Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jak rozliczasz domek 7? Za 2 dni po 24 a za 2 po 30? :-k

 

Dokładnie

 

Moze ktos dobije na pierwsze dwa dni?

 

Właśnie na pierwsze dwa dni jeśli się nie mylę pojawia się dragon. Co do dwóch pozostałych to myślę, że da się je zagospodarować. Zloty charakteryzują się tym, że zawsze zjawi się jakiś mniej lub bardziej spodziewany gość ;)

Odnośnik do komentarza

Feno z FAtem? :D

 

Raczej byłoby trudno ich na jedno miejsce wsadzić ;)

 

Taka mała statystyka (zakładając, że skład uczestników się nie zmieni): w tym roku debiutanci będą stanowić 20%. Swoją drogą, czy myśmy kiedykolwiek mieli zapisanych (podkreślam zapisanych, nie obecnych w ciągu całego zlotu) 45 osób? I żeby 45 miejsc poszło w dwie doby :o Powiem wam, że ostatnie godziny to było szaleństwo ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No ja już myślałem, że się nie załapie bo jak było info, że dalsze zapisy dopuszczone do soboty to wyszedłem na browar a jak wróciłem to konwersacje się toczyły

i przez alkohol byś na zlot nie pojechał, warto pić? nie warto

Odnośnik do komentarza

No ja już myślałem, że się nie załapie bo jak było info, że dalsze zapisy dopuszczone do soboty to wyszedłem na browar a jak wróciłem to konwersacje się toczyły

Wielki Post jest, a Ty sobie piwo pijesz? :eusa_naughty: Strach pomyśleć co będzie na zlocie, a wobec tak surowego regulaminu na miejscu FYMa bardzo poważnie zastanowiłbym się nad wpisywaniem Cię na listę zlotowiczów.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

kolego świat wirtualny i używki to nie może być dla Ciebie ucieczka od trudów dnia codziennego, pamiętaj o tym, z resztą mam nadzieję że będzie okazja wyjaśnić Ci to wszystko w 4 oczy

Odnośnik do komentarza

No ja już myślałem, że się nie załapie bo jak było info, że dalsze zapisy dopuszczone do soboty to wyszedłem na browar a jak wróciłem to konwersacje się toczyły

Wielki Post jest, a Ty sobie piwo pijesz? :eusa_naughty: Strach pomyśleć co będzie na zlocie, a wobec tak surowego regulaminu na miejscu FYMa bardzo poważnie zastanowiłbym się nad wpisywaniem Cię na listę zlotowiczów.

 

Nie przesadzaj aż tak źle ze mna nie jest. Mieszkam od 10 lat w jakieś dziurze i mało tu jest atrakcji albo boisko albo bary na basen nawet troche km jest. A co do postów i innych to ja jakoś nigdy o nich nie pamietam ;P

Odnośnik do komentarza

Nie jestem ćpunem i alkoholikiem i pije sporadycznie w weekendy nie nadużywając ale jak biba jest dobra to załącza się ciąg alkoholowy drania ;P

 

Nie przesadzaj, że mieszkasz w wiosce. Jak ktoś jest z Huty albo z Pilawy to może tak powiedzieć, ale Ty z Garwolina :)

 

Jestem ze śląska a tam miasto na mieście że tak można powiedzieć a tu odległości w km jedno od drugiego

Odnośnik do komentarza

Qcz poinformował mnie o swoim wiekopomnym odkryciu. Mianowicie jest za dużo kasy (żeby nasz rząd miał takie problemy). Przelewy od 36 osób pokryły cały koszt pobytu. Dlatego dalsze przelewy utworzą pulę w wysokości 1020PLN. Są następujące opcje:

- ta kasa idzie na kaucję, a po zlocie rozsyłam ją wszystkim

- kasa idzie na ognisko*, wtedy każdy dopłaci tylko po 6 (poza dragonem, on by musiał 18) zeta

 

* - co do ogniska zaczynam mieć wątpliwości. I tak nabijamy im kabzę, a przez ich wydziwianie lekka skaza na przygotowaniach do zlotu jest. 30 zeta od osoby za

Jestem za opcją: kasa idzie na kaucje. Akurat będzie 1020-1080pln tyle ile chcieli. Nikt nie bedzie musiał wykładać ze swoich. Wiadomo, że jakieś straty będą, a to szklanka sie zbiję, zginie łyżeczka, czy jakaś kołdra (pozdro FYM) ;) Nie mówiąc o wypadających szybach z okien, wyskakujących drzwiach z futrynami itd ;)

Oby jak najmniej było strat, ale jakieś będą napewno. Jeśli zostanie - strzelam 500pln - to albo zdecydujemy żeby po 11pln rozsyłać dla wszystkich, albo..wpłacimy na serwer cmf. W sumie ta by było chyba najlepiej. Na poprzednim jakimś zlocie tez oddali za jakieś nie wykorzystane łóżko czy coś nie pamiętam dokładnie i też na serwer wpłaciłem.

Do przedyskutowania jeszcze.

Ognisko za 30pln na osobę troszkę z dupy. Po 2kg kiełbachy na głowę liczą? Dostaniemy po 2 kiszki i tyle. Można u nich wynająć grila za 10pln maly i 40pln duży na dobę lub napewno będzie można swój rozstawić - bez jaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...