Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja b może zadziałać.

 

Kwestii wysokich pensji się przyjrzymy.

 

Będzie na pewno kolejna wersja, nie wiem jeszcze czy od razu z jakimiś nowymi ligami czy wpierw jakaś taka tylko poprawiająca co nieco. A i na pewno nie w tym roku.

Odnośnik do komentarza

to fajnie sie macie jak juz gracie! ja mam cholera caly czas problem, w poprzednim menadzerze bez problemu zainstalowalem update-a, a wtym jest problem, otoz jak go sciagam to wyskakuje mi ze przez ADOBE FLASH PLYER go mam otworzyc? normalnie ten update mam juz w dokumentach sciagnietego ale do fm nie chce wskoczyc! poprzedni menadzer odrazu wskoczyl ale nie przez ten ADOBE. doprawdy nie rozumiem co z tym zrobic?? wie ktos o co w tym chodzi? za jakakolwiek pomoc dziekuje z gory!!

Odnośnik do komentarza

Wartosc klubow jest tak wysoka, poniewaz wartosci Akademii/bazy treningowwej jest zbyt wysokie. Wystarczy zmienic wszystkim klubom 3/4 ligowym na wartosc 1,2 (oczywisce nie klubom ktore na wysokie wartosci zasluguja). Sam zmienilem i wszystki dziala :D Mam nadzieje ze moglem pomoc

Odnośnik do komentarza

proboje skopiowac do fm 2011 ale nie da sie, tylko do dokumentow jest tam napisane i do gry ale tak jakby na plyte ktora jest w komputerze, i nie chce zaczac sie kopiowac?? oj sie mi porobilo z tym. podpowie ktos mi cos? dzieki

Odnośnik do komentarza

wili - pobrałeś plik spakowany Winrarem, znajdziesz w nim dwa pliki, jeden to dodatek, a drugi nazywa się ReadMe czyli z angielskiego Czytaj mnie. W nim napisano, iż plik Polska Liga Update v1.0.dbc należy skopiować do katalogu Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data. Następnie uruchamiasz grę, wybierasz DOMYŚLNĄ bazę danych, następnie zaznaczasz tylko nasz dodatek jako pliki dodatkowe i uruchamiasz.

 

Kasp - chyba masz rację, na pewno uwzględnimy w kolejnej wersji, dzięki.

 

Sanders - możesz w tym temacie wypisywać błędy, ewentualnie na CM Rev w komentarzach odnośnie tego projektu. Ale najlepiej zrób sobie jakąś dłuższą listę i potem wklej bo bez sensu co chwilę coś nowego pisać.

Odnośnik do komentarza

Zostawiliśmy losową w sensie same 0, wtedy gra to bierze po CA, ale jak widać dość marnie, będzie trzeba wymyślić jak to fajnie poprawić.

 

W 3. lidze są ustawione obiekty treningowe, ale w 4. nie i dlatego niektóre kluby mają zawyżoną wartość.

Odnośnik do komentarza

to co zauważylem w Bytovi Bytów (3 pomorsko - zachodniopomorslka):

 

1) błędna nazwa klubu, winno być MKS Bytovia Bytów

2) barwy klubu, winno być czarno-biało-czerwone . wyglad http://pl.wikipedia.org/wiki/Bytovia_Byt%C3%B3w

3) CENA BILETU: normalny: 6 zł, ulgowy 3 zł

CENA KARNETU: normalny: 42 zł (jesień 2010)/36 zł (wiosna 2011)

4) Janusz Wiczkowski - Prezes

SZKOLENIOWCY:

Waldemar Walkusz Trener seniorów Drutex-Bytovia III liga

Tomasz Mielewczyk Asystent trenera Drutex-Bytovia II Klasa Okręgowa

Jacek Maszkowski Trener junior A Pawłowski Bytovia Klasa Okręgowa

Artur Chajecki Trener junior B Malek Bytovia Pomorska Liga

Mirosław Wojach Trener junior C Polmor Bytovia Pomorska Liga

5)zbyt niski CA równy 9 dla podstawowego bramkarza Mateusza Oszmaniec id 1394634382 (bronił z Wisłą Kraków PP)

6)dla robiacych logosy http://www.pomorskifutbol.pl/druzyna.php?id=327

 

źródło: http://www.bytovia.pl/

Odnośnik do komentarza

wili - nie wiem dlaczego go tam nie ma, ale po prostu go stwórz i wklej to tam.

 

Gietz - w następnej wersji spróbuję takie wartości ustawić i w ogóle dla wyższych lig chyba też coś na tej zasadzie jak na forum researcherów przedstawiałeś.

Odnośnik do komentarza

Błędy, które wyłapałem (dotyczą klubu, którym gram - Lechia Dzierżoniów - 3.liga dolnośląsko-lubuska)

 

-Sylwester Ślepecki w rzeczywistości ma na imię Seweryn (nie wiem czy to mój błąd w rapocie czy coś zwykła pomyłka)

-Marcin Wielgus nie jest w obecnym sezonie zawodnikiem Lechii (90minut przez dłuższy czas błędnie podawało go w kadrze)

 

Póki co tyle, generalnie świetna robota - gra sprawia mi na tą chwile dużo radości. A planowany jest logopack 3,4 ligi?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...