Skocz do zawartości

polak potrafi.. olee !


velloci

Rekomendowane odpowiedzi

**18.10.2011**

Całą noc nie spałem, denerwowałem się bo grałem z.. Realem Madryt... Jose Mourinho, Cristiano Ronaldo, Iker Casillas, 510 mln euro dochodów rocznie, z kim ja gram?! - pytałem się SAMEGO SIEBIE! - odbijało mi, gadałem cała noc sam ze sobą! No ale, Wy byście się nie denerwowali? Gadałem dzień wcześniej z Maćkiem Skorżą i żartowaliśmy sobie, że muszę Clebera sobie pożyczyć na mecz, bo to on właśnie strzelił bramkę Barcelonie i Wisełka wygrała. A Real jest słabszą drużyna od Barcelony, dlatego by strzelił 2 bramki :) No nic musiałem stanąć obok Jose Mourinho, i przybić mu "piątkę". Zastanawiałem się tylko czy Jose nie zagra rezerwami, i w tym tkwiła cała filozofia... dlatego zagrałem 4-6-0

 

Wisła Kraków - Real Madryt, UCL
skład:Leciejewski-Wasilewski,Celeban,Jodłowiec,Brożek-Kupisz,Mila,Sobolewski,Garguła,Wilk,Małecki.
Wynik:0:3
Bramki:brak.

 

Przegrana w wielkim stylu, powiem inaczej "KUR.. ma..." sędzia nie odgwizdał nam w 2 min. meczu karnego! to co sędzia Bleckere zrobił, załamany byłem, wygrywać już w 2 min meczu z Realem Madryt? Królewskimi?! To by było za piękne! Wtedy to ja mówiłem "porque Bleckere!" "porque" !!

Jose się uśmiechał i mówił mi po meczu, karny był i nawet czerwona kartka dla PEPE powinna być, no ale co miałem później zrobić? - Pogratulowałem mu i tyle.

 

XIII kolejka - 23.10.2011
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
skład:Kurto-Wasilewski,Gogol,Jodłowiec,Brożek-Mila,Sobolewski-Małecki,Kupisz-Karlowicz,Urygra
Wynik:0:4
Bramki:Jodłowiec x2, Małecki x2

 

Puchar Polski - 26.10.2011
Wisła Kraków - Dolcan Ząbki
skład:Kurto-Lamey,Gogol,Jodłowiec,Wasilewski-Ma.Mak,Garguła-Małecki,Wodecki-Karlowicz,Mi.Mak
Wynik:4:2
Bramki:Madera,Jodłowiec,Garguła,Mi.Mak

 

Puchar Polski skład - rezerwowy, ostatnią szansę dałem Gargule, i wiem że ten chłopak mimo że strzelił bramkę więcej u mnie nie zagra i zostanie przesunięty do rezerw. Fatalna postawa jego, zlekceważył rywala wiele nie dokładnych błędów i chyba się pożegnamy po sezonie dopiero ponieważ muszę mieć jakąś alternatywę gdyby kontuzje się pojawiły.

Odnośnik do komentarza

**27.10.2011**

Spotkanie zarządu, pare osób miał do mnie zastrzeżenia więc spokojnie odpowiadałem na pytania. :

 

-Cupiał: Witam na spotkaniu, Radzio jest do dyspozycji proszę o pytania i zastrzeżenia.

 

-Basałaj: Nie podoba mi się styl jakim gramy, z takim przeciwnikiem jak Dolcan powinno się skończyć przynajmniej 5-0!

 

-Radek: Panie Bogdanie, moja drużyna ma prosty cel gra środkiem i rzucanie na szybkich bocznych pomocników którzy ścinają i podają do napastników lub sami wykańczają akcję.

 

-Basałaj: Dobrze, średnia 2 bramki na mecz, ale co z defensywą?

 

-Radek: Źle poukładałem obronę przed sezonem, potrzebne będą mi transfery lewego obrońcy i środkowego.

 

-Basałaj: Wasilewski - Anderlecht(44tyś zł miesięcznie), Brożek(27tyś zł miesięcznie), Celeban(18tyś zł miesięcznie) i Pan chce wzmocnienia? To samo grajki powinni być!

 

-Radek: Rozumiem, dlatego odejdzie Garguła, Wodecki i Brud ponieważ nie widzę ich w przyszłośći mojej filozofii.

 

-Basałaj i Cupiał: Dobrze, sprzedajesz ich za łączną sumę 2 mln zł a my kupimy Ci 2 obrońców, maksymalnie możesz wydać 10 mln zł.

 

-Radek: Okej, zgadzam się na taki warunek.

 

-Jarosz: Teraz gramy z Jagiellonią, później Real Madryt, jak widzisz naszą przyszłość w LM?

 

-Radek: Nie Liga Mistrzów, a Liga Europejska, taki mam cel 1/16 ucieszy mnie i kibiców Wisełki, przynajmniej z tego 3 miejsca wyjść kosztem Szachtaru lub Ajaxu Amsterdam.

 

-Moskal: Dobra koniec spotkania, leciemy na trening Radzio, do zobaczenia.

 

Radek: Do zobacznie, miłego dnia.

 

-Cupiał and Ekipa : Cześć, trzymaj się.

 

Nie odpowiedziałem na wszystkie pytania ponieważ nie było czasu, trening ważniejszy, a na tym treningu mieliśmy zagrać gierke wewnętrzną, bardzo dobrze pokazał się Lamey, ale ja nie ulegne POLSKA i KOMUNIKACJA! grasz w Polskim klubie? będziesz Polakiem, grasz w Hiszpańskim klubie? będziesz Hiszpanem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...