Skocz do zawartości

Odbudowa od Podstaw [FM 2012]


Rekomendowane odpowiedzi

Przydał by się jeszcze jeden dział w "Karierach". Każdy by startował od działu "Brudnopis" i jeśli po 10 postach autora wynikało by, że ma jakieś względne pojęcie o naszym rodowitym języku, to awansował by do działu "Kariery". A takie opki jak np. Ten, zostawały by w dziale brudnopis :) Bo tak to, wiele opowiadań zostaje "przygniecionych" przez takie (bez obrazy) gnioty.

Popraw się. Nie masz w Wordzie czy OO zaznaczonej opcji żeby podkreślał błędy językowe?

Odnośnik do komentarza

Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół z Gdańska. Ten mecz był dla mojej Korony bardzo ważny, ponieważ, pierwszy mecz przegraliśmy sromotnie i bez blasku. Lechia miała ten sam problem, ponieważ przegrała z Ruchem Chorzów. Mecz o życie wydawałoby się przed meczem. Obie drużyny tak jak się spodziewałem wyszły umotywowane na ten mecz. Zrobiłem kilka eksperymentów z taktyką, mam nadzieję, że na plus. Już w piątej minucie Hazel i Augustin rozegrali świetną akcję dwójkową, lecz bez powodzenia. Trzy minuty później także ta wcześniej wspomniana dwójka przeprowadziła akcje, ale niestety znowu pech, W czternastej minucie tak niewiele brakowało świetną techniką popisał się Rasiak, który kiwną Kozansa, lecz zabrakło znowu szczęścia piłka uderzyła w poprzeczkę. Do końca połowy dominowaliśmy, co chwilę była jakaś akcja, lecz liczą się gole, których w pierwszej połowie zabrakło, wynik do przerwy remisowy. W drugiej połowie już musiały paść bramki pięć minut po gwizdku Augustin mógł dać prowadzenie, lecz piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką. W 57 minucie kapitalnie rzut rożny wykonał Tudor podał do Vukovicia ten doskonale głową podał do Stano, a Pavol piłkę głową skierował do siatki. Lecz już dwie minuty później wyrównanie dla Lechii dał Vucko, i mamy remis. Mamy już 73 minutę meczu centra Hazela a tam już szczupakiem Grzegorz Rasiak wpakował piłkę do bramki. Już pod koniec meczu Jakub Bąk przeszedł z piłką pół boiska, potem doskonale podał do Rasiaka, a ten potwierdził, że jest napastnikiem światowej klasy strzelając drugiego gola, więcej goli już nie padło wynik 3: 1 jestem bardzo zadowolony z drużyny, ponieważ pokazała dobry i dojrzały futbol.

 

[T-Mobile Ekstraklasa] 2 kolejka

Korona Kielce (3-1) Lechia Gdańsk

( Stano 57 , Rasiak 73 ,89 - Vucko 59 )

 

Do połowy : (0:0)

 

MoM:Grzegorz Rasiak (8.8)

 

SKŁAD:

Scheilinger - Tudor ,Stano ,Hernani ,Lisowski -Jovanović ,Hazel ,Vuković -Sosin (55 Apkhazava) , Rasiak , Augustin (74 Bąk)

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nabijam komentarz, ale Debrecen dobrze prawi. Miarą popularności opka wciąż jest ilość czytających i komentarzy, ciężko o to zadbać, gdy opowiadanie jest przygniatane przez wypisywanie w innym zachęt do korzystania z zasad tworzenia zdania po polsku :<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...