Skocz do zawartości

CMF Devils!


Szumina

Rekomendowane odpowiedzi

Lajt panowie ^^. Dziś wrzucę te 2-3 mecze, bo zaraz jadę na melanż ;). Następne będą po południu w sobotę, a potem dopiero poniedziałek,ponieważ z niedzieli na poniedziałek jestem w Tarnowie na meczu mojego Włókniarza ;). Myślę,że od przyszłego wtorku ruszymy z kopyta ;P. Teraz mam rozegrane bodaj 3 mecze.

Jaga wins :eusa_dance:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

18 września, po serii 3 haniebnych ligowych porażek w końcu udało nam się wygrać spotkanie. Na CMF Stadium w Warszawie, pokonaliśmy łatwo i gładko Flotę Świnoujście w stosunku 2:0 i awansowaliśmy na 9 miejsce w tabeli.

 

Statystyki

CMF Devils 2:0 Flota Świnoujście

 

 

Przed meczem 11 kolejki doszły do nas dwie bardzo ważne medyczne decyzje. Otóż na mecz z 18 Odrą Wodzisław wykurują się i prawdopodobnie zagrają Arek Stelmach i Michał Ścierko! Jesteśmy wielkimi faworytami tego meczu,więc wypadałoby coś pokazać.

Pewna wygrana ze słabą Odrą! Wygraliśmy w stosunku 3:1,spokojnie wyrównując naszą formę i awansując na 8 pozycje w tabeli. Wynik meczu już w 2 minucie otworzył nasz niezawodny stoper Sonic Roska-wyrastający na jedną z głównych gwiazd CMF Devils. Następną bramkę,po dobitce z najbliższej odległości zdobył Łukasz Wuwer. Ostatnio bramkę dla Diabłów,precyzyjnym strzałem w 41 minucie zdobył Artur Stawarz. Żakowi nic nie jest.

 

Statystyki

CMF Devils 3:1 Odra Wodzisław

 

Nastepny mecz czekał nas stosunkowo niedaleko, bo w podwarszawskich Ząbkach. Zmierzymy się z naszym bezpośrednim rywalem z tabeli, 7 Dolcanem. Na treningu urazu doznał Dawid Duda(skręcony staw kolanowy) i na boisku zabraknie go równy miesiąc. Na boiska wraca za to David Davidovsky.

Remis z Dolcanem na ich terenie. Remis troszeczkę oszukany, bo jak zapewnia nas Sonic Roska należał nam się dodatkowy rzut karny. No cóż,nic nie zdziałamy w tej sprawie. Bramki dla CMF,minuta po minucie ratując remis strzelali Wuwer i Skowroński. Nadal awansujemy,jesteśmy na 7 miejscu w tabeli ze stratą 2 punktów do 6 Warty Poznań.

 

Statystyki

Dolcan Ząbki 2:2 CMF Devils

Odnośnik do komentarza

Wstawionym lekku,ale jakieś mecze ogram. Ino bez większego opisu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A na zasrany mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski znowu nie mamy kogo wystawić i gramy juniorami z głębokich rezerw. Debilizm tej rozgrywki zaczyna mnie przerażać. Ale mimo tego przyjemny remis 1:1.

 

Statystyki

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 CMF Devils

 

 

Dobra,tyle na dziś bo jestem w średnio w stanie. Jutro w południe się postaram pograć(o ile nie wpadnę na jakiś melanż,bo kumpel do Holandii jedzie ^^)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozegraliśmy mecz 14 kolejki Polskiej 1 Ligi ;]. W tymże meczu, na własnym obiekcie w Warszawie podjęliśmy słabiutki Górnik Łęczna. Mecz zgodnie z oczekiwaniami, wygrany został w dość prosty sposób 4:2. 2 trafienia zanotował nasz super snajper Arek Stelmach a po golu zaliczyli Artur Stawarz i Łukasz Wuwer. Znakomity mecz rozegrał Bartosz Nowak, który asystował przy wszystkich(!) golach CMFu. Po tym meczu nadal jesteśmy na 7 miejscu,ze stratą 2 punktów do... Górnika Łęczna. Przewaga lidera, GKSu Katowice to równe 10 punktów.

 

Mamy też przykrą wiadomość. Gunnar Nowacki,który niedawno powrócił do pełni zdrowia- znów musi odpoczywać. W meczu przeciwko Górnikowi, Gunnarowi doznał pęknięcia 2 żeber, w efekcie czego nie zobaczymy go na boisku przez najbliższe 2 miesiące.

 

Statystyki

CMF Devils 4:2 Górnik Łęczna

 

 

Następny mecz gramy z największą porażką sezonu. Faworyzowane do awansu Podbeskidzie Bielsko Biała,które póki co broni się przed spadkiem.

 

2 mecz z rzędu wygrany w takim samym stosunku! Pojechaliśmy do Bielska Białej,aby rozbić tamtejsze Podbeskidzie w stosunku 2:4. Ale przedtem kilka faktów wartych odnotowania. Jesteśmy najskuteczniejszą drużyną ligi. W 15 spotkaniach zdobyliśmy łącznie aż 28 bramek, a aktualnie ustanowiliśmy nowy klubowy rekord- 6 spotkań bez porażki!

 

Mecz w Bielsku Białej, ma jedno określenie. Arek Stelmach Show. Nie wiem czy to efekt nowego reżimu trenningowego czy po prostu tak wybitnej formy-ale Arek Stelmach jest w swojej życiowej dyspozycji. Udowodnił to w meczu z Podbeskidziem, popisując się znakomitym hat-trickiem! Po raz kolejny przypomniał o sobie również nasz super stoper Sonic Roska,który w 11 spotkaniach ma 6 bramek. Skuteczność godna napastnika... Awansujemy na 6 miejsce w tabeli,ale Łęczna ma mecz straty.

 

Statystyki

Podbeskidzie Bielsko Biała 2:4 CMF Devils

Odnośnik do komentarza

Nadeszła tygodniowa upragniona przerwa, po której czeka nas bardzo ciężki mecz. Na CMF Stadium w Warszawie, przyjeżdża drużyna vice-lidera Piasta Gliwice[. Jeśli jeszcze w tym sezonie realnie myślimy o awansie, mecz musimy wygrać. Oby kibice nam w tym pomogli... W czubie tabeli ciasno...

 

Ja tymczasem rozmawiałem z zarządem naszego zespołu. Od pewnego czasu w trakcie realizacji jest rozbudowa Bazy Treningowej (koniec zaplanowany na 19.07.2011r.). W związku ze świetną kondycją finansową klubu, zarząd zgodził się na następne 2 inwestycje. Jest to rozbudowa obiektów młodzieżowych (koniec planowany na 19.07.2011r.) oraz wymiana murawy na CMF Stadium (koniec 24.6.2011r.).

 

Piast pokonany, vice-lider odjeżdża z Warszawy bez punktów! Tym razem nerwowo i mało, bo zawodnicy z Gliwic wyjeżdżają od nas z wynikiem 3:2. Po raz kolejny dał o sobie znać nasz genialny snajper Arek Stelmach. Tym razem zanotował jedno trafienie, oraz jedną asystę. Pozostałe bramki zdobywali- stoper Marek Szkiełko i napastnik Łukasz Wuwer. W lidze bardzo ciasno...

 

Statystyki

CMF Devils 3:2 Piast Gliwice

 

 

Teraz czekają nas 2 tygodnie przerwy i kolejny mecz w Warszawie! Tym razem na CMF Stadium przyjedzie 11 Termalica Bruk-Bet Nieciecza na mecz 17 kolejki Polskiej 1 Ligi. Tymczasem dobre wieści! Po 3 miesięcznej przerwie związanej z urazem ścięgna Achillesa do treningów powraca Jacek Fikus! A tymczasem mamy nowego trenera! Został nim Tomasz Hajto który zgodził się podpisać z nami 2 letnią umowę.

 

Ja pier***e... Ogrywamy faworytów, a w starciu z ogórkami z Niecieczy jesteśmy jak dzieci zagubione we mgle. A wszystko po raz kolejny wina tych jebanych młodzieżówek. Taka rozgrywka powoli traci sens, jeśli my co zaczniemy lepiej grać-jesteśmy okradani z liderów... Zabrakło wielu liderów drużyny. Godne uwagi są jedynie 2 gole Wuwera, który wyrasta na godnego partnera Stelmacha. Który dziś otrzymał czerwoną kartkę i bezmyślnie osłabił Diabły.

 

Statystyki

CMF Devils 2:2 Termalica Bruk-Bet Nieciecza

 

Tabela na półmetku rozgrywek:

 

Polska 1 Liga

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy więc drugą połowę sezonu. A tu, w meczu 18 kolejki nasza drużyna pojechała do Polkowic, na mecz z przedostatnim Górnikiem. Rywale są słabi, ale Diabły w starciu ze słabymi rywalami również formą nie grzeszą.

 

Tak jak mówiłem. Liderów gromimy, przeciwko drużyną z dołu tabeli(w tym przypadku skazywany na spadek Górnik) gramy jak p***y i dajemy się ogrywać. Jedyne usprawiedliwienie-brakło kilku liderów. 2:1,jedyny gol Davidovskyego, blamaż...

 

Statystyki

Górnik Polkowice 2:1 CMF Devils

 

 

Spadek na 7 miejsce w tabeli. Po meczach reprezentacyjnych nasi gracze doznali kilku niegroźnych kontuzji. Za dzień-dwa po wstrząśnieniu mózgu zacznie trenować Dominik Przewłocki, zaś Artura Stawarza czeka jeszcze 3 do 9 dni przerwy w związku z skręconym stawem kolanowym. Wciąż uraz leczy Gunnar Nowacki który na murawę powinien powrócić za miesiąc. Następne spotkanie, to wyjazd nad morze. Podejmujemy bowiem Pogoń Szczecin-kolejnego upadłego mocarza. Pogoń,tak samo jak Podbeskidzie Bielsko Biała miała się bić o Ekstraklasę, a tymczasem... walczy o utrzymanie w 1 lidze. Ale to wrzucę jak wróce z kina :czarodziej:

Odnośnik do komentarza

Mecz z Pogonią będzie ostatnim przed zimowym okienkiem transferowym i prawie 2 miesięczną przerwą. Do drużyny na starcie w Szczecinie powraca jeszcze Artur Stawarz.

 

 

Na zakończenie roku 2010 remisujemy z mocną Pogonią 1:1. Dosyć nudnawy mecz,po jednym trafieniu z obu stron. Ten wynik dużo bardziej urządza jednak Szczecinian- nam wciąż oddala się wizja awansu do Ekstraklasy. Jedynego gola dla Diabłów strzelił nasz genialny bramkostrzelny stoper Sonic Roska.

 

Statystyki

Pogoń Szczecin 1:1 CMF Devils

 

 

A tymczasem Jacek Zieliński dał mi na stół plan sparingów oraz naganę dla jednego z zawodników. Oficjalne ostrzeżenie, w związku z beznadziejną formą w ostatnich spotkaniach otrzymał Francuz Pierre Blanc. W zimowej przerwie, CMF Devils rozegrają sparinigi z :

 

Jagiellonia (D)

Ferencavros (D)

Jagodina (D)

Metalac (D)

Branesti (D)

Wisła Płock (W)

Hluczyn (D)

Start Otwock (W)

Zagłębie Sosnowiec (W)

 

Szykuje się zatem bardzo ambitny i ostry okres przygotowawczy. W końcu musimy się obudzić i iść po tą pieprzoną Ekstraklase! ;) Na ligowe boiska powracamy 26 lutego na wyjazdowy mecz z Warta Poznań.

 

A i jeszcze zła wiadomość. Okres przygotowawczy jest niestety spisany na straty w przypadku Michała Ścierki. Jeden z największych talentów w drużynie Diabłów w meczu z Pogonią zwichnął bark i czeka go równe 3 miesiące rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Trzymamy ten team przez umówione 2 lata, czy jak się dla któregoś z panów nadarzy super oferta to sprzedajemy? Mówię tak, bo duże zainteresowanie jest Zgorzelskim,Żakiem,Roską,Adaszewskim i Nowakiem. Interesują się takie kluby jak: Zagłębie Lubin,GKS Bełchatów,Wisła Kraków,Lech Poznań,Polonia Warszawa[/b] a w przypadku Zgorzelskiego ofertę złożył Lokomotiw Moskwa. Jakie decyzje panowie ;P?

 

Dobra, decyzja podjęta. Mimo innych rad, postanowiłem się trzymać obietnic z pierwszych postów. Mimo kuszących ofert(Rubin 300 tysięcy za Zgorzelskiego czy West Ham 450 tysięcy za Nowaka)- odrzucam wszystkie oferty,gramy dalej tym samym składem ;)

Odnośnik do komentarza

Yay, coś się ruszyło <jupi>

 

A co do sprzedawania - można pomyśleć po pierwszym sezonie, a wskazówki co do sprzedaży oczywiście by dawali konkretni użytkownicy.

A taktykę - rzeczywiście, można zmienić na jakąś inną. Bo od czego jest okres przygotowawczy :) ?

ps. Na którym miejscu skończyliśmy rok?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...