Skocz do zawartości

Gunners Dream


Conjure

Rekomendowane odpowiedzi

Crash dump spowodował, że zostałem zmuszony rozstać się z ostatnią karierą w Niemczech. Jest to moja ostatnia opisywana kariera. Mam nadzieje, że będziecie czytać, oceniać i dzielić się spostrzeżeniami.

 

Wersja: FM 12.1.1

Ligi: Anglia (3 najwyższe), Hiszpania (2 najwyższe), Polska (2 najwyższe)

Baza danych: Duża

 


 

 

Moim ostatnim wyborem został Arsenal Londyn. postanowiłem, że skoro nie jest mi dane pograć gorszymi zespołami to zagram kimś komu kibicuje. Jedni powiedzą, że to mało ambitne, inni nic nie powiedzą, a resztę to nie obchodzi. Pierwsze co zrobiłem to zapoznałem się z kadrą zespołu.

 

 

e51cca6ca0da.png

 

Rezerwy

 

f9c5a3c1b244.png

Notka:

- Na czerwono zawodnicy, których będę starał się pozbyć podczas okienka transferowego.

- Na zielono zawodnicy, którzy mają szansę na grę w pierwszym zespole.

 

 

Na transfery zarząd przeznaczył mi 43 mln. Pozycję, które w wymagają wzmocnienia:

- lewy obrońca

- prawy obrońca

- lewy pomocnik

Odnośnik do komentarza

TRANSFERY DO KLUBU:

d946defbedfc.pngCristian Ansaldi - Rubin Kazań 12 mln

d946defbedfc.pngJan Vertonghen - Ajax Amsterdam 8 mln

d946defbedfc.pngMarko Arnautovic - Werder Brema 12.5 mln

 

TRANSFERY Z KLUBU:

03333f05ea12.pngManuel Almunia - Real Madryt 1.5 mln

03333f05ea12.pngJohan Djourou - Bayer Leverkusen 1.9 mln (wyp.)

 

 

Bilans spotkań sparingowych: 3-3-1

 

Formację jakimi będę grał to 4-2-3-1, 4-3-3 i 4-3-2-1. Z tym, że podstawową będzie 4-2-3-1. Początek sezonu już puka do mych drzwi, a razem z nim Manchester City na Etihad Stadium. To będzie piękny spektakl.

 

 


Manchester City 1-0 Arsenal Londyn


Formacja: 4-2-3-1

Skład: Szczęsny - Ansaldi, Vermaelen, Vertonghen, Sagna - Song, Ramsey, Arteta, Gervinho, Walcott, - Van Persie

Zmiany:

<- Van Persie

-> Arnautovic

<- Ramsey

-> Frimpong

<- Walcott

-> Arshavin

 

 

Strzelcy:

990a7efb3671.png Edin Dzeko 56'

 

 

MOM: Edin Dżeko 7.4

 

 

Notka: Sam mecz rozczarował. Miało być wydarzenie, a był wielki niewypał. Potrzebny nam rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Mecz był nudny jak flaki z olejem..Druga linia zawiodła...spodziewałem się troszkę wiecej po tych zawodnikach. Może w następnym meczu będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za miłe słowa ;) mam nadzieje, że nowe nabytki się sprawdzą i będą brylować w moim klubie przez lata ;)

 


Udinese 0-2 Arsenal Londyn

Liga Mistrzów, Baraż, 1.mecz


Miyaichi 77'

Miyaichi 81'

 

Skład: Szczęsny, Ansaldi, Vearmalen, Mertersacker, Sagna, Song, Arteta, Arshavin, Gervinho, Chamakh

 

Zmiany:

<- Chamakh

-> Miyaichi

<- Arteta

-> Ramsey

 

MoM: Miyaichi 8.5

 

 

Notka: Pierwsza połowa w ogóle się nie odbyła. Zawodnicy chyba ciągle nie pojmują taktyki, dlatego wszystko wygląda tak jak wygląda, albo nie wygląda jak kto woli. Wymęczone zwycięstwo, które dał nam Miyaichi daje nam ogromny komfort przed meczem u siebie. Niestety tracimy już trzeciego napastnika. Po kontuzjach Van Persiego i Parka, urazu nabawił się Chamakh. Marokańczyk będzie pauzował 3 tyg.

Odnośnik do komentarza

ARSENAL LONDYN 5-0 SUNDERLAND

(Premiership, 2 kolejka)


Gervinho 8'

Mertersacker 21'

Arshavin 54'

Walcott 76'

Arshavin 88'

 

 

Skład: Szczęsny, Ansaldi, Mertersacker, Vaermalen, Sagna, Frimpong, Song Ramsey, Arshavin, Gervinho, Miyaichi

 

Zmiany:

<- Frimpong

-> Arteta

<- Gervinho

-> Walcott

<- Miyaichi

-> Arnautovic

 

 

MoM: Arshavin 9.6

 

Notka: Debiut przed własną publicznością uważam za udany! W końcu zagrali tak jak powinni. Z budżetu transferowego zostało mi 15 mln. Potrzebuje środkowego pomocnika, który będzie zagrywał nieziemskie piłki. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

ARSENAL LONDYN 2-1 UDINESE CALCIO

Liga Mistrzów, Baraż 2.mecz


Arshavin 39'

Arshavin 40'

Domizzi 61' kar.

 

Skład: Szczęsny, Ansaldi, Vermaelen, Mertersacker, Sagna, Song, Ramsey, Arteta, Miyaichi, Gervinho, Arshavin

 

Zmiany:

< - Sagna

-> Andre Santos

<- Miyaichi

-> Arnautovic

 

MOM: Arshavin 8.8

 

 

Notka: W 40 minucie wydawało się, że druga połowa będzie już tylko formalnością, ale po straconej bramce zrobiło się bardzo nerwowo. Póki nie popełnialiśmy błędów nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Po rzucie karnym nastąpiła lawina błędów, która mogła nas wyeliminować z Ligi Mistrzów. Finalnie dowozimy taki rezultat do końca, który premiuje nas awansem do fazy grupowej.

 

Info:

- Theo Walcott kontuzjowany - jego rozbrat z futbolem będzie trwał od 4 do 5 tyg.

- Udało nam się pozyskać nowego zawodnika! Do naszego klubu dołączył piłkarz francuskiego Sochaux, Marvin Martin!

- Do swojego macierzystego klubu powrócił Yossi Benayoun, który nie znalazł uznania w moich oczach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...