Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest 16 os.

 

Lista rez.

 

- Smetek

- Greg / Scorpio

- wojtmen

 

:)

 

Jak tak dalej bedzie to jesli do wrzesnia wytrzymacie to trzeba bedzie zrobić dwie ligi ;]

 

Może można by stworzyć II lige ? Najlepsza 2 awansowałaby do I z której spadają 2 osoby ? Np :>

Znajac nasz zapal to nawet jedna 16osobwa liga nie pojedzie nawet 3 czy 4 wyscigw i scigac sie bedzie z 10 osob :]

Odnośnik do komentarza
Tobie sie naprawde wydaje, ze bedziemy na Ciebie czekac do wrzesnia ze zorganizowaniem czegos wiekszego :keke:?

 

Grajcie sobie ;] Beze mnie to nie to samo ;] Wyobrażasz sobie teraz F1 bez Hamiltona? :keke:

 

Wyscig będzie nagrywany więc jeśli po zakonczeniu nie chcecie zarobić kary minutowej za gre nie fair-play to macie ladnie jezdzic ;)

Odnośnik do komentarza

No w sumie to fajnie by było, gdyby ktoś usuwał z listę graczy z hamachi, bo ja np teraz nie mogę wejść, bo jest już pełna -.- Tudzież apel, by opuszczać sieć, gdy się nie gra, wierzcie, że to naprawdę nie jest problem potem jeszcze raz wejść, jak wszyscy będą przy wyłączeniu kompa będą opuszczać sieć.

 

 

 

EDiT

No więc stworzyłem nową sieć: MROCMF 2

hasło: dupeczka

 

osoby offline będą od razu usuwane, idea polega, by mogli pograć wszyscy, którzy są online w danej chwili. Minus jest taki, że za każdym razem 3eba się dołączać do sieci. Plus jest taki, że każdy kto jest online może pograć (nie każdy jest w turnieju).

Odnośnik do komentarza
Boski jest sporo ludu z FFM :) Ktorzy nie graja z nami ;] Nie to abym kogoś faworyzował, ale najlepiej jak oni właśnie będą wychodzić i wchodzić do sieci :) Ty i Cinek akurat często gracie, ale Sandro, Blaugrana i ktos tam jeszcze ani razu z nami nie grali :)

 

To wyjebcie tych co są offline ,a zaraz im powiem żeby się rozłanczali jak wyłanczają Hamachi ...

 

EdiT :

 

Od której serwer będzie stał ? Żeby każdy spokojnie mógł już sobie wcześniej wejść ,a nie żeby później trzeba było czekać :}

Odnośnik do komentarza
No i Zylek przecenil mozliwosci swojego lacza i generalnie mozliwosci rywalizacji w 16 osob - jeden wielki chaos :]

 

Cos tam jeszcze dzialaja, ale wiecej wyszlo z tego wkurwienia niz zabawy :]

 

 

lagi , lagi i jeszcze raz lagi ... Panowie może zaczienym turniej od nowa jutro podzieleni losowo na 2 serwery (po 8 osób) ? :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...