Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Kowal.

Rekomendowane odpowiedzi

To zaczynamy... W tym sezonie cel jaki przed sobą postawiłem to Mistrzostwo Polski dzięki czemu na transfery dostalem 423 tyś zł zaś budżet płacowy wynosić będzie 375 tyś zł. Widać władze nie rozpieszczają nas i ciężko będzie o poważne wzmocnienia.

 

Nasz aktualny skład:

 

Bramkarze

 

Dusan Kuciak

Jakub Szumski

Wojciech Skaba

 

Obrońcy

 

Artur Jędrzejczyk

Michał Żewłakow

Marcin Komorowski

Dickson Choto [KONTUZJA]

Inaki Astiz

Jakub Rzezniczak

Jakub Wawrzyniak

Tomasz Kiełbowicz

Ivica Vrdoljak

 

Pomocnicy

 

Ivica Vrdoljak

Moshe Ohayon

Ariel Borysiuk

Janusz Gol

Miroslav Radović

Rafał Wolski

Manu

Maciej Rybus

Michał Żyro

 

Napastnicy

 

Michał Hubnik [KONTUZJA]

Michał Kucharczyk

Danijel Ljuboja

 

Drugiego dnia mojej pracy złożyłem już pierwszą ofertę. Dotyczyła ona Łukasza Wrońskiego z GKS Bełchatów, naprawdę niezły z niego talent a ma tylko 17 lat. Gra na pozycji Lewego, Prawego pomocnika ofensywnego oraz na napadzie.

Dwa dni póżniej dostałem odzew od działacy Bełchatowian. Zgodzili się. W sumie nic dziwnego, daliśmy pokaźną sumę o wartości 5,5 mln zł co jest rekordem transferowym w Legii. Liczę że pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto i ten piłkarz poprowadzi nas do suckesów.

 

Sparingi

23.6.2011 Legia Warszawa - Legia II Warszawa 3:0

25.6.2011 Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 0:2

29.6.2011 Triglav - Legia Warszawa 0:2

2.8.2011 Celje - Legia Warszawa 0:2

4.7.2011 Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0:5

12.7.2011 Spartak Warna - Legia Warszawa 0:10

 

15 Lipca odbyło się losowanie 3 rundy eliminacji Ligi Europy. Moja drużyna wylosowała zwycięzce z meczu Nacional de Madeira - Vojvodina. Moim zdaniem obie drużyny jak najbardziej w zasięgu. Pierwszy mecz rozegramy na wyjezdzie.

 

16.07.2011 Superpuchar Polski, Pepsi Arena.

Legia Warszawa - Wisła Kraków

 

Kuciak - Rzezniczak, Zewlakow, Astiz, Wawrzyniak - Vrdoljak, Borysiuk, Żyro, Radović - Ljuboja, Kucharczyk.

 

To jest prawdziwy sprawdzian mojej drużyny przed pierwszymi potyczkami w lidze europy. Ja preferuję ofensywną piłkę dlatego też wyszliśmy w taktyce z dwoma napastnikami i skrzydłowymi włączającymi się do ataku. Czternasta minuta piękna akcja duetu Radović - Ljuboja. Miro oddaje strzał, lecz minimalnie obok bramki. Sędzia ch**! W 24min wyrzuca z placu gry Michała Żewłakowa. Totalnie nie wiem gdzie on widział faul. Mimo że gramy w 10, mimo że Ljuboja słabo strzela głową to właśnie on zdobywa bramkę z rzutu rożnego 1:0. Zasłużenie prowadzimy do przerwy, Wisła ani razu nie zagroziła bramce Kuciaka. Bardzo groźne mamy wrzutki, Komorowski główką w poprzeczke. Chwila po tym kolejna wrzutka i tym razem Żyro zdobywa gola na 2:0, oczywiście głową 2:0. Ljuboja wychodzi sam na sam z Pareiko, wszyscy już cieszą się z gola lecz on trafia tylko w słupek. Ljuboja!? Co on najlepszego robi. Tym razem na pustą nie trafił, jedynie poprzeczka. Mecz zakończony zwycięstwem 2:0. Bardzo przyjemna wygrana tym bardziej że graliśmy w osłabieniu. Powiem tylko: Puchar jest nasz lalalalalalala!

 

28.07.2011 Liga Europejska 3 Runda

Nacional de Madeira - Legia Warszawa

 

Kuciak - Rzezniczak, Zewlakow, Astiz, Wawrzyniak - Vrdoljak, Borysiuk, Żyro, Radović - Ljuboja, Kucharczyk.

 

Gramy dokładnie tym samym ustawieniem co w superpucharze z Wisłą, bo skoro z mistrzem polski w 10 potrafiliśmy wygrać to czemu nie z Nacionalem? Na wyjazdowym meczu wspiera nas 750 kibiców z Warszawy. Nacional od początku próbuje nas zepchnąć do obrony. Bardzo ładna akcja serbów, Radović wrzuca a Ljuboja znów głową strzela i goool! Radović indywidualna akcja... ależ blisko bramki, minimalnie obok słupka. Bramkarz Nacionalu wybija piłkę, jeden z piłkarzy ją trącił i sam na sam wyszedł Barcelos. Ominął Kuciaka i strzelił na pustą bramkę. Wynik 1:1. Co za sędzia ;o Żyro wychodzi sam na sam, zostaje sfualowany od tyłu i sędzia daje TYLKO żółtą kartkę! Znów znany duet! Tym razem gola zdoybwa Mirooo Radović. 1:2. Niestety... Pierwsza akcja Nacionalu w drugiej połowie i zdobywają bramkę która daje remis... Szybki cios gospodarzy i niestety przegrywamy 3:2. Ja pierdoole! Sędzia jakiś pojebany na maxa... Daje nam za nic czerwoną kartkę, ale jak oni dwa razy sfaulowali zawodnika wychodzącego sam na sam pokazał tylko żółtą. Pogrążeni zachowaniem sędziego tracimy czwartą bramkę 4:2. Ależ szybka nasza odpowiedź. Od środka zdobywamy gola 4:3. No i mści się to na nas. Nacional dokładnie taką samą bramkę zdobywa 5:3. W końcu! Nacional w 10 czerwona kartka. Karny dla nas! Komorowski go wykorzystuje i mamy 5:4. Te emocjonujące spotkanie kończy się wynikiem 5:4 dla gospodarzy. Teoretycznie wynik dobry lecz po przebiegu remis byłby bardziej zasłużony. Na Łazienkowskiej muimy powalczyć o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...