Skocz do zawartości

Reinkarnacja


jojko

Komu kibicujesz?  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2011.2.1 + Gripper extra + Metal_Guitarist's Football Manager 2011 11.2 Database UpdateBaza danych: Duża (+Piłkarze z największych klubów: Afryka, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Ameryka Środkowa)Ligi grywalne: Anglia(1), Argentyna(1), Francja(1), Hiszpania(1), Holandia(1), Niemcy(1), Polska(1), Portugalia(1), Włochy(1)

---

 

Wybór klubu był dla mnie prosty. Od lat jestem zagorzałym fanem drużyny z południowej części Włoch. W starszych wersjach prowadzenie Juve było praktycznie błahostką, ale niestety nastał czas afery Calciopoli a co za tym idzie wielu zmian w kadrze jak i zarządzie. W tej odsłonie jak i poprzedniej przychodzi nam odbudowanie nadszarpniętej reputacji klubu. A więc do dzieła.

 

Oczekiwania zarządu walka o tytuł dała mi 7mln na zakup nowych graczy i 1.8mln na pensje dla nich(wszystko w funtach).Na początek przeszedłem do okienka sztabu szkoleniowego i postanowiłem z większością rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron. Tak więc odeszli następujący panowie: D'Angelo, Curletti, Luison, Alimonta, Rotondale, Lemma, Carrera, Bucaro, Stesina, Scolaro, Randelli, Gola, Garbiero, Casano, Vargas, Scirea, Sandreani, Rossi, Giannini, Giannattasio, Di Giaimo. Skoro tylu odeszło to trzeba było rozglądnąć sie za nowymi członkami sztabu, tak więc poszedłem na łowy i oto nowi: Rota, Ventrone, Bisciotti, Corgiat, Bierhoff, Valcareggi, Schumacher, Winsper, Bonini, Pastorello, Williams, Vemon, Borba Filho, Park, Grip, Noriega

 

Przyszła pora na losowanie kwalifikacji do tegorocznej edycji Ligi Europejskiej w której los nas z kojarzył z zespołem serbskiej ekstraklasy OFK Belgrad.

 

W między czasie postanowiłem zakończyć współpracę na linii Juve-Milan i odwołać mecz sparingowy zaplanowany z tymże zespołem. A także rozpocząłem poszukiwania nowych zawodników. Poszukiwania zacząłem od bocznych obrońców z nastawieniem na prawą stronę, gdyż nie uważam Grygery i Motty za graczy pierwszego zespołu. Mój wybór padł na młodą nadzieje chorwackiej piłki Sime Vrsaljko z Dinama Zagrzeb za którego zapłaciłem 3,5mln.

 

Pierwszy mecz towarzyski

Mecz towarzyski; Erzgebirgsstadion Aue; Aue; Widzów: 10183
Erzgebirge Aue - Juventus Turyn 0:1

0:1 - Matri 13'

Storari - Grygera, Barzagli, Rinaudo, Grosso - Martinez, Sissoko, Melo, Lanzafame - Matri, Toni

Edytowane przez citko
Używanie tagu color na tym forum jest zabronione
Odnośnik do komentarza

Powoli zbliża się mój oficjalny debiut na ławce trenerskiej Starej Damy. Ale zanim to nastąpi dokonam jeszcze dwóch zakupów na przyszłość. Pierwszy grajek który zostanie zakupiony to Diego Polenta z Genoi. 18 letni obrońca rodem z Urugwaju został współwłasnością Juve i Genoi a cena jaką zapłaciłem za 2 lata tejże transakcji to 500tyś. Drugim grajkiem którego zakupiłem na takich samych warunkach jest Emmanuel Badu reprezentant Ghany występujący w Udinese, ten zawodnik kosztował mnie 800tyś.

 

Przyszła pora debiutu

Liga Europejska, 3 runda kwalifikacji; Olimpico, Turyn, Widzów: 21037
Juventus Turyn - OFK Belgrad 4:0

1:0 - Del Piero 24'
2:0 - Del Piero 30'
3:0 - Quagliarella 45
4:0 - Chiellini 80'
Quagliarella 72' czerwona kartka

Storari - Motta(45' Sissoko), Bonucci, Chiellini, Grosso - Krasic, Aquillani(74' Sissoko), Marchisio, Pepe - Del Piero(74' Rinaudo), Quagliarella

 

Wysoka wygrana w debiucie trochę zmącona czerwoną kartką Fabio. Ozdobą meczu były dwie piękne bramki z dystansu Alexa. Awans praktycznie przesądzony, rewanż powinien być tylko formalnością.

 

Tydzień później.

 

Czas rewanżu.

Liga Europejska, 3 runda kwalifikacji; Karaburma, Belgrad, Widzów: 7968
OFK Belgrad - Juventus Turyn 1:4
1:0 - Milic 12'
1:1 - Del Piero 14'
1:2 - Grosso 22' karny
1:3 - Del Piero 27'
1:4 - Matri 63'

Storari - Motta, Bonucci, Chiellini, Grosso(68' De Ceglie) - Krasic, Marchisio, Melo, Pepe - Del Piero(57' Matri), Toni(68' Martinez)

 

Kolejna wysoka wygrana i kolejne dwie bramki Alexa i niestety kontuzja, która na szczęście okazała się nie groźna i Del Piero będzie mógł zagrać w następnym meczu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...