Skocz do zawartości

Czarna Armia !


wakabayashi

Rekomendowane odpowiedzi

Listopad 2011 :

 

 

II liga :

 

16/34, 6.11.11r. Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Olecko 1-0

17/34, 13.11.11r. Stal Rzeszów - Czarni Olecko 1-3 (2x Stachelski, Telka)

18/34, 19.11.11r. Czarni Olecko - Górnik Łęczna II 1-0 (Bancerz(sam.))

19/34, 26.11.11r. Czarni Olecko - Pelikan Łowicz 2-2 (Grzybowski, Tumicz)

 

Listopad zaczynamy od falstartu, bo od przegranej z Ruchem, który jest na przed ostatnie pozycji w tabeli, potem już tylko z górki wyjazdowa wygrana ze Stalą Rzeszów i domowa z Górnikiem II Łęczna, pokazała że przegrana z Ruchem to wypadek przy pracy. Ostatni mecz roku to pojedynek z Pelikanem, z którym dzielimy się punktami.

 

 

Tabela rundy jesiennej : http://i54.tinypic.com/14c5khv.jpg

Odnośnik do komentarza

W czasie przerwy zimowej nie rozegraliśmy, żadnego sparingu, a położyliśmy nacisk na intensywny trening.

 

Wzmocniliśmy skład jednym zawodnikiem Przemysławem Fijakiem, który może grać na środku lub lewej obronie i jest młodzieżowcem. Nikogo nie sprzedaliśmy.

 

 

Marzec 2011 :

 

II liga :

20/34, 4.03.11r. Czarni Olecko - Kolejarz Stróże 2-2 (Grzybowski, Juesidesilo)

21/34, 10.03.11r. Sandecja Nowy Sącz - Czarni Olecko 2-2 (2x Stachelski)

22/34, 17.03.11r. Czarni Olecko - Resovia Rzeszów 1-0 (Wirżyński)

23/34, 24.03.11r. Czarni Olecko - Olimpia Elbląg 1-1 (Szarnecki)

24/34, 31.03.11r. Jeziorak Iława - Czarni Olecko 2-3 (Szarnecki, Tumicz, Grzybowski)

 

 

Rozgrywki po przerwie zimowej rozpoczęliśmy od meczu z Kolejarzem Stróże, po wielkich emocjach remisujemy 2-2, dzięki bramce w ostatniej minucie Juesidesilo. Kolejny mecz to wyjazd do Nowego Sącza, co ciekawe Sandecja przed tym mecz, zaoferowała mi kontrakt, abym został ich szkoleniowcem, jednak grzecznie podziękowałem, bo mam dużo pracy w Olecku. Co do samego meczu to po dwóch ładnych bramkach Stachelskiego, wywozimy cenny punkt. Następnym meczem był pojedynek z Resovią, po bramce Wirżyńskiego pokonaliśmy rywali, jednak wynik mógł być znacznie wyższy. Po meczu z Resovią przyszedł czas na pojedynek z Olimpią, po świetnym widowisku remisujemy 1-1, bramkę zdobył kapitan Szarnecki. Ostatnim meczem w marcu było spotkanie z Jeziorakiem, który pokonaliśmy 3-2 i dalej jesteśmy w pierwszej piątce tabeli !

Odnośnik do komentarza

DamianJB, proszę - Czyżewski, Sienkiewicz, Transfery 2010/11, Transfery 2011/2012

 

 

Kwiecień 2011:

 

II liga :

 

25/34, 7.04.11r. Motor Lublin - Czarni Olecko 2-0

26/34, 14.04.11r. Czarni Olecko - Wigry Suwałki 3-0 (3x Szarnecki)

27/34, 21.04.11r. OKS 1945 Olsztyn - Czarni Olecko 0-1 (Grzybowski)

28/34, 28.04.11r. Czarni Olecko - Okocimski Brzesko 1-2 (Stachelski)

 

 

Kwiecień, rozpoczynamy od żenującej porażki z Motorem, 2-0 i żadnej klarownej sytuacji, jestem wściekły i nie widzę innej opcji jak trzy punkty w meczu z Wigrami i także się stało, bohaterem meczu Kamil Szarnecki zdobywca hat-tricka, 21 kwietnia mecz sezonu z OKS, jeżeli byśmy przegrali, szanse na awans były by bardzo małe, dramatyczny mecz i gol Grzybowskiego z karnego w ostatnich minutach, daje cenne trzy punkty. Jednak parę dni później doznajemy porażki z Okocimskim i znów, jesteśmy na styku z OKSem, Garbarnią, Sandecją, Olimpią i Niecieczą. Maj będzie bardzo emocjonujący !!

Odnośnik do komentarza

Maj 2011 :

 

II liga :

 

 

29/34, 6.05.11r. Bruk-Bet Nieciecza - Czarni Olecko 1-2 (Tumicz, Stachelski)

30/34, 12.05.11r. GLKS Nadarzyn - Czarni Olecko 0-7 (2x Grzybowski, 2x Chylaszek, Telka, Wirżyński, Stachelski)

31/34, 19.05.11r. Czarni Olecko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 (Cichy(sam.))

32/34, 27.05.11r. Czarni Olecko - Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2

 

 

Maj rozpoczynamy od meczu w Niecieczy, która ma tyle samo punktów co my, po dobrym spotkaniu zganiamy bardzo ważne punkty !! Pare dni później jedziemy do Nadarzyna i urządzamy festiwal strzelecki 7-0 ! Nokaut ! W końcu mecz u siebie ze Świtem, bo samobóju Cichego, zdobywamy 3 punkty. Kolejny mecz z broniącym się Ruchem, chłopaki zagrali tak jakby ten mecz "sprzedali" a ja nic o tym nie wiedziałem. Jednak mimo porażki zajmujemy 2 miejsce i mecz z Garbarnią będzie decydującym o awans !!

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2011 :

 

II liga :

 

31/32, 2.06.11r. Czarni Olecko - Garbarnia Kraków 2-0 (Telka, Stachelski)

32/32, 10.06.11r. Górnik Łęczna II - Czarni Olecko 1-1 (Bogdanowicz)

 

 

Mamy awans !!! 2 czerwca miało wszystko się rozstrzygnąć, zwycięstwo nad Garbarnią dało by nam awans i tak, że się stało pokonaliśmy ich 2-0, trener Garbarni się napinał, że wygrają bez problemu, jednak to ja mu śmiałem się w twarz na konferencji pomeczowej !! W ostatniej kolejce Garbarnia i Olimpia potraciła punkty i byliśmy już w 100% pewni awansu, na mecz z Łęczną pojechali przede wszystkim zmiennicy, którzy zremisowali z ostatnią drużyną ligi.

 

Oto Tabela 2 ligi Wschodniej.

 

W najbliższym odcinku podsumowanie sezonu.

Odnośnik do komentarza

Proszę o zamknięcie tematu ;//

 

Odpalam FM i wyskakują jakieś błędy, nie ma żadnego sejwa woogóle.

 

Mogę powiedzieć, że w pierwszej lidze szło nieźle na 7 meczów - 5 remisów i dwa zwycięstwa i 6 miejsce w tabeli.

 

Było pięknie i się coś zwaliło. Jestem wściekły !!!!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...