Skocz do zawartości

FMPoland Update


Sandro

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nasi młodzi zawdnicy z u-19 u-21 mają bardzo słabe statystyki krychowiak, danch,król itp

Druga moja uwaga jest taka że na nowym update co sie zapytam czy zwiększą mi fundusze transferowe to sie zgadzają w man utd dostałem ponad 400mln czy u was tez tak jest?

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem nasi młodzi zawdnicy z u-19 u-21 mają bardzo słabe statystyki krychowiak, danch,król itp

Druga moja uwaga jest taka że na nowym update co sie zapytam czy zwiększą mi fundusze transferowe to sie zgadzają w man utd dostałem ponad 400mln czy u was tez tak jest?

 

Gram Barcelona i moja prosba o zwiekszenie budzetu transferowego zostala odrzucona wiec moze MU ma duzo kasy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pozwolilem sobie na podstawie Waszego update'u uaktualnic go poniewaz cos nie dawaliscie znajow zycia. nie chcialem robic go na podstawie bazy 702 czy na podstawie jakis zagranicznych update'ow bo tam nie ma raczej poprawek w polskiej lidze, wiec zostal mi okolo miesiac do zupdate'owania co zrobilem ;) Jako ze robilem go sam i bardziej na wlasne potrzeby nie bawilem sie w jakies szczegoliki, zrobilem chyba wszystkie transfery ze strony transfery.info, poprawilem budzety polskiej ligi, troche angielskiej ale to bardziej na oko ;) zaktualizowalem w wiekszosci europejskich lig druzyny ktore graja w pucharach, jednak nie zawsze bylo to mozliwe bo w niektorych jak m.in. polsce jest juz mniej niz bylo, w paru innych tez to zauwazylem, mozliwe wiec ze nie wszystkie sie zgadzaja. Poprawilem reputacje polskich klubow, zmniejszylem reputacje ligi do 11 co uwazam za bardziej na miejscu, w koncu 11 ma tez 2 bundesliga, a jak wiidzimy np odchodzacego outarre do 2 ligi niemieckiej z mistrza polski to chyba cos nie tak ;) zreszta to nie jest jakis odosobniony przypadek, wydaje mi sie ze teraz jest ok. poprawilem tez pa i ca w polskiej lidzi i paru wiekszych klubach europy. chyba wszystko :) milej gry :P

 

po 1 rundzie na czele jest lech, 2 wisla, dalej korona, belchatow, legia, bytom, zaglebie gra ponizej oczekiwan bo jest gdzies 10 ale tlok miedzy 7-14 jest spory, slabo gra tez groclin chociaz pod koniec pare wygral, chociaz zrobil dziwne transfery np za 500tys. sprzedali sikore, za mniej rockiego :P

 

LINK USUNIĘTY

 

nie pytalem, nie myslalem ze beda to wrzucac ale jak juz zrobilem to pomysallem ze komus sie przyda, zreszta nie znalazlem zadnego info ze wszelkie prawa zastrzezone czy cos ;) zreszta i moj i ich byl za free wiec nie wiem czy jakies prawa tam zlamalem ;P

Odnośnik do komentarza
Pozwolilem sobie na podstawie Waszego update'u uaktualnic go poniewaz cos nie dawaliscie znajow zycia. nie chcialem robic go na podstawie bazy 702 czy na podstawie jakis zagranicznych update'ow bo tam nie ma raczej poprawek w polskiej lidze, wiec zostal mi okolo miesiac do zupdate'owania co zrobilem ;) Jako ze robilem go sam i bardziej na wlasne potrzeby nie bawilem sie w jakies szczegoliki, zrobilem chyba wszystkie transfery ze strony transfery.info, poprawilem budzety polskiej ligi, troche angielskiej ale to bardziej na oko ;) zaktualizowalem w wiekszosci europejskich lig druzyny ktore graja w pucharach, jednak nie zawsze bylo to mozliwe bo w niektorych jak m.in. polsce jest juz mniej niz bylo, w paru innych tez to zauwazylem, mozliwe wiec ze nie wszystkie sie zgadzaja. Poprawilem reputacje polskich klubow, zmniejszylem reputacje ligi do 11 co uwazam za bardziej na miejscu, w koncu 11 ma tez 2 bundesliga, a jak wiidzimy np odchodzacego outarre do 2 ligi niemieckiej z mistrza polski to chyba cos nie tak ;) zreszta to nie jest jakis odosobniony przypadek, wydaje mi sie ze teraz jest ok. poprawilem tez pa i ca w polskiej lidzi i paru wiekszych klubach europy. chyba wszystko :) milej gry :P

 

po 1 rundzie na czele jest lech, 2 wisla, dalej korona, belchatow, legia, bytom, zaglebie gra ponizej oczekiwan bo jest gdzies 10 ale tlok miedzy 7-14 jest spory, slabo gra tez groclin chociaz pod koniec pare wygral, chociaz zrobil dziwne transfery np za 500tys. sprzedali sikore, za mniej rockiego :P

 

LINK USUNIĘTY

Takie małe pytanie - czy pytałeś się o zgode twórców? Jeżeli nie, to należy uznać to za złamanie praw autorskich :)

Odnośnik do komentarza

Świat

 

* Transfery i wypożyczenia aktualne na dzień 28.07.2007 r.

* Zmiany w sztabach szkoleniowych aktualne na dzień 28.07.2007 r.

* Poprawiono/Pogorszono atrybuty wielu zawodników.

* Dodano kolejnych najbardziej utalentowanych juniorów.

* Skorygowano CA i PA wielu zawodników.

* Anulowano setki wypożyczeń (zawodników bardziej znanych bądź tych grających w znanych klubach/ligach)

* Zawodnicy od razu znajdują się w nowych klubach, a nie jak wcześniej gdzie byli uwzględnieni jako "Future Transfer".

* Uwzględniono spadki, awanse oraz prawidłowe drużyny występujące w Europejskich pucharach dla niżej wymienionych lig:

-Niemcy

-Anglia

-Włochy

-Hiszpania

-Holandia

-Francja

-Portugalia

-Obie Polskie

(Oczywiście zaktualizowano też obrońców tytułów w wyżej wymienionych ligach, jak i Lidze Mistrzów oraz Pucharze UEFA)

* Poważne zmiany w budżetach dla 20 najbogatszych klubów Europy oraz wielu innych.

* Skorygowano umiejętności, co niektórych Polaków przebywających za granicą.

* Usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje.

* I wiele innych drobnych zmian [...]

 

Polska

 

* Dokładne odwzorowanie składów 1 i 2 ligi polskiej na dzień 28.07.2007 r.

* Dodano nowe postacie do bazy danych.

* Zmiany w sztabach szkoleniowych aktualne na dzień 28.07.2007 r.

* Zaktualizowano liczbę goli i występów piłkarzy w reprezentacji Polski na dzień 28.07.2007 r.

* Poprawiono różnorakie drobne błędy w bazie dotyczące naszej rodzimej ligi.

* Dodano polskie media.

* Poprawiono (trochę) reputacje naszego kraju, ligi oraz kilku klubów.

* Od teraz nagrody, jakie otrzymują managerowie i zawodnicy w polskiej 1 i 2 lidze posiadają reputacje.

* Poprawiono/Pogorszono atrybuty dużej ilości zawodników.

* Skorygowano CA i PA wielu zawodników.

* Usunięto błąd, przez który Artur Boruc wyświetlał się jako wychowanek Boca Júnior (SE).

* Poprawiono pojemności stadionów dla klubów 1 i 2 ligi.

* Poprawiono budżety niektórych klubów.

* Usunięto nieaktualne wypożyczenia i kontuzje.

* I wiele innych drobnych zmian [...]

 

 

 

DOWNLOAD-Sendspace

DOWNLOAD-Rapidshare

DOWNLOAD-Filefront

 

 

Enjoy!

Odnośnik do komentarza

No to pierwsze uwagi dotyczące Polonii Warszawa

 

Erdzan Beciri nie jest już zawodnikiem wypożyczonym do Polonii

Piotr Klepczarek jest też lewym obrońcą

Nie jestem przekonany, czy Konieczny jest aż tak wszechstronny, że posiada umiejętności gry także na lewej i prawej obronie

Krzysztof Michalski tez obrońcą środkowym

Krzysztof Bąk był próbowany na pozycji prawego obrońcy. PRÓBOWANY i nie bardzo się tam spisywał, więc ciężko powiedzieć o jego umiejętności gry na tej pozycji.

Piotr Kosiorowski to nie lewy pomocnik, lecz prawy lub ofensywny środkowy

Sedlacek w Polonii gra obecnie jako lewy obrońca, warto mu dodać tą pozycję

Damian Świerblewski przejdzie do Polonii dopiero z początkiem roku 2008, kiedy skończy mu się kontrakt z Łomżą

Marek Citko rozwiązał kontrakt z Polonią i skończył karierę

Mariusz Zasada, najlepszy boczny pomocnik ubiegłego sezonu drugiej ligi powinien być gwiazdą zespołu, a nie piłkarzem pałętającym się po rezerwach...

Brak piłkarza szerokiej pierwszej kadry napastnika Daniela Gołębiewskiego

Paweł Nowacki widniejący w bazie jako wolny gracz dalej jest zawodnikiem Polonii

Brak Dawida Pietrzkiewicza, bramkarza szerokiej kadry pierwszego zespołu

Prezesem nie jest już Tadeusz Rafałko, a Jacek Bazan

Marek Ruszkiewicz (w grze dyrektor generalny) nie ma już w tej chwili żadnego związku z klubem. Dyrektorem jest teraz Adam Drygalski.

Adrian Koźmiński - scout? Mam nadzieję, że wygenerowany

Stadion? - 15000 miejsc? Zgadza się, ale prawdopodobnie dopiero w 2011 roku. W tej chwili pojemność wynosi niespełna 7000 (6381 miejsc siedzących)

Budżet transferowy w postaci 12 tys. euro?, a płacowy o tysiąc więcej? Takimi pieniędzmi Polonia dysponowała, kiedy nie było na pensje dla piłkarzy. W chwili obecnej budżet transferowy swobodnie przekroczy 100 tys. euro, płacowy swobodnie koło 30 tys. euro na tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jak Ty robiłeś GKS Katowice :kekeke: Z kierownika drużyny zrobiłeś Menagera :rotfl: Ale dobra napiszę co musisz poprawić ;)

 

-Menago jest Piekraczyk, a nie Maźniewski :kekeke:

-Górnik jest asytentem, a nie couchem.

-w klubie nie ma już: Bartnika, Urbańczyka, Grychtoła, Kasprzyka, Sadzawickiego, Kopasnkiego

-Pęczak jest piłkarzem Lechii, a niei GieKSy

-Prasnal jest tylko na rok wypożyczony z Górnika do GKSu

-Mieszczak jest z rocznika 88, a nie 90.

-skąd te długi??

 

Pozycje do zmiany:

Prasnal - DL/DMC/ML.MC

Kapias - DR/DC/DMC

Gajowski- DL

Wijas - DMC/MC/ DC tak na 10

Markowski - tak samo jak Wijas

Mielnik - DL/DR/ML/MR/ DMC

Sierka - DMC/MC/AMC

Lasek - ML/AML

 

 

Brakuje mi Kaliciaka Krzyśka(wypożyczony z Polkowic na rok z opcją pierwokupu)

 

No CA i PA generalnie źle. Napiszę moje propozycję (mniej więcej) Kolejno Ca/Pa

Budka 85/95

Gorczyca 90/95

Prasnal 85/100

Krysinski 85/95

Polczak 90-06

Choleszynski 75/-5

Gajowski 80/105

Kapias 85/105

Okrzesik 80/-6

Wijas 70/90

Mielnik 80/100

Markowski 100/105

Sierka 95/110

Lasek 80/90

Sroka 65/80

P. Jaromin 60/75

H. Jaromin 90/110

Górski 80/100

Sadowski 75/90

Pasko 80/85

Nikodem 75/85

Gielza 80/90

Kaliciak 90/110

Zuga 70/85

Mieszczak 75/-6

 

 

Mam nadzieję, że uwzględnisz to.

 

A w meczu o Superpuchar gra Wisła Płock.......więcej nie kometuje, słabiutko.

Odnośnik do komentarza

Moje uwagi:

 

Juventus rozwiązał kontrakt z Alessio Tacchinardim.

Del Piero przedłużył kontrakt do 2010 roku. Camoranesi również przedłużył kontrakt.

Przeprowadzka na nowy stadion powinna być rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ciągle trwają jeszcze wakacje i trwać będą jeszcze mniej więcej trzy tygodnie, a razem z ich końcem zostanie zamknięte okno transferowe. Na dzień dzisiejszy wiele klubów przeprowadza jeszcze transfery, ale mimo to nasz zespół tworzący uaktualnienia na czele z Sandro postanowił wypuścić FMPoland Update v7.4.

 

Update, który wychodzi już po raz czwarty na naszej stronie, jest bardzo wysokiej jakości i nie można mu zarzucić błędów takich, jak popełniono w chociażby Super Update, między nami to jestem ciekawy, skąd ta nazwa się wzięła. Poprawiono wiele błędów, skorygowano atrybuty wielu graczom, ale co najważniejsze udało się zwalczyć błąd, przez który Legia występowała w Pucharze UEFA.

 

Jeżeli chciałbyś współtworzyć FMPoland Update i być dzięki temu rozpoznawalny oraz szanowany na scenie Football Managera, wyślij swoje zgłoszenie z uzasadnieniem, dlaczego byłbyś idealny do tej roli, na e-mail: sandro@fmpoland.com.

 

--> FMPoland Update v7.4

 

Zapraszam do ściągania oraz życzę w imieniu całej ekipy tworzącej FMPoland Update oraz naszego serwisu miłej zabawy na najnowszym uaktualnieniu gry.

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...