Skocz do zawartości

Veni, vidi...vici?


Conjure

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie: Październik

 

Bilans: 3-2-1

Najlepszy Strzelec: Giuly - 3 gole

 

 

TABELA -> http://zapodaj.net/9...0ef935.png.html

 

 

Piłkarz Miesiąca Ligue 1 - Marvin Martin

 

 

 

Liga hiszpańska -> http://zapodaj.net/8...1e0762.png.html

 

 

Liga Polska -> http://zapodaj.net/8...ba8ca8.png.html

 

 

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania

2. Holandia

3. Niemcy

19. Francja

...

67. Polska

Odnośnik do komentarza

Na początek miesiąca rozgrywamy mecz w lidze europejskiej. Podejmujemy u siebie Spartak Moskwa. Wypadałoby wykorzystać handicap w postaci swojego boiska i licznie zgromadzonych kibiców. Początek był obiecujący. Siedem minut po pierwszym gwizdku, bramkę zdobywa Marvin Martin i wychodzimy na prowadzenie. Niestety nie było nam dane długo cieszyć się z prowadzenia. W 17 minucie do remisu doprowadza Sharbini i wynik znów jest sprawą otwartą. Do przerwy przeprowadzaliśmy kilka składnych akcji, które mogły się podobać, ale wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie, gra wyraźnie się zaostrzyła. Dużo fauli, żółtych kartek. Piłkarze przestali nad sobą panować. W 72 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Martin, a zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Bakambu i wyprowadza nasz zespół na prowadzenia. Nasza radość trwała niecałe 5 minut, kiedy to wyrównali goście. Byłem wściekły. Moi piłkarze stanęli i patrzyli jak Rusek pakuje im piłkę do bramki. BRak mi słów. Mogliśmy odskoczyć i być prawie pewni awansu, a tak walka będzie toczyć się do ostatniego spotkania.

 

Sochaux: Richert - Mikari, Brechet, Perquis, Corchia - Gily, Carlao, Marin, Boudebouz - Gudjohnsen, Bakambu

Zmiany: Anin, Roudet, Boutin

 

4.11.2010 - Liga Europejska - 4/6

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 15063

 

FC Sochaux 2:2 Spartak Moskwa

7' - Marin

17' - Sharbini

72' - Bakambu

77' - Laptev

 

MoM: Boudebouz [7.4]

 

 


 

Czas wrócić na ligowe podwórko. Tym razem przyszło nam zmierzyć się z Ajaccio. Był to mecz bez historii. Miażdżąca przewaga naszego zespołu i spokojne zwycięstwo. Fantastycznie zagrała defensywa. Czapki z głów dla Perquisa i spółki. Złą wiadomością jest kontuzja Richerta, który złamał palec i pauzować będzie 5 tygodni.

 

Sochaux: Richert - Mikari, Brechet, Perquis, Corchia - Roudet, Anin, Marin, Boudebouz - Gudjohnsen, Bakambu

Zmiany: Carlao, Nogueira, Sauget

 

7.11.2010 - Ligue1 - 12/38

Stadion: Stade Francois Coty

Widzów: 2933

 

[19.]Ajaccio 0:1 FC Sochaux[1.]

11' - Gudjohnsen

 

MoM: Perquis [9.0]

Odnośnik do komentarza

Rozgrywamy trzecie spotkanie w ciągu 7 dni. Terminarz nie był dla nas łaskawy. Zawodnicy czują w nogach dwa wcześniejsze mecze. Teraz przyszło nam mierzyć się na wyjeździe z Lorient. Cóż mogę powiedzieć o tym spotkaniu. Mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy. Gospodarze zniszczyli nas w ciągu 5 minut. Mam nadzieje, że kolejne takie spotkanie nie będzie miało miejsca. Pierwsza ligowa porażka stała się faktem. Sen nie mógł trwać wiecznie. Ciągle zajmujemy 1 miejsce w tabeli. Oby jak najdłużej.

 

Sochaux: Cros - Sauget, Brechet©, Perquis, Corchia - Boudebouz, Anin, Martin, Roudet - Gudjohnsen, Bakambu

Zmiany: Carlao, Nogueira, Privat

 

 

10.11.2010 - Ligue 1 - 13/38

Stadion: Stade Yves Allainmat

Widzów: 13453

 

[7.]FC Lorient 2:0 FC Sochaux[1.]

15' - Aliadiere

19' - Kitambala

 

MoM: Bourillon [8.4]

 

 


 

 

Kolejne spotkanie rozgrywaliśmy na własnych "śmieciach". Tym razem gościliśmy Toulouse. Postanowiłem, że kilku przemęczonych graczy musi odpocząć. Na mecz nie zostali powołani: Giuly, Boudebouz, Bakambu. Na ławce natomiast usiedli: Martin, Perquis, Corchia. W 3 minucie spotkania nasze braki pokazuje Braaten i przegrywamy 1-0. W naszej grze było widać brak podstawowych zawodników. W 24 minucie na domiar złego kontuzji doznaje Nogueira. Na jego miejsce wchodzi Corchia. Nie tak miał wyglądać ten mecz. Ciąglę nie potrafimy stworzyć jakiejś dobrej okazji pod bramką rywali. Gramy totalny piach...Po przerwie wpuściłem Martina żeby popisał się kilkoma dobrymi podaniami. Może wtedy coś z tego będzie. 78 minuta, kolejna kontuzja w zespole. Boisko musi opuścić Sauget. Jestem załamany. W jednym meczu tracimy 2 zawodników...Jeszcze troche i będziemy mogli nakręcić swój własny "szpital na peryferiach". W doliczonym czasie gry, w polu karnym miesza się Davies, jakimś cudem wystawia piłkę do Carlao, a ten dosłownie wbiega z nią do bramki. Mamy remis...po fatalnej grze i miażdżącej przewadze rywali.

 

Sochaux: Cros - Mikari, Brechet©, Mouyokolo, Sauget - Nogueira, Roudet, Carlao, Martin - Butin, Gudjohnsen

Zmiany: Corchia, Martin, Davies

 

13.11.2010 - Ligue 1 - 14/38

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 15612

 

[1.]FC Sochaux 1:1 Toulouse[7.]

3' - Braaten

94' - Carlao

 

MoM: Sauget [7.8]

Odnośnik do komentarza

Tydzień później gramy u siebie z Evian. W 19 minucie bramkę strzela Jerome Leroy. Do przerwy nie udaje nam się sforsować defensywy rywali. Po gwizdku sędziego, oznaczającego rozpoczęcie drugiej połowy, przechodzimy do ataku. Liczne próby moich zawodników mają finał w 57 minucie. Pięknym lobem popisuje się Gudjohnsen i doprowadzamy do remisu. Nasz zespół wiedział, że z takimi zespołami należy wygrywać, więc nie składał broni. Kwadrans przed końcem świetnym prostopadłym podaniem popisuje się Martin, a bramkę strzela Bakambu. Do końca meczu wynik się nie zmienił i zdobywamy kolejne 3 punkty!

 

Sochaux: Cros - Mikari, Brechet©, Perquis, Corchia - Boudebouz, Martin, Carlao, Roudet - Bakambu, Gudjohsnen

Zmiany: Davies

 

20.11.2010 - Ligue 1 - 15/38

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 19122

 

[1.]FC Sochaux 2:1 TG Evian[19.]

19' - Leroy

57' - Gudjohnsen

75' - Bakambu

 

MoM: Perquis [8.1]

 

 


 

 

Mecz ze Stade Brestois, to kolejny z meczów w którym nie mam nic do zarzucenia swojemu zespołowi. Mądrze w defensywie, skutecznie w ofensywie. Dwie asysty Martina - ten chłopak zasłużył na powołanie! Po jednej bramce Bakambu i Gudjohnsena. Wynik mógł być dużo wyższy. Szczególnie, że w 29 minucie czerwoną kartką ukarany został piłkarz gospodarzy. Zwycięzców się nie sądzi, więc o nic czepiać się nie będę.

 

Sochaux: Cros - Mikari, Perquis©, Peybernes, Corchia - Boudebouz, Martin, Anin, Roudet - Bakambu, Gudjohnsen

Zmiany: Carlao, Poujol, Privat

 

27.11.2010 - Ligue 1 - 16/38

Stadion: Stade Francis le Ble

Widzów: 12074

 

[14.]Stade Brestois 0:2: FC Sochaux[1.]

21' - Bakambu

29' - Kantari czerw/k

31 - Perquis

 

 

MoM: Perquis [8.4]

 

Podsumowanie zrobie razem z grudniowym.

Odnośnik do komentarza

Z racji takiej, że w grze jestem już koło lutego (wciągnęła mnie gra:P) to w grudniu mecze będą w super skrócie :P

 

Pogrom w naszym wykonaniu. Białorusini zostali rozstrzelani. Zostaje tylko, przyklasnąć i powiedzieć: Well done, well done !

 

2.12.2010 - Liga Europejska - 5/6

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 12919

 

FC Sochaux 6:0 BATE Borysów

2' - Bakambu

6' - Martin

31' - Brechet

62' - Privat

75' - Davies

90' - Giuly

 

MoM: Martin [9.2]

 


 

 

Kolejny mecz w którym musimy gonić wynik. Sako wygrywa pojedynek biegowy z Brechetem, mija bramkarza i umieszcza piłkę w naszej bramce. Do przerwy nie zobaczyliśmy więcej bramek. Natomiast tuż po przerwie do akcji wkroczył Bakambu. Mlody napastnik dostał podanie od Martina i było 1-1. Ten sam duet zabłysnął na trzy minuty przed końcem. Martin precyzyjnie podaje, a Bakambu zachowuje zimną krew i daje nam prowadzenie. Kolejne 3 punkty do kolekcji.. Powoli zaczynamy myśleć o mistrzostwie...

 

5.12.2010 - Ligue 1 - 17/38

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 17980

 

[1.]FC Sochaux 2:1 Saint-Etienne[14.]

15' - Sako

46' - Bakambu

87' - Bakambu

 

MoM: Bakambu [8.8]

 


 

Ten mecz chciałbym jak najszybciej wymazać ze swojej pamięci. Nie wiem jak to możliwe, że nie przegraliśmy tej potyczki. Opatrzność boża? Być może...W całym meczu oddaliśmy tylko jeden strzał na bramkę i na dodatek niecelny....brak mi słów... zawodnicy zostali zrugani w szatni. Postanowiłem skorzystać z opcji "suszarka" w stylu Sir Alexa Fergusona. Zobaczymy czy to pomoże i w następnym meczu zagramy lepiej.

 

 

11.12.2010 - Ligue 1 - 18/38

Stadion: Stade de la Route de Lorient

Widzów: 20468

 

[5.]Stade Rennais 0:0 FC Sochaux[1.]

 

MoM: Cros [7.7]

Odnośnik do komentarza

Mecz o być, albo nie być w europejskich pucharach w roku 2011. Tottenham pokazał nam kto tu rządzi. Dominacja absolutna gospodarzy. Przed przerwą huknął z dystansu Huddlestone i powiedzenie "mógłby burzyć mury takimi uderzeniami" miało teraz sens.Do awansu wystarczył nam jeden punkt lub remis/porażka Spartaku. W szatni grobowa cisza, przegrywamy i musimy liczyć na potknięcie Rosjan. Nasz asystent na bieżąco przekazywał nam informacje z Białorusi gdzie rozgrywał się drugi pojedynek w naszej grupie. Na razie jesteśmy w grze! Spartak remisuje z BATE! Zmotywowani wyszliśmy na drugą połowę. Na efekty nie było trzeba długo czekać. Strzelamy bramkę w 49 minucie. Tottenham do końca spotkania próbował nam "wbić" gola, ale Richert był tam, gdzie być powinien. Chwała mu za to.

 

 

16.12.2010 - Liga Europejska - 6/6

Stadion: White Hart Lane

Widzów: 33451

 

Tottenham 1:1 FC Sochaux

45' - Huddlestone

49' - Bakambu

 

MoM: Richert [8.3]

 

 


 

Był to jeden z nudniejszych meczów w naszym wykonaniu. Goście zastosowali znaną w Polsce "obronę Częstochowy" i pierwszą połowę kończymy wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie, dobrze ustawiona defensywa przyjezdnych zaczyna popełniać błędy. Przez gąszcz obrońców przedostaje się Bakambu w 72 minucie i daje nam prowadzenie. Dijon próbował wyrównać, ale z pustego to i Salomon nie naleje. Komplet punktów do kolekcji.

 

 

19.12.2010 - Ligue 1 - 20/38

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 15513

 

 

[1.]FC Sochaux 1:0 Dijon[18.]

72' - Bakambu

 

 

MoM: Poujol [7.7]

Odnośnik do komentarza

Do końca tego sezonu będę robił miesięczne opisy. W nowym sezonie, będę pisał jak do tej pory.

 

Na razie czas na podsumowanie.

 

 

TABELA -> http://zapodaj.net/bd3bf5e52601.png.html

 

Obcokrajowiec Roku - Nene (PSG)

Debiutant Roku - Sertic (Bordeaux)

Najlepszy Zespół - LOSC Lille

 

 

TRANSFERY Z KLUBU:

 

Mikari -> CSKA Moskwa €6 mln

Perquis -> Malaga €5 mln

Duplus -> Norwich €1,7mln

 

 

Czas zacząć rozglądać się za jakimiś wzmocnieniami...

Odnośnik do komentarza

8.1.2011 - Puchar Francji

 

Red Star 93 1:4 FC Sochaux

10' - Giuly

29' - Mete

43' - Bakambu

52' - Mouyokolo

80' - Bakambu

 

MoM: Bakambu [8.8]

 

 

15.1.2011 - Ligue1 [20/38]

 

[8.]Girondins Bordeaux 0:0 FC Sochaux[1.]

 

MoM: Richert [9.1]

 

 

23.1.2011 - Puchar Francji

 

SC Bastia 2:1 FC Sochaux

12' - Privat

72' - Genest

78' - Genest

 

MoM: Genest [8.8]

 

 

29.1.2011 - Ligue 1 [21/38]

 

[1.]FC Sochaux 2:0 LOSC Lille[5.]

29' - Giuly

51' - Yurchenko

 

MoM: Yurchenko [8.3]

 

 

Notes:

 

Plusy:

- 4 punkty z trudnymi przeciwnikami - jeżeli chce się wygrać ligę, to trzeba je zdobywać.

- doskonała dyspozycja naszego bramkarza - jemu zawdzięczam remis z Bordeaux

 

Minusy:

- odpadnięcie z Pucharu Francji

 

 

 

TABELA -> http://zapodaj.net/8...c578eb.png.html

 

Piłkarz Miesiąca Ligue 1 - Teddy Richert

 

 

 

 

TRANSFERY DO KLUBU:

 

Jiri Kladrubsky (Sparta Praga) - €1.2mln

Ismail Aissati (Ajax Amsterdam) - €2.1mln

Vladimir Yurchenko (BATE Borysów) - €250tys.

 

 

TRANSFERY ŚWIAT:

1. Eden Hazard - LOSC Lille -> Manchester United €22.5mln

2. Elijero Elia - HSV -> Inter Mediolan €19.25mln

3. Adam Johnson - Manchester City -> Chelsea Londyn €18.75mln

4. Mattia Cassani - Palermo -> Manchester City €18mln

5. Darijo Srna - Szachtar -> Manchester United €16.75mln

6. Zdravko Kuzmanovic - VFB Stuttgart -> Manchester City €16mln

7. Neven Subotic - Borussia Dortmund -> Manchester City €15.25mln

8. Aaron Lennon - Tottenham -> Manchester City €14.5mln

9. Frederico Balzaretti - Palermo -> Liverpool €13.5mln

10. Eren Derdyiok - Bayer Leverkusen -> Lyon €13.25mln

Odnośnik do komentarza

5.2.2011 - Ligue1 [22/38]

 

[15.]Montpellier 0:1 FC Sochaux[1.]

59' - Aissati

 

MoM: Corchia [8.4]

 

Notes: Kiepski mecz w naszym wykonaniu. Męczyliśmy się okropnie, do tego skuteczność napastników zawodziła. Mam nadzieje, że w następnym meczu będzie lepiej.

 

 

13.2.2011 - Ligue1 [23/38]

 

[1.]FC Sochaux 1:0 AS Nancy[9.]

50' - Maiga

 

MoM: Guy Roland Ndy Assembe [8.3]

 

Notes: Wynik byłby dużo wyższy, gdyby nie fantastyczna postawa bramkarza gości. Nasza dyspozycja ciągle pozostawia wiele do życzenia.

 

 

17.2.2011 - Liga Europejska 1/16 [1/2]

 

FC Sochaux 4:3 Palermo

15' - Maiga

21' - Pastore

51' - Pastore

61' - Maiga

72' - Pastore

75' - Maiga

90' - Migliaccio czerw/k

92' - Martin

 

MoM: Pastore [9.6]

 

Notes: Fantastyczne widowisko. Najlepszy mecz w tym sezonie z udziałem mojego zespołu. Sobie i środowisku piłkarskiemu życzę więcej takich otwartych spotkań jak to. Gratuluje piłkarzom, a kibicom Dziękuje za wspaniały doping. Żeby awansować, w rewanżu nie możemy przegrać.

 

 

20.2.2011 - Ligue1 [23/38]

 

 

[11.]Caen 1:1 FC Sochaux[1.]

23' - Yurchenko

41' - Damari

 

MoM: Richert [7.7]

 

Notes: Przeciętny mecz w naszym wykonaniu. Przed porażką ratuje nas Richert. Gubimy punkty, a Lyon się zbliża... Bez Perquisa i kontuzjowanego Brecheta obrona nie jest już taka pewna.

 

 

24.2.2011 - Liga Europejska - 1/16 [2/2]

 

Palermo 2:2 FC Sochaux

20' - Micolli

45' - Lanzafame

80' - Mouyokolo

92' - Giuly

 

MoM: Giuly [7.5]

 

Notes:Pierwsza połowa była fatalna w naszym wykonaniu. W drugiej wcale nie było lepiej, zmiany zdały się na niewiele. Już byliśmy bliscy pożegnania się z europejskimi pucharami. Światełko w tunelu pojawiło się w 80 minucie. To co nam wychodzi wyjątkowo dobrze, rzuty rożne. Dośrodkowanie Martina, najwyżej w polu karnym skacze Mouyokolo i zdobywa bramkę. Od tej chwili moi zawodnicy ruszyli do ataku, ale do 90 minuty nie przynosiło to żadnego skutku. W drugiej minucie doliczonego czasu gry, po desperackiej wrzutce w pole karne, do piłki dochodzi Giuly i daje nam awans do następnej rundy! Następnym przeciwnikiem będzie PSG!

 

 

27.2.2011 - Ligue1 [25/38]

 

[1.]FC Sochaux 1:1 OGC Nice[12.]

25' - Fae

51' - Yurchenko

 

MoM: Fae [7.6]

 

Notes: Ku zdziwieniu wszystkich, lepsze spotkanie zagrali goście. To oni, przeważali w posiadaniu piłki, potrafili stworzyć sobie większą ilość sytuacji podbramkowych i całkowicie nas zdominowali w środku pola. Trenerowi gości gratuluję dobrej taktyki. Mój zespół staram się usprawiedliwiać tym, że grali bardzo ważny mecz z Palermo na tygodniu.

 

 

PODSUMOWANIE MIESIĄCA:

 

TABELA -> http://zapodaj.net/8...c5a689.png.html

 

Piłkarz miesiąca Ligue 1:

1. Guillaume Hoarau

2. Lisandro Lopez

3. Hugo Lloris

Odnośnik do komentarza

6.3.2011 - Ligue1 [26/38]

 

[2.]Ol.Lyon 2:2 FC Sochaux[1.]

13' - Lopez

33' - Derdyiok

50' - Mouyokolo

83' - Peybernes

 

MoM: Martin [8.3]

 

Notes: Fatalna pierwsza połowa spotkania w której straciliśmy oba gole. Druga nie była lepsza, ale chociaż graliśmy lepiej w defensywie. Obie bramki dla naszego zespołu padły po dośrodkowaniach z rzutu rożnego Marvina Martina. Remis na takim trudnym terenie biorę w ciemno.

 

 

10.3.2011 - Liga Europejska 1/8 [1/2]

 

FC Sochaux 4:2 PSG

4' - Martin

27' - Privat

44' - Boudebouz

64' - Tiene

74' - Sakho

85' - Bakambu

 

MoM: Carlao [8.2]

 

Notes: Było to wyrównane spotkanie, w którym byliśmy skuteczniejsi. W pierwszej połowie w pełni kontrolowaliśmy to co się dzieje na boisku, a przeciwnika trzymaliśmy na krótkiej smyczy. Jesteśmy w bardzo korzystnej sytuacji przed meczem rewanżowym.

 

 

13.3.2011 - Ligue1 [27/38]

 

[1.]FC Sochaux 0:0 FC Lorient[10.]

 

MoM: Poujol [7.6]

 

Notes: Okropny mecz w wykonaniu obu drużyn. Nie mogliśmy wstrzelić się w bramkę. Zdecydowanie byliśmy na bakier ze skutecznością w tym meczu. Mam nadzieje, że to tylko wypadek przy pracy. W bramce gości stał - Wojtek Szczęsny.

 

 

17.3.2011 - Liga Europejska 1/8 [2/2]

 

PSG 0:2 FC Sochaux

80' - Maiga

86' - Maiga (kar.)

 

MoM: Maiga [8.6]

 

Notes: Desperackie ataki PSG nie przyniosły żadnego rezultatu. My ładnie kontrowaliśmy wierząc, że w końcu to przyniesie jakiś efekt. Tak też się stało. Wystarczyło nam 6 minut, a zespół z Paryża leżał i zwijał się z bólu. Jesteśmy w ćwierćfinale Ligi Europejskiej!

 

 

20.2.2011 - Ligue1 [28/38]

 

[4.]Ol.Marsylia 2:0 FC Sochaux[1.]

14' - Suazo

70' - Poujol (czerw/k.)

76' - Remy

 

MoM: Richert [9.2]

 

Notes: Gdyby nie nasz bramkarz, to zostalibyśmy rozstrzelani przez gospodarzy. W naszej grze było widać, że nogach ciągle czuliśmy 90 minut na Parc de Prince. Po raz kolejny wyszło na to, że nie mamy dobrych zmienników. Na dodatek kontuzji nabawił się Maiga i będzie pauzował 5 tygodni... Sick!

 


 

 

Podsumowanie miesiąca:

 

 

Tabela -> http://zapodaj.net/d1ebc2e702b3.png.html

 

 

Jeżeli Lyon wygra zaległe spotkanie, to zbliży się do nas na jedno oczko. Końcówka sezonu zapowiada się fascynująco. Nie możemy sobie pozwolić na głupie straty punktów.

 

 

Bilans 2-2-1

Odnośnik do komentarza

2.4.2011 - Ligue1 [29/38]

 

[15.]AJ Auxerre 0:3 FC Sochaux[1.]

45' - Nogueira

65' - Privat

85' - Carlao

 

MoM: Carlao [8.3]

 

Notes: Mecz w którym byliśmy zmuszeni zagrać bez kilku podstawowych graczy. Wystąpić w tym spotkaniu nie mogli: Brechet, Peybernes, Mouyokolo, Martin, Aissati, Giuly, Boudebouz, Anin, Poujol, Kladrubsky. Na szczęście na kiepskie Auxerre wystarczyli zawodnicy rezerwowi. Myślę, że chwilowo tym meczem zamknęliśmy usta krytykom.

 

 

7.4.2011 - Liga Europejska 1/4 [1/2]

 

Lokomotiv Moskwa 1:1 FC Sochaux

27' - Poujol

38' - Torbińsky

 

MoM: Poujol [8.3]

 

Notes: Remis był naszym planem minimum. Udało się go zrealizować, jestem z tego bardzo zadowolony i już nie mogę doczekać się rewanżu.

 

 

10.4.2011 - Ligue1 [30/38]

 

[1.]FC Sochaux 3:0 AC Ajaccio[18.]

86' - Yurchenko

93' - Kladrubsky

95' - Boudebouz

 

MoM: Boudebouz [8.0]

 

Notes: Goście postawili przed bramką tzw. autobus i nie zamierzali go ruszyć. Próby sforsowania defensywy trwały aż 86 minut. Na szczęście od czego jest Yurchenko.

 

 

17.4.2011 - Liga Europejska 1/4 [2/2]

 

FC Sochaux 3:2 Lokomotiv Moskwa

25' - Sychev

27' - Privat

33' - Bakambu

59' - Yanbaev (czerw/k)

70' - Sychev

81' - Bakambu

89' - Peybernes (czerw/k)

 

MoM: Bakambu [8.8]

 

Notes: Mimo wygranej i awansu można przyczepić się do naszej gry. Przede wszystkim do defensywy. Z przewagą jednego zawodnika daliśmy strzelić sobie bramkę. Tak być nie może! Nie w moim zespole. Niewiele zabrakło żebyśmy byli za burtą przez naszą nadmierną pewność siebie. Ciągle jest wiele do poprawienia...Ciagle...Teraz zamierzam cieszyć się z awansu. Pracować będziemy później.

 

 

17.4.2011 - Ligue1 [31/38]

 

[6.]Toulouse 1:0 FC Sochaux[1.]

23' - Luan

 

MoM: Luan [7.7]

 

Notes: Nie zamierzam pastwic się nad grą mojego zespołu. Ponieważ nie można było nazwać tego grą. Chce jak najszybciej zapomnieć o tym meczu.

 

 

20.4.2011 - Ligue1 [32/38]

 

[1.]FC Sochaux 1:0 PSG[3.]

82' - Nogueira

 

MoM: Jallet [7.7]

 

Notes: Mimo zwycięstwa, znowu nie wiem gdzie się podziała nasza gra. To goście byli lepszym zespołem, bardziej zależało im na zwycięstwie. My w tym meczu byliśmy statystami, którzy mieli dużo szczęścia.

 

 

28.4.2011 - Liga Europejska 1/2 [1/2]

 

Ol.Lyon 0:1 FC Sochaux

57' - Brechet

 

MoM: Richert [9.1]

 

Notes: Święty Teddy Richert. Taki tytuł miała pierwsza gazeta, która wziąłem do ręki dzień po tym meczu. Fakt, to był jego mecz. Wyjmował wszystko, dosłownie wszystko. Nadludzkie spotkanie. Zachwytów byłoby na tyle...Reszta zespołu zagrała mniej niż przeciętnie.. Mamy bardzo dużo szczęscia przed meczem rewanżowym..

 

 

 

TABELA-> http://zapodaj.net/52c50af67505.png.html

 

Sytuacja w tabeli ciągle jest bardzo ciekawa. Teoretycznie 6 zespołów ciągle ma szanse na mistrzostwo, ale tylko teoretycznie.

 

 

Bilans 5-1-1

Odnośnik do komentarza

1.5.2011 Ligue1 [33/38]

 

[17.]TG Evian 1:1 FC Sochaux[1.]

72' - Vassiljev

83' - Bakambu

 

MoM: Vassiljev [7.3]

 

Notes: Powinniśmy ten mecz wygrać. Głupio zgubione punkty z zespołem, który prawdopodobnie pożegna się z Ligue1. Zawodnicy po raz kolejny zlekceważyli słabszego rywala. Musze chyba im przemówić do rozsądku...

 

 

5.5.2011 - Liga Europejska 1/2 [2/2]

 

FC Sochaux 1:1 Ol.Lyon

50' - Lisandro Lopez

86' - Gudjohnsen

 

MoM: Gudjohnsen [7.3]

 

Notes: Jest!!!! To o czym mogliśmy jedynie marzyć, stało się faktem! Awansowaliśmy do finału Ligi Europejskiej!! Zespół zrobił kapitalną pracę podczas drogi do finału. Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować zawodnikom za zaangażowanie. W Finale zmierzymy się z obrońcą tytułu, zespołem FC Porto.

 

 

8.5.2011 - Ligue1 [34/38]

 

[1.]FC Sochaux 4:2 Stade Brestois[16.]

23' - Maiga

29' - Maiga

50' - Bakambu

53' - Bakambu

55' - Roux

59' - Soumah

 

MoM: Bakambu [8.7]

 

Notes: Pewne zwycięstwo, które daje nam coraz większe nadzieje na zwycięstwo w rozgrywkach. Poza "frajersko" straconymi golami, nie mam powodów do niepokoju. Bakambu pokazuję po raz kolejny dlaczego jest uważany za wielki talent.

 

 

10.5.2011 - Ligue1 [35/38]

 

[14.]AS Saint-Etienne 2:3 FC Sochaux[1.]

11' - Bayal

13' - Maiga

26' - Bergessio (kar.)

30' - Yurchenko

69' - Roudet

 

MoM: Boudebouz [8.6]

 

Notes: Prawdziwa wymiana ciosów. Fajny mecz, dużo otwartego futbolu, zero szachów. Kolejne trzy punkty przybliżają nas do triumfu w lidze. Oby tak dalej Panowie! Oby tak dalej!

 

 

14.5.2011 - Ligue1 [36/38]

 

[1.]FC Sochaux 0:2 Stade Rennais[5.]

3' - De Jong

30' - Mangane

 

MoM: Mangane [8.0]

 

Notes: Zdecyodwanie Rennes ma na nas patent. Drugi mecz, druga porażka. Ciężko się przeciw nim gra. Bardzo dobry zespół. W przyszłym sezonie po kilku wzmocnieniach mogą walczyć o mistrza. Myślami byliśmy już przy finale. Mam nadzieje, że ta porażka nie będzie nas kosztowała utraty prowadzenia w lidze. Lyon ciągle 2 mecze zaległe jak je rozegra może nas wyprzedzić.

 

 

18.5.2011 - Liga Europejska FINAŁ

 

FC Porto 2:0 FC Sochaux

25' - Varela

79' - Varela

 

MoM: Varela [8.8]

 

Notes: Mimo porażki jestem dumny ze swojego zespołu. W niczym nie ustępowaliśmy zespołowi z Portugalii. Szkoda, że zabrakło nam skuteczności, można to było wygrać. Tak czy siak, finał tych rozgrywek to ogromny sukces dla tego klubu.

 

 

21.5.2011 - Ligue1 - [37/38]

 

[17.]Djion 0:4 FC Sochaux[1.]

4' - Maiga

10' - Mouyokolo

29' - Bakambu

52' - Yurchenko

 

MoM: Yurchenko [9.1]

 

Notes: Bardzo dobry mecz mojego zespołu. Przewyższaliśmy przeciwników o kilka poziomów. Chyba w taki sposób piłkarze chcieli wkupić się w łaski kibiców po przegranym finale Ligi Europejskiej. Yurchenko okazał się bardzo trafionym zakupem. Przed nami ostatni mecz, jeżeli nic złego się nie zdarzy zostaniemy mistrzami.

 

 

28.5.2011 - Ligue1 [38/38]

 

[1.]FC Sochaux 2:0 Valenncienes[9.]

29' - Bakambu

53' - Brechet

 

MoM: Martin [8.6]

 

Notes: Udało się!! Jesteśmy najlepszym zespołem Ligue1 !!! Szaleństwo na trybunach, przed telewizorami. Tego wieczoru nikt nie będzie spał. Tego sukcesu nikt nam nie odbierze! Jeżeli chodzi o sam mecz, to pewni swoich umiejętności napieraliśmy na bramkę gości. W 29 minucie po fantastycznej asyście Martina bramkę zdobył Bakambu. Już wtedy wiedziałem, że tego meczu nie przegramy. 8 minut po zmianie stron bramkę po rzucie rożnym zdobywa Brechet.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie sezonu:

 

 

Ligue1

 

Tabela -> http://zapodaj.net/8...9dc354.png.html

 

 

Król Strzeleców: 1. Lisandro Lopez(Ol.Lyon) - 24 gole; 2.Eric Mouloungui(OGC Nice) 20 goli; 3.Nolan Roux(Stade Brestois) 17 goli

 

Król Asyst: 1.Geal Danic(Valenncienes) 16 asyst; 2.Marvin Martin(FC Sochaux) 16 asyst; 3.Benoit Pedretti(Lille) 15 asyst

 

Bramkarz Rozgrywek: Teddy Richert (FC Sochaux)

 

Bramkarz Sezonu: Mickael Landreau (LOSC Lille)

 

Gwiazda Sezonu: Guillaume Hoarau (Paris Saint-Germain)

 

Najbardziej Obiecujący Piłkarz: Cederic Bakambu (FC Sochaux)

 

Piłkarz Sezonu Ligue1 wg.Piłkarzy: Marvin Martin (FC Sochaux)

 

Menadżer Sezonu: Tomasz Rejak (FC Sochaux)

 

 

Liga Polska

1.Wisła Kraków

2.Legia Warszawa

3.Polonia Warszawa

...

15.Podbeskidzie

16.ŁKS Łódź

 

Król Strzelców: Edgar Cani (Polonia Warszawa) 12 goli

 

 

Liga Hiszpańska

1.Real Madryt

2.FC Barcelona

3.Malaga

...

18.Rayo

19.Levante

20.Granada

 

Król Strzelców: Fernando Llorente (Athletic Bilbao) 31 goli

 

 

 

RANKING FIFA

1.Holandia

2.Anglia

3.Hiszpania

13.Francja

...

68.Polska

Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE SEZONU 2010/11

 

 

Bramkarze:

 

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Strc  | CzyK  | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Teddy Richert  	| 36 	| FRA	| 50  | 40	| 23 	| 5 	| 0 	| 0 	| 7.15   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Pierrick Cros    	| 20 	| FRA	| 8   | 7 	| 3 	| 1 	| 0 	| 0 	| 7.16   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Pierwszym bramkarzem był Teddy Richert. Bardzo często ratował mnie z tarapatów. Mając go w bramce mogłem być spokojny. Cros dopiero puka do pierwszego zespołu. W przyszłym sezonie będzie częściej wystawiany między słupkami naszej bramki.

 

 

 

Lewi Obrońcy:

 

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.   | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| David Sauget      	| 31 	| FRA	| 31(4)| 0 	| 2 	| 1 	| 6 	| 0 	| 7.06   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Jerome Roussillon 	| 18   | FRA	| 4(4) | 0 	| 0 	| 0 	| 1 	| 0 	| 6.88   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Yassin Mikari 	| 27   |  TUN	| 22(6)| 2 	| 2 	| 1 	| 3 	| 0 	| 7.28   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Po odejściu Mikariego pierwsze skrzypce grał Sauget. Wywiązywał się ze swoich obowiązków całkiem dobrzem. Roussillon to melodia przyszłości. Musi się jeszcze wiele nauczyć żeby grać na bardzo dobrym poziomie. Jeden dodatkowy lewy obrońca będzie mile widziany

 

 

 

Prawi Obrońcy:

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Sebastien Corchia 	| 20 	| FRA	|47(1)| 0 	| 1 	| 2 	| 11	| 0 	| 7.10   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Corchia to absolutny numer jeden, jeżeli chodzi o prawą obronę. Spisywał się bardzo dobrze i nie mam mu nic do zarzucenia. Na tej stronie z konieczności grał również Sauget.

 

 

 

Środkowi Obrońcy:

 

Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Damien Perquis    	| 27 	| POL	|24(1)| 3 	| 2 	| 4 	| 4 	| 0 	| 7.35   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Jeremy Brechet    	| 31 	| FRA	|35   | 5 	| 2 	| 3 	| 1 	| 0 	| 7.21   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Steve Mouyokolo 	| 24 	| KON	|29(1)| 4 	| 0 	| 0 	| 5 	| 1 	| 7.11   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Loic Poujol    	| 22 	| FRA	|23(12| 1 	| 3 	| 3 	| 7 	| 1 	| 6.98   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Mathieu Peybernes 	| 20   |  FRA   |8(10)| 1 	| 0 	| 0 	| 2 	| 1 	| 6.89  |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Po transferze Perquisa środek obrońców tworzyli Brechet - Mouyokolo. Jeżeli Brechet spisywał się dobrze, to Mouyokolo czasami popełniał głupie błedy, które kosztowały nas utratę bramki. Poujol występował zarówno na środku, jak i na bokach, czasami był też ustawiany jako defensywny pomocnik. W kadrze na przyszły sezon na pewno znajdzie się dla niego miejsce. Peybernes ciąglę się uczy, będzie miał jeszcze na pewno niejedną okazję żeby przekonać mnie do swoich umiejętności. Przyda się jeden solidny obrońca.

 

 

 

Środkowi Pomocnicy:

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Marvin Martin   	| 23 	| FRA	|50(1)| 7 	| 23	| 5 	| 9 	| 0 	| 7.33   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Kevin Anin        	| 25 	| FRA	|17(3)| 1 	| 0 	| 0 	| 5 	| 0 	| 6.83   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Carlao            	| 25 	| BRA	|15(12| 2 	| 2 	| 2 	| 5 	| 0 	| 6.95   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Vincent Nogueira  	| 25 	| FRA	|12(7)| 2 	| 4 	| 0 	| 1 	| 0 	| 6.86   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Jiri Kladrubsky   	| 25 	| CZE	| 16  | 1 	| 2 	| 0 	| 4 	| 0 	| 7.04   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Rafael Dias    	| 20 	| POR	| 3   | 0 	| 0 	| 0 	| 0 	| 0 	| 6.83   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Królem środka pola był Martin. Świetny sezon w wykonaniu tego zawodnika. Kladrubsky z Carlao grali mniej więcej na podobnym poziomie. Anin zagrał ponizej oczekiwań. Nogueira prezentował się podobnie, a Dias zagrał zbyt małą ilość spotkań żebym poddał go ocenie.

 

 

 

Lewi Pomocnicy:

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Sebastien Roudet  	| 30 	| FRA	|21(17| 1 	| 8 	| 0 	| 4 	| 0 	| 6.91   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Ismail Aissati    	| 22 	| MAR	|20(2)| 1 	| 4 	| 0 	| 1 	| 0 	| 6.87   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

 

Szczerze powiedziawszy to po Aissatim spodziewałem się troche lepszej postawy. Licze na to, że w przyszłym sezonie wkomponuje się w gre naszego zespółu i będzie prezentował się znacznie lepiej. Roudet też nie miał rewelacyjnego sezonu, grał przeciętnie. Chyba będę potrzebował wzmocnienia na lewą stronę. Dodatkowy skrzydłowy na pewno zwiększy konkurencję.

 

 

 

Prawi Pomocnicy:

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | ZwM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Ryad Boudebouz    	| 21 	| ALG	|30(16| 4 	| 9 	| 3 	| 2 	| 0 	| 6.96   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Ludovic Giuly  	| 34 	| FRA	|25(6)| 8 	| 4 	| 1 	| 2 	| 0 	| 6.97   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Z obu zawodników jestem zadowolony. Kiedy było trzeba to potrafili wziąć cięzar gry na siebie. W przyszłym sezonie będziemy mieli z nich pociechę. Aczkolwiek przydałby się jeszcze jeden prawy pomocnik.

 

 

 

Napastnicy:

 

| Nazwisko          	| Wiek   | Kraj   | M.  | Br.   | As.   | GrM   | ŻK	| CzK   | Śr. Oc.|
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Cederic Bakambu   	| 20 	| FRA	|33(11| 20	| 4 	| 4 	| 5 	| 0 	| 7.12   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Modibo Maiga      	| 23 	| MAL	|30(3)| 13	| 3 	| 2 	| 2 	| 0 	| 7.02   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Eidur Gudjohnsen  	| 32 	| ISL	|28(12| 3 	| 2 	| 1 	| 3 	| 0 	| 6.74   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Vladimir Yurchenko	| 22 	| BIA	|16(1)| 6 	| 3 	| 2 	| 2 	| 0 	| 6.93   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Sloan Privat      	| 21 	| FRA	|11(8)| 1 	| 0 	| 0 	| 0 	| 0 	| 6.72   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Charlie Davies    	| 25 	| USA	|6(6) | 1 	| 1 	| 0 	| 0 	| 0 	| 6.63   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Vaclav Sverkos    	| 27 	| CZE	| 1   | 0 	| 0 	| 0 	| 0 	| 0 	| 6.53   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Eduard Butin      	| 23 	| FRA	|4(8) | 1 	| 1 	| 0 	| 1 	| 0 	| 6.80   |
| -------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Ilość zawodników na tej pozycji była bardzo zadowalająca. Bakambu, Maiga to podstawowi napastnicy. Ten drugi niestety często łapał kontuzje. Po Gudjohnsenie spodziewałem się więcej. Jego dni są już chyba policzone. Yurchenko, to zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach. W przyszłym sezonie będzie z niego dużo pożytku. Privat nie grał rewelacyjnie, ale raczej pozostanie w klubie. Reszta zawodników zagrała zbyt małą ilość spotkań bym podjął się ocenie. Po prostu byli mi niepotrzebni.

 


CZERWIEC

 

Od zarządu na transfery otrzymaliśmy €18mln. Z takim budżetem można było szaleć.

 

Oto czerwcowe transfery do klubu:

 

Frederico Fazio (Sevilla) - €550tys.

Andrea Dossena (Napoli - €3.6mln

 

Transfery z klubu:

Cherif Faty - wolny transfer

Clement Giraud - wolny transfer

 

 

TOP TRANSFERY ŚWIAT

1. Modric - Tottenham -> Manchester City €30.5mln

2. Nene - Psg -> Chelsea €17.5mln

3. Adler - Leverkusen -> Arsenal €16.25mln

 

 

TOP TRANSFERY FRANCJA

1. Schennikov - CSKA Moskwa -> Lille €9mln

2. Gamst Pedersen - Blackburn -> O.Marsylia €7.5mln

3. Fernandinho - Szachtar -> O.Lyon €7mln

4. Mathieu - Valencia -> O.Marsylia €5.25mln

5. Sako - Saint-Etienne -> Lille €4.5mln

 

 

Ciekawostki:

Francuska reprezentacja do lat 21 wygrała Mistrzostwa Europy rozgrywane na boiskach w Danii. Królem strzelców na tej imprezie został Cederic Bakambu.

Odnośnik do komentarza

W lipcu rozegraliśmy kilka spotkań towarzyskich.

 

SC Neusiedl 0:4 FC Sochaux (Fazio, Rey, Windish sam. Sauget)

FC Metz 2:2 FC Sochaux (Fazio, Bakambu)

Galatasaray 2:3 FC Sochaux (Privat, Bakambu x2)

Sivasspor 0:3 FC Sochaux (Davies, Bakambu x2)

Liege 0:6 FC Sochaux (Bong, Davigny, Privat, Giuly x3)

 

 

W lipcu pojawiło się w naszym klubie trzech nowych zawodników:

 

Andreu Fontas (FC Barcelona) €425tys.

Gaetan Bong (Valenncienes) €3.9mln

Balazs Dzsudzsak (Andżi) €7mln

 

 

Transfery z klubu:

 

Roudet -> Getafe wyp.

Butin -> NAC Breda wyp.

Sverkos -> AJ Auxxere €1mln

 

 

27.7.2011 - Champions Trophy

Stadion: Stade Auguste Bonal

Widzów: 8744

 

Pod koniec lipca graliśmy mecz z Lorient o Superpuchar Francji. Mecz zaczął się dla nas wybornie. Już w 1 minucie spotkania Modibo Maiga huknął z 30 metrów i bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Cudowny gol na rozpoczęcie sezonu w lidze francuskiej. Do 15 minuty Lorient próbowało odrobić straty. My zbyt głęboko się cofnęliśmy i mogliśmy stracić prowadzenie. Na szczęście w bramce pewnie dziś bronił Pierrick Cros. W 24 minucie za brutalny faul w środku pola z boiska wyleciał Brechet. Jesteśmy zmuszeni grać w osłabieniu. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, a gra obu zespołów nie przypominała rozgrywek na najwyższym szczeblu. Po wznowieniu mimo osłabienia znowu dochodzimy do głosu. Wzdłuż pola karnego biegnie Maiga, wrzuca piłkę na długi słupek, a tam jest Dzsudzsak, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce. Do końca meczu już nic się nie zmieniło i możemy cieszyć się z kolejnego pucharu.

 

Skład: Cros - Bong, Brechet, Fazio, Corchia - Dzsudzsak, Kladrubsky, Martin, Giuly - Bakambu, Maiga

Zmiany: Yurchenko, Poujol, Gurler

 

FC Sochaux 2:0 FC Lorient

1' - Maiga

24' - Brechet (czerw/k)

51' - Dzsudzsak

 

MoM: Maiga [8.0]

 

 

 

 

TRANSFERY ŚWIAT (TOP5)

1. Samba - Blackburn -> Chelsea €16.75mln

2. Palombo - Sampdoria -> Chelsea €15.25mln

3. Douglas Costa - Szachtar -> Inter €14.25mln

4. Piatti - Valencia -> Malaga €12.5mln

5. Anyukov - Zenit -> AC Milan €12mln

 

TRANSFERY FRANCJA (TOP5)

1. Musacchio - Villarreal -> Ol.Lyon 7.25mln

2. Dzsudzsak - Anżi -> FC Sochaux €7mln

3. S.Diarra - Lorient -> O.Marsylia €6.5mln

4. Nestor - Le Havre -> Toulouse €4mln

5. Kvist - Stuttgart -> Bordeaux 3.9mln

 

 

 

RANKING FIFA

1. Holandia

2. Anglia

3. Hiszpania

11. Francja (+2)

...

77. Polska (-9)

Odnośnik do komentarza

6.8.2011 - Ligue1 [1/38]

Stadion: Stade Louis Fonteneau

Widzów: 21616

 

Na pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie jechaliśmy do beniaminka z Nantes. Mecz zaczeliśmy spokojnie, przyjmując rywala na własnej połowie. Po jednej z akcji gospodarzy, piłkę przejął Giuly, pognał prawym skrzydłem, dośrodkował piłkę do Bakambu, a ten dopełnił formalności. W 31 minucie Fazio zatrzymuje nieprzepisowo piłkarza Nantes, za co otrzymuję czerwony kartonik. To kolejny mecz w którym będziemy grać w osłabieniu. Natychmiast postanowiłem przeprowadzić zmianę. Za Maigę wszedł Loic Poujol. W 44 minucie z rzutu rożnego dośrodkowuje Martin, a piłkę w bramce umieszcza Andreu Fontas. Był to jego premierowy występ w barwach naszej drużyny. Po przerwie kontrolowaliśmy przebieg spotkania i nic ciekawego się nie działo. W 86 kapitalną akcją popisał się Dossena. Przejął piłkę przy linii środkowej, przebieg z nią do linii pola karnego i oddał soczysty strzał. Bramkarz był bez szans. Wygrywamy 3-0. Udanie rozpoczynamy rozgrywki ligowe.

 

Skład: Richert - Bong, Fontas, Fazio, Corchia - Giuly, Dzsudzsak, Martin, Kladrubsky - Bakambu, Maiga

Zmiany: Poujol, Dossena, Nogueira

 

FC Nantes 0:3 FC Sochaux

17' - Bakambu

31' - Fazio (czerw/k)

44' - Fontas

86' - Dossena

 

MoM: Martin [8.2]

 

 

 

 

11 zawodników naszego zespołu zostało powołanych na mecze reprezentacji:

 

Francja: Martin, Bakambu(U-21), Corchia(U-21), Cros(U-21)

Islandia: Gudjohnsen

Czechy: Kladrubsky

Białoruś: Yurchenko

Maroko: Aissati

Mali: Maiga

Węgry: Dzsudzsak

Kamerun: Bong

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...