Skocz do zawartości

Bo tam jest Nasze miejsce!


sobu

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012

Dodatek: III ligi Polskie - CMREV

Ligi: Polska (3), Anglia(2)

Zasady: Brak edytorów

 

Miasto w którym wszystko się zaczęło, tam się urodziłem, wychowałem, to tam pierwszy raz kibicowałem i od pierwszego meczu pokochałem ten Klub. Nagle ktoś to wszystko zabrał. Jedna z niższych lig, brak funduszy na rozwój klubu, mogę powiedzieć, że po tym co było nie zostało już nic. Nie sądzę abym przesadził, twierdząc że jest to jeden z najbardziej zasłużonych klubów, patrząc na to co osiągnął w Europie (porównując do tego co osiągają inne kluby z tej ligi ;) ).

Odnośnik do komentarza

Gdy tylko dowiedziałem się, że Dyskobolia zostaje sprzedana Panu Wojciechowskiemu, postanowiłem zrobić wszystko, aby tylko grodziski klub wrócił tam gdzie jest jego miejsce...

 

18/06/2011, 3 lata później

[powyższe zdarzenia miały charakter retrospekcji]

 

Po kilkunastu próbach, w końcu udało się przekonać Pana burmistrza Grodziska, a zarazem prezesa Dyskobolii, że nikt nie poprowadzi lepiej zespołu niż osoba, która ten klub nosi w sercu... Jednak pewnie nie to go przekonało. Mimo, że w poprzednim sezonie Dyskobolii udało się awansować do III ligi, to zaległe wypłaty sprawiły, że zawodnicy odeszli, a problemów finansowych nie było końca... Dlatego też, poza moją kandydaturą, innych nie było. Burmistrz dał mi wolną rękę w sprawie ściągania zawodników, czy klubów partnerski. Miejsce w środku tabeli zupełnie satysfakcjonowałoby władze klubu, osobiście mnie zadowoli tylko i wyłącznie awans.

 

Cel numer 1 - stworzenie kadry zawodników, trenerów do 1 lipca.

Odnośnik do komentarza

Kadrę udało się skompletować z drobnym poślizgiem...

 

Nazwisko, narodowość, wiek

 

Bramkarze

Martin Szwiec POL 22

Cezary Osuch POL 20

Adrian Masarczyk POL 22

 

Obrońcy

Maciej Tomczyk POL 23

Dawid Grodzki POL 20

Janusz Weber POL 22

Michal Jania POL 21

Patryk Sypien POL 21

Tomasz Rozycki POL 20

Damian Czech POL 24

Eryk Stoch POL 20

Marcin Plaga POL 21

Mateusz Losiewicz POL 20

 

Pomocnicy

Michal Brzozowski POL 23

Przemyslaw Grzywacz POL 21

Kamil Witkowski POL 24

Lukasz Chrzanowski POL 21

Jozef Misztal POL 24

Marcel Bartosiak POL 22

Mateusz Wlodkowski POL 22

Michal Korenik POL 23

Artur Weska POL 22

 

Napastnicy

Robert Kuta POL 23

Tomasz Urban POL 21

 

Mieliśmy nadzieję na przeprowadzenie dwóch spektakularnych transferów. Pierwszym z nich miał być znany z boisk Ekstraklasy Milan Nikolić, niestety dla nas wybrał on ofertę z pierwszej ligi. Z kolei Jakub Zabłocki zdecydował się na grę w II lidze.

Odnośnik do komentarza

Lipiec. Początek sezonu. W ramach odpowiedniego przygotowania zawodników rozegraliśmy trzy sparingi. Więcej nie było potrzebne, gdyż już w drugiej połowie lipca przyjdzie nam zmagać się w Pucharze Polski.

 

Pią, 8.7.2011, 19:30 Dyskobolia - Ilanka 4 - 1

Nie, 10.7.2011 15:00 Dyskobolia - Prochowiczanka Prochowice 4 - 2

Śro, 13.7.2011 19:30 Arka N.S. - Dyskobolia 0 - 0

 

Sparingi napawały nadzieją. Powstrzymać klub z Grodziska potrafili tylko piłkarze Arki.

 

 

Śro, 20.7.2011 17:00 Dyskobolia - Wierna 7 - 0 Puchar Polski 1. Runda Kwal.

Śro, 27.7.2011 17:00 Dyskobolia - Lubań Maniowy 3 - 0 Puchar Polski 2. Runda Kwal.

 

10 bramek w dwóch meczach i pewny awans do 3 rundy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...