających się po klubie bez celu.

 

Oto przed wami drugi odcinek kariery Tony'ego Montany. Jak mu się wiedzie? Zapraszam do oglądania i komentowania ;)

 

Odnośnik do komentarza

# kamilowaty

 

Fakt przesłuchałem ten odcinek i na prawdę muszę ogarnąć odległość twarzy od mikrofonu. W najnowszym odcinku jest już dobrze :)

Skin to Base2012 Dark BG

I tak nagrywam Camtasią ;)

 

# bacao

 

Dokładnie Nikola Mijailović jeszcze przed sezonem grał w Koronie a kilka lat wcześniej nawet w Wisełce Kraków.

 

Tak więc dzięki jeszcze raz za pozytywne komentarze, dzięki wam rosnę w siłę ;) A oto przed wami kolejny odcinek zmagań Tony'ego Montany ! Zapraszam do oglądania.

 

 

Przepraszam za jakość filmiku, jednak nie mam pojęcia co się wydarzyło... Uploadowałem dokładnie tak samo jak wcześniejsze... Mam nadzieję, że do obejrzenia ;)

Odnośnik do komentarza

#bonbon

 

Zrobiłem właśnie zebranie zespołu w którym powiedziałem chłopakom żeby się nie poddawali i dawali z siebie wszystko, co przyjęli wszyscy z aprobatą, jednak wyniki nadal były takie same. Jednak z lisem pola karnego spróbuję i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

Następny odcinek pojawi się jutro, jestem dobrej myśli jak na razie :P

 

Anyway, dzięki wszystkim za komentarze. Nie spodziewałem się, że video przyciągnie taką ilość widzów. Jeszcze raz dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...