Skocz do zawartości

Odbudowa od Podstaw [FM 2012]


Rekomendowane odpowiedzi

No i właśnie super sprawdzian dla Korony mecz Korona Kielce and Anderlecht Bruksela ,biletów już nie ma stadion pełny a więc zaczynamy ,zobaczymy jak się Koronka spiszę na tle mistrza Belgi.

 

A tuż przed meczem Jakub Bąk podpisał nowy kontrak obowiązujący do 2014 roku

 

[Towarzyski] Arena Kielce 2.8.2011

 

Korona Kielce (1-2) Anderlecht Bruksela

 

( Korzym (3) ) - ( Chatelle (42) , Milan Jovanocić (70) )

 

MoM: Thomas Chatelle

 

SKŁAD:

 

Schleinger-Wysocki (Lisowski 71) ,Stano ,Hernani ,Tudor -Vukovic ,Hanzel (Zganiacz 58) -Korzym , Łobodziński -Kuswik (Apkhazava 87) , Rasiak (Augustin 71)

 

Po meczu i tak byłem zadowolony jak nie z wyniku to z gry przeważaliśmy przez większość spotkania ,stwarzaliśmy sytuacje ale no niestety tak bywa ,w 3 minucie Kusik doskonale podał do Korzyma a on hukną jak z armaty i było 1:0 ,lecz szykość Suareza który wyprzedził Tudora i doskonałe podonie do Chatelle dało wyrównanie tuż przed przerwą ,obie drużyny stważały sytuacje 59 minucie z lini bramkowej piłkę wybił Stano ,lecz jednak w 70 Anderlecht zdołał zdobyć bramkę po błędzie Wysockiego który niedokładnie podał do znanego z występów z Liverpoolu Marko Jovanovićie a ten tak hukną że młody Węgier stojący w bramce Korony nie miał nic do powiedzenia ,W 79 minucie meczu mógł być remis mógłby gdybu Augustin trafił na pustą bramkę .Mimo tego z wyniku też jestem zadowolony Anderlecht potraktował nas poważnie i wystawił 1 skład .

Odnośnik do komentarza

1.08.2011

Podczas spotkania drużyny zrobiliśmy głosowanie na kapitana zespołu większością wygrał Kamil Kuzera który wyprzedził Tomka Lisowskiego .

 

3.08.2011

 

Wpłyneło do nas powołanie dla Iakoba Apkhazavy do reprezentacji Gruzji U-21 ,Gratuluje Iakobowi poniewasz zasłużył na to swoją ciężką pracą.

 

 

5.08.2011

 

źnym wieczorem zakontraktowaliśmy młodziana z Elany Toruń ,Rafała Wieckowskiego za 18 tys ,chłopak z naprawdę dużym potencjałem ,a godzinę później przyjechał prosto z Kluczborka Sebastian Letocha i podpisał 4 letni kontrakt .

 

6.08.2011

 

A żyby tego było mało to zakontaktowałem wychowanka Rakowa Częstochowa ,Oskara Czyża .

 

6.08.2011 Arena Kielc

 

Korona Kielce (6-0) MKS Myszków

 

(Wojciech Łobodziński (4) ,Maciej Korzym (29) ,Artus Juszczak sam (42) ,Pavol Stano (62) ,Bartosz Papka (78) ,Hernani (83)

 

Mom:Maciej Korzym (9.2)

 

Cuż tu wiele pisać ,wynik mówi wszystko ,dobry prognostyk przed sezonem ,już za 5 dni prezentacja zespołu i transferów .

 

W meczu o Superpuchar Polski po rzutach karnych wygrała Wisła Kraków ,Ale i tak wielkie brawa dla Legii która do 60 minuty przegrywała już 2:0 ,lecz podniosła się i strzeliła dwie bramki.

 

9.08.2011

 

Pierwsza kolejka Młodej Ekstraklasy gdzie nasze młode wilki podejmowały jeden z najlepszych zespołów Zagłębie Lubin ,Tu po golu Mateusza Jańca zwyciężyła złocisto-krwista ekipa 1:0 ,graczem meczu został Adrian Bednarski.

Odnośnik do komentarza

11.08.2011

 

I zaczeło się oficjalna prezentacja nowego zespołu.

 

Na początku odbył się sparing z drużyną ME ,wynik bez problemu 6:0 ,a każdy pewnie pamięta pierwszy mecz wygrany ledwo 1:0 ,jest wielki progres.

 

Transfery do klubu:

 

Grzegorz Rasiak 32 lata (wolny transfer)

Wojciech Łobodziński 28 lat ( wolny transfer)

Michai Tudor 27 lat ( 10tys) z Petrolul

Radoslav Augustin 24 lata (2tys) z Slovan Bratyslava

Przemysław Wysocki 22 lata (4tys) z Legia Warszawa

Łukasz Hanzel 24 lata (100 tys) z Zagłębie Lubin

Grzegorz Kuzwik 22 lata (95 tys) z GKS Bełchatów

Olexiy Shram 24 lata (wolny transfer)

Mariusz Zganiacz 27 lat (30 tys) z Piasta Gliwice

Gorgy Scheilinger 21 lat (14 tys) z MTK Budapeszt

Iakob Apkhazava 20 lat (wolny transfer)

 

Odeszli:

 

Łukasz Maliszewski do Miedzi Legnica

Grzegorz Lech do Olimpii Grudziąc

Wojciech Małecki do Polonii Warszawa

Tadas Kijanskas do Liteksu Lovech

Łukasz Cichos do Bogdanki Łęczna

Artur Lenartowski do wolny transfer

Krzysztof Pilarz do wolny transfer

Piort Gawęcki do wolny transfer

Michał Zieliński do wolny transfer

Bartłomiej Strzębicki do wolny transfer

 

 

Tu dużym wzmocnieniem jest kupienie Grzegorza Rasiaka ,to świetnej klasy napastnik ,do podawania kupiłem Łukasza Hazela drogi ale solidny.

Odnośnik do komentarza

Wyniki sparingów:

 

KORONA (1:0) KORONA ME

KORONA (1:0) Mjallby AIF

KORONA (4:1) Pogoń Staszów

KORONA (3:1) Sandecja Nowy Sącz

KORONA (3:0) Łysica Bodzentyn

KORONA (4:1) Lwów

KORONA (3:0) Sparta Roterdam

KORONA (1:2) Anderlecht Bruksela

KORONA (6:0) MKS Myszków

KORONA (6:0) Korona ME

 

Wyniki powiewają optymizmem bilans 9 wygranych jedna porażka ,graliśmy ze słabymi zespołami ,ale także naprawdę mocnym np.Anderlecht ,Sparta Roterdam .Bilnas Bramek 22 strzelone 5 straconych .

 

Najlepszy Zawodnik:Maciej Korzym (8,90)

Najlepszy Strzelec :Grzegorz Rasiak (5)

Największe zaskoczenie : Grzegorz Kuswik (7,40)

Najlepiej Asystujący : Łukasz Hazel (9)

Największe rozczarowanie : Wojciech Łobodziński (6,35)

Odnośnik do komentarza

Walnął Cię ktoś kiedyś słownikiem? Jeśli nie to z chęcią mogę być pierwszy. Pujdę ?!?! Aha i skoro wziąłeś się za opisywanie z fabułą (choć szczerzę się dziwię, bo motyw piłkarza kaleki był poruszany tysiące razy), bez matury nie ma licencji managera, a maturę zdaje się mając 18-19 lat, w pierwszym poście napisałeś że masz 17...

Odnośnik do komentarza

Bramkarze:

 

Zbigniew Małkowski

Gorgy Scheilinger

Olexiy Shram

 

Obrona:

Przemysław Wysocki

Michai Tudor

Hernani

Pavol Stano

Piotr Malarczyk

Tomasz Lisowski

Kamil Kuzera

Krzysztof Kiercz

 

Pomocnicy:

 

Aleksandar Vukovic

Vlastimir Jovanovic

Łukasz Hazel

Mariusz Zganiacz

Bartłomiej Michalski

Paweł Kaczmarek

Paweł Sobolewski

Wojciech Łobodziński

Jacek Kiełb

 

Napastnicy:

 

Grzegorz Rasiak

Maciej Korzym

Grzegorz Kuswik

Iakob Apkhazava

Radoslav Augustin

Jakub Bąk

 

Jest solidny kolektyw ,skład ma solidnych wyjadaczy jak np:Grzesiek Rasiak ,oraz młode talenty jak np:Kuba Bąk ,solidnie wzmocniłem Atak oraz Obsade bramki bo to pozostawiało wiele do życzenia.

 

 

-A teraz wywiad z managerem Kieleckiej Drużyny z Krzyśkiem

-(Redaktor) Czy jest pan zadowolony ze składu który pan posiada

-No jasne ,mamy skład na wywalczenie mistrzostwa Polski

-mistrzostwa ?

-Tak ! ,wątpi pan ?

-Ale wie pan porównując Lecha lub Legie do Korony mamy różnice

-No tak ,ale wie pan nazwiska nie grają

-A co z transferami będą jeszcze jakieś

-Prawdopodobnie kupimy jeszcze jakiegoś obrońce do uzupełnienia

-A co z Łukaszem Sosinem ?

-Nie dogadaliśmy się z jego klubem , my chcieliśmy wypożyczenia na 6 miesięcy z opcją kupienia za 60 tys ,oni odrazu 60 tys chcieli

-Ale sprawa jeszcze otwarta ?

-Tak ,Łukasz jest świetnym piłkarzem i bardzo chciał bym go mieć u siebie

-Dobrze to przejdzmy do przygotowań ,wyniki sparingów są piorunujące ,prawda

-No tak wszystkie mecze na plus ,zawsze bramki i solidna gra

-Na plus ,z Anderlechtem przegraliście przecież 1:2

-Ale z gry byliśmy lepsi ,w sparingach nie ważny jest wynik tylko gra

-Już za 5 dni inauguracja nowego sezonu i mecz z Górnikiem Zabrze ,jak pan myśli dacie radę

-No jasne ! ,co to za pytanie

-Więc to by było na tyle ,dowidzenia i powodzenia w lidzie

-Dziękuję ,do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

-Tak ! ,wątpi pan ?

-No jasne ! ,co to za pytanie

 

Brak jakiejkolwiek znajomości interpunkcji, ortografii i składni. Wrzuć to chociaż do worda i popraw błędy, bo tragicznie się to czyta.

 

Trochę wyobrazni ,a tak wogóle to tam jest mały błąd bo powinno był nie Sierpień 2010 tylko Maj 2011 ,po roku od zdarzenia z nogą i wtedy już mam 18 ,ale co to zmieni polecił mnie Abramovicz

 

Nie tylko polecił, ale także kupił wszystkie papiery? :))

 

Jeśli masz 18 lat, to czarno widzę Twoją maturę z języka polskiego i przyszłą karierę menadżera w realu :D

Odnośnik do komentarza

z wordem to dobry pomysł tak będę robił , o maturkę się nie boję mam papierek że mam dyslekcjię czy coś takiego ,co do kariery

Managera ,dlaczego tak sądzisz

 

Emocję sięgają zenitu ,już jutro Korona Kielce będzie podejmować Górnik Zabrze ,bukmacherzy są za Górnikiem ,za każdą postawioną złotówkę możemy wygrać 2 zł ,natomiast złotówka na Koronę to 3.20 zł .Pogoda będzie ładna około 20 stopni to na pewno zwabi kibiców na stadion przy ulicy ul. Roosevelta.

Odnośnik do komentarza

Piszesz masakrycznie, dużo błędów...

 

-daj mi spokuj przecież nie będę biegał

 

 

Podczas wakacji w Anglii poszliśmy z kolegą na dzień kibica w Chelsea London obejżałem meczyk jak to Chelsea ogrywa zespół rezerw podczas meczu płakałem ponieważ ja też mogłem być tak i grać razem z nimi a równo z tym wspominałem 13 lipca po meczu był dla kibiców konkurs żonglerki , powiedziałem do kolegi że pujdę .

 

 

-OK ale mnie tu niebyło - ma być nie było

 

 

Niektóży robili po 100 a nawet 200 , ja byłem na końcu 241 tyle musiałem zrobić żeby wygrać

Serce stawało się coraz większe ale dałem radę 264 taki mój wynik , Jest wygrałem byłem wniebowzięty /

 

 

ale dałem radę 264 taki mój wynik , Jest wygrałem byłem wniebowzięty /
- przecinek a później duża litera ?!

 

Popraw się ;)

Odnośnik do komentarza

Tragedia ,zespół który zaskakiwał w sparingach ,w meczu nie istniał już w 14 minucie Aleksander Kwiek skierował piłkę do siatki ,mimo straty bramki zespół nie zaczął grać lepiej ,wręcz przeciwnie ,niedokładność, błędy w obronie taka była pierwsza połowa ,co doskonale w 33 minucie wykorzystał Marcin Wodecki strzelając bramkę na 2:0 .Druga połowa zaczęła się imponująco ,dużo akcji ze strony Korony jednak brak skuteczności ,a że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić to w 78 minucie Kwiek strzelił swojego drugiego gola .Na otarcie łez Iakob Apkhazava strzelił w doliczonym czasie gry bramkę honorową. Nie tak miało być ,czyżby czekała nas walka o utrzymanie zamiast o mistrza.

 

 

[T-Mobile Ekstraklasa] 1.kolejka

Stadion im Ernesta Pohla

 

Korona Kielce (1-3) Górnik Zabrze

(Apkhazava (90+1) - Kwiek ( 14 , 78 ) , Wodecki (33)

 

Wynik do przerwy : (0-2)

MoM:Aleksander Kwiek (9.3)

MoK: Iakob Apkhazava (7.1)

 

SKŁAD:

 

Scheilinger-Wysocki (Lisowski 60) ,Hernani ,Stano ,Tudor -Hanzel ,Vukovic (Zganiacz 45) - Korzym ,Łobodziński - Kuswik (Apkhazava 80) , Rasiak

 

 

Odnośnik do komentarza

Kibice jednak na pocieszenie dostali Łukasza Sosina który zasilił Kielecki Zespół .

 

W innych spotkaniach:

 

Podbeskidzie (0:2) Cracovia [Niedzielan (2)]

Jagiellonia (2:1) Polonia Wa-wa [Korfamata ,Jodłowiec (sam) – Schrembri]

ŁKS Łódz (1:3) Śląsk Wrocław [Kaczmarek-Voskamp , Diaz (2)]

Wisła (1:1) GKS Bełchatów [Limatina – Nowak]

Zagłębie (1:1) Widzew [Traore – Madera]

Lechia (0:1) Ruch [Grzyb]

Legia (2:1) Lech [Gol ,Radović - Hernandez]

 

I przed nami mecz z Lechia Gdańsk trzeba wyjść z dołka i odnieść pewne zwycięstwo na Arenie Kielc

 

Korona (2.50) - Lechia (2.65)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...