Skocz do zawartości

A klub ten z miasta Łodzi pochodzi...


MATI

Rekomendowane odpowiedzi

28.09.2011, Estadio Santiago Bernabeu, godz. 19:45

 

Liga Mistrzów, grupa C [2/6], Real Madryt - Widzew Łódź, 3:0 (2:0), Sanchez 7', Kaka 31', 55'

 

Adel- Broź, Ukah(k), Rozario, Lisowski- Ramirez (zm. 70' wpr. Pinheiro)- Ostrowski, Cruz (zm. 70' wpr. Panka), Cabral, Szczot- Vleb (zm. 70' wpr. Robak)

 

Cóż mogę powiedzieć o tym meczu. Z pewnością już przed meczem byłem pogodzony z porażką z hiszpańskim potentatem. Szczerze mówiąc i tak 3 stracone bramki w tym spotkaniu to niewiele, biorąc pod uwagę, że Real występował przed własną publicznością. Z drugiej strony szkoda, że Ramirezowi nie wyszło to spotkanie. Jego zadaniem było wyłączenie z gry Kaki, a jak pokazuje wynik, zawodnik ten dwukrotnie skierował futbolówkę, do naszej siatki. W spotkaniu nie popisali się również Lisowski, Ukah i Ostrowski. Reszta pokazała, że niestraszny im wielki Real Madryt i walczyli z przeciwnikiem jak równy z równym. Szkoda tylko, że kibice nie podzielają mojego zdania, a wręcz są niezadowoleni z porażki...

Odnośnik do komentarza

Mnie też wkurza w FMie, że kibice nie umieją docenić ambitnej walki nawet z realem i praktycznie są zadowoleni tylko z remisów i zwycięstw. :) 

 

Ale ja doceniam ambitną grę i liczę - może nie w tym sezonie, ale kolejnym - że się odegrasz na Realu. :D 

 

 

Odnośnik do komentarza

Październik 2011

 

Polska Ekstraklasa

 

[9/30], 01.10.2011, Widzew Łódź - Legia Warszawa, 1:1 (1:0), Ezechiel 13'

[10/30], 15.10.2011, Cracovia Kraków - Widzew Łódź, 1:5 (0:3), Ezechiel 33', 40', 64', Hleb 45+4', 85' [kar.]

[11/30], 22.10.2011, Widzew Łódź - Lechia Gdańsk, 0:0

[12/30], 29.10.2011, Lech Poznań - Widzew Łódź, 3:2 (1:0), Pinheiro 48', Ramirez 88'

 

Tabela ligowa

 

[1.] Lech Poznań, [2.] Zagłębie Lubin, [3.] Widzew Łódź, [...], [15.] Cracovia Kraków, [16.] ŁKS Łódź

 

Puchar Polski

 

[3.Rnd.], 26.10.2011, Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź, 0:5 (0:4), Majtan 10', 20', 22', Robak 25', Szczot 86'

 

Liga Mistrzów

 

grupa C [3/6], Widzew Łódź - Besiktas Stambuł, 1:1 (0:0), Rozario 81'

 

___________________________________________________________________________

 

Niestety nie potrafimy utrzymać formy z zeszłego roku. W lidze gramy w kratkę, w pucharze nie jest źle, bo póki co nie natrafiliśmy na godnego rywala. Zupełnie inna para kloszy, to LM. Gramy tam fatalnie, zbieramy baty jak leci, a przez to nasze morale spada. Jedynie spora kasa, to dla nas wielka korzyść z występu w tych prestiżowych rozgrywkach. Zaczęło się marudzenie: a to jeden chce do większego klubu, a to drugi się nie zaaklimatyzował itd. Na dodatek Marcin Robak jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu, który seryjnie strzelał bramkę za bramką. Nie strzela, nie chce przedłużyć kontraktu, a jego cena spada na łeb na szyję. Z drugiej strony Smuda nie podziela mojego zdania i wysłał Robakowi powołanie do kadry. Zimą szykuje się spore przemeblowanie...

Odnośnik do komentarza

Listopad 2011

 

Polska Ekstraklasa

 

[13/30], 06.11.2011, Widzew Łódź - Zagłębie Lubin, 2:1 (1:1), Szczot 39', Hleb 61'

[14/30], 09.11.2011, GKS Bełchatów Widzew Łódź, 2:0 (2:0)

[15/30], 19.11.2011, Odra Wodzisław - Widzew Łódź, 1:1 (1:0), Cruz 78'

[16/30], 27.11.2011, Widzew Łódź - Polonia Warszawa, 0:2 (0:1),

 

Tabela ligowa

 

[1.] Lech Poznań, [2.] Legia Warszawa, [3.] Widzew Łódź, [...], [15.] Cracovia Kraków, [16.] ŁKS Łódź

 

I jak tu się nie wkurwić...W każdym spotkaniu spychamy przeciwnika do głębokie defensywy i nie potrafimy tego wykorzystać. Robak ląduje na trybunach i nie wiem, czy w ogóle jeszcze zagra w tym roku kalendarzowym. To co tech chłopak wyprawia w tym sezonie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jego wartość spadła z 1.6mln €, do 900tys. €. Już nie mam pomysłu jak go zmobilizować do lepszej gry. Proponowałem mu urlop, ale odmówił. Choć jeszcze mi nie marudzi o odejściu z klubu, to zdaje mi się, że od początku sezonu myśl ta nie pozwala mu na dobrą grę. Coś mi się wydaje, że pożegnamy się z Marcinem już zimą.

 

Puchar Polski

 

W ćwierćfinale zagramy z Nielbą Wągrowiec. Pierwszy mecz rozegramy na terenie rywala 28. lutego, a dwa tygodnie później podejmiemy ich na własnym boisku.

 

Liga Mistrzów

 

grupa C [4/6], Besiktas Stambuł - Widzew Łódź, 2:0 (0:0)

grupa C [5/6], Inter Mediolan - Widzew Łódź, 3:0 (0:0)

 

___________________________________________________________________________________________________________

 

Patrząc na formę naszych zawodników aż odechciewa się grać. Morale albo bardzo niskie lub niskie. Średnie można z rzadka zaobserwować, ale dobre to już ze świecą szukać. Widocznie baty w LM mocno zapadły naszym zawodnikom w pamięci. Niestety odbija się to na naszej grze w lidze. Z drugą Legia można spokojnie nawiązać walkę, bo ma tylko 3pkt. przewagi nad nami, natomiast Poznanianie odjechali nam już na 9pkt. i nie sposób ich zatrzymać. Tną wszystkich, kogo napotkają na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza

". To co tech chłopak wyprawia w tym sezonie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jego wartość spadła z 1.6mln €, do 900tys. €. Już nie mam pomysłu jak go zmobilizować do lepszej gry. Proponowałem mu urlop, ale odmówił. Choć jeszcze mi nie marudzi o odejściu z klubu, to zdaje mi się, że od początku sezonu myśl ta nie pozwala mu na dobrą grę. Coś mi się wydaje, że pożegnamy się z Marcinem już zimą."

 

 

zaproponuj mu nowy kontrakt i daj premie za zdobycie okreslonej liczby bramek. U mnie dopiero w połowie 3 sezonu zaczął dawac ciała,ale wczesniej jak na polskie warunki grał spoko.

 

Kup GAMBO MUHAMMADA(KANO PILLARS) i spróbuj M.Medine(paragway)-NApastnicy. Ja tam kosze moim WIDZEWEM wszystkich jak leci juz 5sezon.W 3 dotarłem do Finału LM-mozna?mozna!!!:D

 

 

 

 

a i na prawą obrone polecam Chibuzor Okonkwo nie pozałujesz tak samo jak z Mohammad'em

 

pzdry

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...