Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się jeszcze przyczepię. Nie wiem, czy to wpływ bazy 11.2, czy dodatku jako takiego, ale:

Młoda Ekstraklasa się kłóci z niższymi ligami, skutkiem czego Lechia II i Widzew II występują równocześnie w ME oraz 3. i 4. lidze. To nie powinno tak być. Jutro sprawdzę, czy da się to jakoś zmienić w bazie.

 

Edyta mówi, że zamieniłem w rozgrywkach rezerw zespoły rezerw na U-21 i zmieniłem z "pobierz zespoły B/rezerw" na "wybierz zespoły z ligi". Jutro zobaczę, czy to coś daje... W najgorszym razie na swoje potrzeby wywalę Młodą Ekstraklasę, chociaż szkoda by było...

Odnośnik do komentarza

Ja się jeszcze przyczepię. Nie wiem, czy to wpływ bazy 11.2, czy dodatku jako takiego, ale:

Młoda Ekstraklasa się kłóci z niższymi ligami, skutkiem czego Lechia II i Widzew II występują równocześnie w ME oraz 3. i 4. lidze. To nie powinno tak być. Jutro sprawdzę, czy da się to jakoś zmienić w bazie.

 

Edyta mówi, że zamieniłem w rozgrywkach rezerw zespoły rezerw na U-21 i zmieniłem z "pobierz zespoły B/rezerw" na "wybierz zespoły z ligi". Jutro zobaczę, czy to coś daje... W najgorszym razie na swoje potrzeby wywalę Młodą Ekstraklasę, chociaż szkoda by było...

 

Zmieniłeś na "wybierz zespoły z ligi". i teraz pierwsze zespoły będą grać w Ekstraklasie i w ME :P

 

Moim zdaniem lepiej niż jest teraz zrobić się tego nie da, a w rzeczywistości i tak piłkarze rezerw i ME w Lechii i w Widzewie często grają zamiennie w obu zespołach. Chyba lepiej jak jest tak i co sezon mamy aktualne drużyny w ME, adekwatne do tych grających w Ekstraklasie. Inne opcje czyli np. dodanie zespołów U-21 do wszystkich zespołów, moim zdaniem jest dużo gorsze, bo w IV lidze nie ma takich drużyn.

 

Poza tym ta ME gryzie się tylko tak, że zespoły grają w dwóch ligach, ale jak sprawdzałem nie przeszkadzało to np. rezerwom Widzewa awansować do 3. ligi.

 

Wymyślcie coś lepszego, to z miłą chęcią to zastosujemy :P

 

Do wszystkich co nie działa.

 

Przy starcie gry wybieracie tylko nasz plik jako dodatkowy i bazę danych DOMYŚLNĄ, a nie 11.1. czy 11.2. Wtedy działa. Przypominam również że DOMYŚLNA BAZA danych jest dostępna również na patchu 11.2, więc poprawione będą wszystkie błędy np. silnika meczowego.

 

Życzę miłej gry i Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza

Witam, ogólnie to szacun za kawał dobrej roboty, wiem, ze nie robiliscie jeszcze "dokładniej" 4 ligi, ale mam małe pytanie ... przy wyborze czwartoligowca, większosc klubów ma "przybliżoną wartosc" (złoty) 125 mln, 15 mln, 70 mln ... ogólnie tego typu kwoty co oczywiscie jest nie realne, ale nie oto mi chodzi ... moje pytanie tyczy sie tego czy te przyblizone wartosci 4-ligowcow bedą miały jakikolwiek wpływ na rozgrywke czy raczej nie ?

 

a tutaj screen

 

http://www.fotoszok.pl/show.php/252009_budzet.jpg.html

Odnośnik do komentarza

bo zdaje mi się, że mi się coś zawiesza na 25 czerwca, uruchomiło się normalnie jakby co

 

nie no komedia po prostu, zacząłem Hutnikiem Kraków i wymagania jakiś piłkarzy z przeszłością 2,3 ligową rzędu 8-9 tysięcy to jakaś smutna tragikomedia, nie ma sensu grać moim zdaniem, a wszystko dzięki tym półgłówkom ze SI. Nie można NIKOGO sprowadzić, kto się wybija poza 4 ligowe szambo, żenada, praca, którą mozolnie robiliście przez tyle czasu, praktycznie poszła na marne, bo jak dla mnie dzięki tym płacom z kosmosu nie da się grać, nie mogę naprawdę kupić nikogo

Odnośnik do komentarza

W kolejnej wersji coś pokombinujemy na pewno z tymi pensjami. W III lidze finanse powinny być lepiej odwzorowane, bo są tam realne budżety.

 

Z drugiej strony, co prawda nie grałem nigdy w II lidze, ale wydaje mi się że tacy gracze w rzeczywistości, mogliby tyle pieniążków żądać.

Odnośnik do komentarza

sepmati - nie pamietam skąd dokładnie, ale to są logosy z FM 2010

 

co do zarobków, w II lidze zachodniej w Zagłębiu Sosnowiec, w tym sezonie pensje sięgały 12 tyś. zł.

znajomy grał w III lidze 3 lata temu to miał około 2100 plus ewentualne premie

Edytowane przez Zukuuu
Odnośnik do komentarza

Zmieniłeś na "wybierz zespoły z ligi". i teraz pierwsze zespoły będą grać w Ekstraklasie i w ME :P

 

Cholera, faktycznie... Nie do końca o to mi chodziło :P

 

Moim zdaniem lepiej niż jest teraz zrobić się tego nie da, a w rzeczywistości i tak piłkarze rezerw i ME w Lechii i w Widzewie często grają zamiennie w obu zespołach. Chyba lepiej jak jest tak i co sezon mamy aktualne drużyny w ME, adekwatne do tych grających w Ekstraklasie. Inne opcje czyli np. dodanie zespołów U-21 do wszystkich zespołów, moim zdaniem jest dużo gorsze, bo w IV lidze nie ma takich drużyn.

 

Poza tym ta ME gryzie się tylko tak, że zespoły grają w dwóch ligach, ale jak sprawdzałem nie przeszkadzało to np. rezerwom Widzewa awansować do 3. ligi.

 

Wymyślcie coś lepszego, to z miłą chęcią to zastosujemy :P

 

Niby tak. Czy ktoś sprawdzał, jak z tego korzysta AI gry i czy przypadkiem zawodnicy nie są wykorzystywani ponad ich wytrzymałość? Co do dodania U-21... W tej chwili nie jestem pewien, jak to rozwiązać technicznie. Zamierzam właśnie sprawdzić co by było, gdyby odrobinkę naciągnąć realia i zrobić Widzew i Lechię grające w normalnych ligach jako TRZECIE zespoły :D

 

Do wszystkich co nie działa.

 

Przy starcie gry wybieracie tylko nasz plik jako dodatkowy i bazę danych DOMYŚLNĄ, a nie 11.1. czy 11.2. Wtedy działa. Przypominam również że DOMYŚLNA BAZA danych jest dostępna również na patchu 11.2, więc poprawione będą wszystkie błędy np. silnika meczowego.

 

Na bazie 11.2 daje się uruchomić - nie daję co prawda gwarancji, że bez błędów. Natomiast bardzo ubolewam, że nie da się mieć żadnych innych lig włączonych :(

 

 

Życzę miłej gry i Wesołych Świąt :)

 

Dziękuję i wzajemnie!

Odnośnik do komentarza

Nie mam dodatku, ale możesz mi podać sempati jaki ustawienia reputacji mają gracze o których mówisz?

Realnie w II lidze najwyższy zarobek to płaca Tomasza Jarzębowskiego, podstawa wypłaty reszty zawodników nie przekracza 10 000 zł miesięcznie, Lachowskiego wliczając.

Odnośnik do komentarza

sepmati - nie pamietam skąd dokładnie, ale to są logosy z FM 2010

 

co do zarobków, w II lidze zachodniej w Zagłębiu Sosnowiec, w tym sezonie pensje sięgały 12 tyś. zł.

znajomy grał w III lidze 3 lata temu to miał około 2100 plus ewentualne premie

 

 

na tydzień ? ale 2 liga to nie 4, na dodatek dla biedniutkiego Hutnika każda złotówka to dużo

Odnośnik do komentarza

sepmati - nie pamietam skąd dokładnie, ale to są logosy z FM 2010

 

co do zarobków, w II lidze zachodniej w Zagłębiu Sosnowiec, w tym sezonie pensje sięgały 12 tyś. zł.

znajomy grał w III lidze 3 lata temu to miał około 2100 plus ewentualne premie

 

 

na tydzień ? ale 2 liga to nie 4, na dodatek dla biedniutkiego Hutnika każda złotówka to dużo

 

na miesiąc oczywiscie, wiem, ze kazda złotówka sie liczy, sam gram od 4 ligi i bolesnie to odczuwam

Odnośnik do komentarza

 

Niby tak. Czy ktoś sprawdzał, jak z tego korzysta AI gry i czy przypadkiem zawodnicy nie są wykorzystywani ponad ich wytrzymałość? Co do dodania U-21... W tej chwili nie jestem pewien, jak to rozwiązać technicznie. Zamierzam właśnie sprawdzić co by było, gdyby odrobinkę naciągnąć realia i zrobić Widzew i Lechię grające w normalnych ligach jako TRZECIE zespoły :D

 

Ustawienie jako trzecich zespołów - nie działa. Zamierzam sprawdzić jeszcze:

a) dodanie Widzewowi i Lechii zespołów U-21 - NIE DZIAŁA

b) dodanie Widzewowi i Lechii 3 zespołów obok rezerw i ustawienie właśnie ich na ligi 3 i 4. Rezerwy zaś jako zespoły nieligowe.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...